1,2%

AUGINKIME BE1 NFA IR VAIKŲ FUTBOLĄ KARTU! NUO 2020 M. SAUSIO 1D. IKI GEGUŽĖS 4D. KVIEČIAME SKIRTI 1,2% GPM BE1 NACIONALINĖS FUTBOLO AKADEMIJOS VEIKLAI. SKATINAME PRISIDĖTI PRIE VAIKŲ FUTBOLO TRENIRUOČIŲ KAUNE ATEITIES IR SKIRTI 1,2% PAJAMŲ MOKESČIO UŽ EINAMUOSIUS IR KETURIS VĖLESNIUS MOKESTINIUS LAIKOTARPIUS.

#AUGINKIMEKARTU

Mažiau nei vienerius metus veikianti BE1 NFA akademija per šį laikotarpį jau yra suorganizuoti daugiau nei 4 renginius ir 4 stovyklas, žaidėjai vyksta į peržiūras garsiuose Europos klubuose, yra nuolat stebimi skautų ir futbolo analitikų, turi galimybę varžytis su pajėgiausiais Lietuvos ir Europos bendraamžiais. Didžiuojamės, jog BE1 NFA komandą treniruoja kompetetingi ir žingeidūs tarptautiniai futbolo treneriai, fizinio pasirengimo treneriai, futbolo analitikas, masažuotojai ir reabilitacijos specialistai.

Stengiamės rūpintis žaidėjų psichologine/fizine gerove, išsilavinimu, todėl bendradarbiaujame su viena garsiausių sporto psichologių Aiste Žeimaityte, stengiamės vaikus įtraukti į papildomas veiklas (joga, dziudo, baseinas), suteikiame galimybę mokytis greta akademijos esančioje Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje, skatiname žaidėjus gilinti anglų kalbos žinias. Visos akademijoje vykstančios veiklos orientuotos į profesionalaus žaidėjo ugdymą ir maksimalios koncentracijos pasiekti šiam tikslui užtikrinimą.

INSTRUKCIJA

1. Keliaujame į https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx ir prisijungiame prie EDS sistemos
2. Internetinio puslapio kairėje įrankių juostoje spauskite ant „Pildyti formą“, tuomet spauskite „Prašymas skirti paramą“
3. Pasirinkite formą FR0512 v.4, kurią galite pildyti tiesiogiai portale.
4. Užpildykite asmeninius duomenis bei (!) pažymėtus laukelius. Kiti laukeliai:
!5 mokestinis laikotarpis –  2019
!6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams– ✔
(!) E1 Gavėjo tipas – Paramos gavėjas
(!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 135899750
(!) E3 Mokesčio dalies paskirtis – galite palikti tuščią arba įrašyti konkretaus projekto, kuriam norite skirti paramą pavadinimą.
E5– norint mokesčio dalį skirti ilgiau nei vienerių metų laikotarpiui galite pasirinkti data.

Identifikacinis numeris: 135899750
Paramos gavėjas: VšĮ Kauno Futbolo Akademija
Mokėstinis laikotarpis: 2019