Lapkričio 8-10 dienomis BE1 NFA U15 komanda dalyvavo jau tradiciniu tapusiame tarptautiniame futbolo turnyre „Ateitis CUP“.  Nacionalinės Futbolo Akademijos komanda ankstų penktadienio rytą išvyko iš Kauno į Vilniuje vykusį turnyrą, kuris vėl surinko jaunimo futbolo klubus iš Lietuvos ir Europos.

Į keturias grupes A, B, C ir D paskirstytos komandos varžytis tarpusavyje pradėjo penktadienį. BE1 NFA komanda, patekusi į B grupę, pirmosiose rungtynėse susitiko su Sankt Peterburgo FC „Lokomotiv“ komanda. Po dviejų kėlinių trukusių 20 minučių, rezultatas švieslentėje rodė 0:0. Po lygiosiomis pasibaigusių rungtynių BE1 NFA komanda užsidirbo pirmąjį tašką. Antrosios rungtynės laukė su komanda, atvykusia iš Estijos „JK Tabasalu“. Šios rungtynės taip pat baigėsi lygiosiomis, tik šį kartą rezultatu 1:1, abi komandos apsikeitė įvarčiais.

Ankstų šeštadienio rytą akademijos jaunimas vėl tęsė grupės etapo kovas. Šeštadienio rytas prasidėjo rungtynėmis prieš Lietuvos regionų pirmenybių rinktinę. Šiame susitikime BE1 NFA šventė užtikrintą pergalę rezultatu 2:0. Po pergalės prieš lietuvius BE1 NFA laukė kaimynų iš Latvijos, komandos „Daugavpils“ išbandymas, kuris vėl atnešė įvarčių štilį. Rungtynės baigėsi rezultatu 0:0 ir uždarė grupės kovų etapą.  

B grupės turnyrinėje lentelėje BE1 NFA komanda su 6-iais taškais atsidūrė trečioje vietoje, už savęs palikdama Sankt Peterburgo „Lokomotiv“ komandą ir Estijos JK „Tabasalu“. Aukščiau turnyrinėje lentelėje rikiavosi Latviai „Daugavpils“ ir grupių etape nugalėta Lietuvos regionų pirmenybių rinktinė. Trečioji grupėje užimta pozicija lėmė- tai jog BE1 NFA auklėtiniai atkrintamosiose varžybose kovojo dėl devintos – dvyliktos vietų. Pirmosios rungtynės prieš „Champion“ komandą iš Kijevo baigėsi keturiais įvarčiais į BE1 NFA vartus 4:0, o tai reiškė jog Nacionalinės Futbolo Akademijos auklėtiniai kovos dėl 11 vietos. Paskutiniame „Ateitis“ CUP mače akademikai kovėsi su lietuvių komandą FK „Žalgiris“ iš Vilniaus. Suskambus rungtynių švilpukui rezultatas skelbė lygiąsias – 1:1, o tai lėmė baudinių seriją, po kurios pergalę 5:3 šventė BE1 NFA. Šia baudinių seriją BE1 NFA auklėtiniai iškovojo 11-ą vietą.

Po rungtynių treneriai teigė, jog pagrindinis tikslas dalyvaujant „Ateitis CUP“ buvo perkelti savo treniruotėse įgytus įgūdžius į aikštelę rungtyniaujant prieš lygiaverčius varžovus tiek iš Lietuvos, tiek iš visos Europos. „Komandų, dalyvaujančių „Ateitis CUP“ lygis  yra tikrai aukštas ir reikalaujantis techninio bei fizinio pasirengimo. Nors ir nepavyko užlipti ant prizininkų pakylos, džiaugiamės pasiekę pergalę prieš komandas iš Lietuvos– Lietuvos regionų pirmenybių rinktinę bei FK „Žalgirį“ – teigė B1 NFA futbolo operacijų vadovas Daniel Okuniewski.

Anot trenerių štabo, turnyras parodė, jog einame teisinga linkme ir turime toliau tęsti pradėtą darbą ir plėsti elitinę BE1 NFA komandą. Treneriai buvo patenkinti komandos pasirodymu, o taip pat negailėjo pagyrų Matui Petkevičiui, kuris ne tik parodė stiprias lyderio savybes, bet ir pelnė vieną iš įvarčių.   

Komandos sudėtis: Rokas Bagdonavičius, Emilis Urbonas, Domas Slendzoka, Matas Petkevičius, Martynas Džiugas, Nazar Zubkov, Dziugas Čečkauskas, Nojus Grudis , Ernestas Gudelevičius, Adomas Norgėla, Vykintas Augustas Karjakinas, Matas Kazbaras, Vadim Šulžickij, Simas Civilka, Elingas Jonavičius, Ugnius Avizovas, Vilius Butkus, Emilis Talačka

Komandos treneriai: Fabio Mazzone, Daniel Okuniewski, Antonio Guglielmi, Dominykas Bartusevičius