REGISTRUOKIS Į TRENIRUOTĘ

Mūsų misija – išugdyti sumanius rytojaus futbolo žaidėjus su išskirtinėmis asmeninėmis savybėmis ir gabumais, kuriais jie norės nustebinti pasaulį.

18 gegužės, 2022

2021 m. BE1 NFA klubo istorijoje bus pažymėti nugalėtojų metais. Jaunimo čempionatuose laimėjome U19, U16 Pirmos lygos pirmenybes, U14 komanda užėmė trečiąją vietą. Jaunimo rezultatai rodo, kad kuriame stiprią akademiją ir turime daug gabaus jaunimo – artimiausio rezervo pirmajai komandai, o ateities perspektyvas ir yra geriausia vertinti pagal jaunimo rezultatus. Taip pat didžiuojamės augančiu jaunųjų…

3 gegužės, 2022

I LYGA BE1 NFA 3 – BFA 2 Chukwudi Abiodun Adalumo ĮVARTIS!  1:0Michael Wilfried Zate ĮVARTIS!  2:1Rokas Lavron Mazur ĮVARTIS!  3:1   2 Pablo Rios Freire BE1 NFA vyriausiasis treneris Rungtynes pradėjome aktyviai nuo pat pradžių ir 2 minutę pavyko įmušti pirmą įvartį. Toliau buvo sukurta daug pavojingų epizodų, tačiau kamuolys visada skriedavo šalia vartų….

25 balandžio, 2022

U15 BE1 NFA 1 – KLAIPEDOS FM 0 VAKARIS ULECKAS 55′ J.Carlos Magro BE1 NFA U15 U17 treneris Žinojom, kad šios rungtynės bus sudėtingos. Daugelis žaidėjų sirgo ar buvo traumuoti, tačiau tai nesustabdė mūsų nuo atkaklaus kovojimo dėl pergalės. Pirmame kėlinyje sukūrėme daug pavojingų epizodų, gerai valdėme kamuolį, tačiau sukurtomis progomis nesugebėjome pasinaudoti. Stengėmės išlikti…

Misija– ugdyti profesionalius ir pusiau profesionalius futbolininkus, kurie būtų konkurencingi nacionaliniame ir tarptautiniame kontekste.

Vizija– tarptautiniame kontekste atpažįstamas prekės ženklas ugdantis žaidėjus, kurie žaidžia nacionalinėje rinktinėje, tarptautiniuose futbolo klubuose bei akademijose.