REGISTRUOKIS Į TRENIRUOTĘ

Mūsų misija – išugdyti sumanius rytojaus futbolo žaidėjus su išskirtinėmis asmeninėmis savybėmis ir gabumais, kuriais jie norės nustebinti pasaulį.

9 vasario, 2023

Be1 Nacionalinės Futbolo Akademijos vadovas Andrius Markevičius tapo naujuoju Lietuvos futbolo klubų sąjungos (Optibet I lygos) valdybos pirmininku Ketvirtadienį įvyko Asociacijos Lietuvos futbolo klubų sąjungos valdybos susirinkimas. Susitikimo metu buvo išrinktas naujas Valdybos pirmininkas, o juo tapo Andrius Markevičius. Taip pat buvo padėkota už darbą buvusiam valdybos pirmininkui Ivanui Švabovičiui. Valdybos pirmininko rinkimuose buvo iškelti…

6 vasario, 2023

BE1 NFA skolina E. Jurjoną Serie A lygos Salernitana klubui. BE1 NFA 18-metis žaidėjas Eduardas Jurjonas nuomos pagrindais keliasi į Italijos Serie A lygos U.S. Salernitana 1919 klubą. Nors Eduardu paskutiniu metu domėjosi nemažai klubų, tarp kurių ir tokie grandai kaip A.S. Roma, nusprendėme, kad Salernitana klubas užtikrins puikią pradžią Eduardui įsitvirtinti Serie A lygoje….

22 gruodžio, 2022

Oficialu – BE1 NFA vyrų komanda reprezentuos Jonavą. ,,Nuostabus jausmas prieš gražiausias metų šventes surasti partnerius, su kuriais sutampa ne tik vizijos, bet ir vizijų įgyvendinimo tempas!“- džiugiomis žiniomis apie pasiektą bendradarbiavimą su Jonavos miestu pasidalino BE1 Nacionalinės futbolo akademijos vadovas Andrius Markevičius.  Pastaruoju metu Jonavos miestas, kaip ir Nacionalinė futbolo akademija, įgavo pagreitį, tampant…

Misija– ugdyti profesionalius ir pusiau profesionalius futbolininkus, kurie būtų konkurencingi nacionaliniame ir tarptautiniame kontekste.

Vizija– tarptautiniame kontekste atpažįstamas prekės ženklas ugdantis žaidėjus, kurie žaidžia nacionalinėje rinktinėje, tarptautiniuose futbolo klubuose bei akademijose.

#BEONE