U-19 futbolo komanda
FM Žaibas
05.16 12:20

1,2%

1,2% jūsų pastangų dėl futbolo. Tiek nedaug, o taip reikšminga. Nuo 2021 metų sausio 1d. iki gegužės 4 dienos, kviečiame skirti 1,2% GPM BE1 nacionalinės futbolo akademijos veikIai. Skatiname prisidėti prie vaikų futbolo treniruočių kokybės gerinimo ir futbolo ateities.

BE1 NFA DAUGIAU NEI FUTBOLAS

Nuo įsikūrimo iki dabar BE1 NFA siekia išvystyti profesionalią ir į visapusišką futbolininkų ugdymą koncentruotą akademiją kurioje dirba tarptautinis trenerių personalas, rūpinamasi futbolininkų sveikata, atletiniu parengimu, suteikiamos papildomos veiklos: sporto psichologija, sporto užsienio kalba ir dar daugiau.

BE1 nacionalinės futbolo akademijos siekis tapti ne tik futbolininkų kalve, bet ir vieta, kurioje skiriamas dėmesys futbolininkų asmenybės ugdymui. Taip žingsnis po žingsnio sukuriant akademiją, kuri yra DAUGIAU nei futbolas.

INSTRUKCIJA

1,2% forma

1. Keliaujame į https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx ir prisijungiame prie EDS sistemos
2. Internetinio puslapio kairėje įrankių juostoje spauskite ant „Pildyti formą“, tuomet spauskite „Prašymas skirti paramą“
3. Pasirinkite formą FR0512 v.4, kurią galite pildyti tiesiogiai portale.
4. Užpildykite asmeninius duomenis bei (!) pažymėtus laukelius. Kiti laukeliai:
!5 mokestinis laikotarpis –  2020
!6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams– ✔
(!) E1 Gavėjo tipas – Paramos gavėjas
(!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 135899750
(!) E3 Mokesčio dalies paskirtis – galite palikti tuščią arba įrašyti konkretaus projekto, kuriam norite skirti paramą pavadinimą.
E5– norint mokesčio dalį skirti ilgiau nei vienerių metų laikotarpiui galite pasirinkti data.

Identifikacinis numeris: 135899750
Paramos gavėjas: VšĮ Kauno Futbolo Akademija
Mokėstinis laikotarpis: 2020