BE1 NACIONALINĖ FUTBOLO AKADEMIJA

Futbolo mokykla Kaune. Auginame ateities žvaigždes.

22 Lie
Pergalingas 2020/2021 BE1 NFA sezonas ir jo statistika.

Kaip BE1 Nacionalinei futbolo akademijai klostėsi 2020/2021 m. jaunimo futbolo sezonas? Iš išorės šis sezonas pasirodė lengvas, tačiau, ar tikrai viskas vyko taip sklandžiai kaip atsispindėjo rezultatuose? Geras klausimas. Iš vienos pusės jis įspūdingas: iš 4 pirmenybių, kuriose dalyvavome 11 x 11 formatu, dvejose tapome čempionais. U-13 amžiaus grupės Lietuvos čempionate pasidabinome bronzos medaliais, na o…

29 Bir
BE1 NFA U19 ir U16 Lietuvos futbolo čempionai !!!

Nors ir buvo ypatingai karšta savaitė, ji nesutrukdė BE1 nacionalinės futbolo akademijos sportininkams pasiekti taip ilgai siektų tikslų. Praeita savaitė aiškiai parodė, jog BE1 nauja jėga futbole ir niekas jos nesustabdys. Laimėtos visos 3 žaistos varžybos: Birželio 25d. U19 prieš Panevėžį 2:1 (finalas), Birželio 26d. U13 prieš „Olimpas“ 4:3, Birželio 27d. U16 prieš „Bangą“ 2:1(finalas)….

31 Geg
Rezultatyvus savaitgalis BE1 NFA futbolininkams

Artėjanti vasarą BE1 nacionalinės futbolo akademijos žaidėjų koncentracijai įtakos nedaro, šį savaitgalį iš ketverių rungtynių pasiekti trys laimėjimai. Taip pat, sudalyvauta BFA CUP turnyre, kur jaunieji BE1 akademijos žaidėjai varžėsi su savo bendraamžiais ir į viršų kėlė nugalėtojų taurę. Rezultatai ir trenerių komentarai apačioje. II lyga BE1 NFA – FK Nevėžis B. 3-0 Trenerio Diogo…

Misija– ugdyti profesionalius ir pusiau profesionalius futbolininkus, kurie būtų konkurencingi nacionaliniame ir tarptautiniame kontekste.

Vizija– tarptautiniame kontekste atpažįstamas prekės ženklas ugdantis žaidėjus, kurie žaidžia nacionalinėje rinktinėje, tarptautiniuose futbolo klubuose bei akademijose.

#BEONE