„Pralaimi šiandien – laimi rytoj”, šia fraze pasidalino „Be1 NFA” futbolo operacijų vadovas Daniel Okuniewski po Nacionalinės Futbolo Akademijos U12 komandos pasirodymo Lenkijoje, Lidzbark mieste vykusio tarptautinio turnyro „Mazury CUP 2019”.

Penktadienį su didžiule palaikymo komanda ir trimis trenerių štabo nariais – treneriu Antonio Guglielmi, trenerio asistentu Dominyku Bartusevičiumi ir futbolo operacijų vadovu Daniel Okuniewski – į Lenkiją išvykę akademikai dalyvavo dviejų dienų turnyre.  

Į kaimyninę Lenkiją atkeliavusiems atstovauti Lietuvos, rungtynių metu besigirdint būgnams ir palaikymo skanduotėms, pirmąją dieną futbolininkams pavyko pasiekti 3 pergales, vienerios varžybos baigėsi lygiosiomis, buvo patirti du pralaimėjimai. Su šiuo rezultatu „Be1 NFA” B grupės turnyrinėje lentelėje užėmė ketvirtąją vietą (7-4) ir pateko į ketvirtfinalį. 

Ankstų sekmadienio rytą treneris Antonio Guglielmi dalino jauniesiems futbolininkams patarimus ir braižė taktines schemas prieš mačą su pirmąją vietą A grupėje užėmusia komanda iš Lenkijos „Stomil Olsztyn”, kurioje yra dirbęs ir šiuometinis Be1 NFA trenerių štabo narys Daniel.  Vaikinams iš Lietuvos bandymai iškovoti laimėjimą baigėsi nesėkmingai nors po finalinio teisėjo švilpuko rezultatas buvo 0:0, po baudinių serijos 1:0 pergalę šventė Lenkijos komanda.

Toliau „Be1 Nacionalinės Futbolo Akademijos” komanda tęsė savo pasirodymą nugalėdami „Eskadra Warszawa 2” komandą rezultatu 2:1 ir „FC Zviagel“ komandą rezultatu 1:0. Šios pergalės lėmė, jog „Be1 NFA” U12 komanda iš trylikos turnyre dalyvavusių komandų užėmė penktąją vietą. 

Pasibaigus rungtynėms U12 komandai vadovavęs treneris Antonio Guglielmi futbolininkų pasirodymą vertino palankiai ir gyrė žaidėjus už gynybą. Grupių etape jaunieji futbolininkai prie vartų gaisro neužgesino tik keturis kartus – tai ketvirtas įmuštų ir praleistų įvarčių santykis iš trylikos turnyre dalyvavusių komandų.

Norime pasakyti didelį ačiū „Be1 NFA” komandai už parodytą charakterį bei visai palaikymo komandai, lydėjusiai į „Mazury CUP 2016” turnyrą!

Komandos sudėtis: Arnas Rudžionis; Domas Mažeika; Tomas Gudaitis; Tomas Gutauskas; Liudas Breivė; Paulius Stankus; Karolis Malenka; Dominykas Balnanosis; Morkus Ūkelis; Jugas Turčinskas; Tadas Leibenka; Ignas Kulokas; Domas Sinkevičius; Ignas Virbalas; Elijus Trumpa; Gerdas Barkauskas.

#NationalFootballAcademy #NacionalinėFutboloAkademija

Nuotraukos. © Almar-Sport – Turnieje piłkarskie dla dzieci i młodzieży