Vasaros stovyklų metas besąlygiškai artėja ir vaikai nekantraudami laukia momento kada išvažiuos į smagiausią vasaros nuotykį– futbolo stovyklą. Tačiau, reikėtų nepamiršti, kad prieš tai reikėtų pasirūpinti stovyklautojo kuprinės turiniu. Susikrauti lagaminą į vasaros stovyklą Kaune padės BE1 futbolo akademija! Šiame blog’o įraše pateiksime sąrašą, ko reikėtų nepamiršti važiuojant į vaikų stovyklą, o ką galite palikti namuose.

Tinkami futbolininko rūbai

Nusprendus vykti į vasaros stovyklą vienas iš pagrindinių daiktų kraunantis kuprinę – tinkami rūbai. Renkantis kokius drabužius įsidėti, derėtų žvilgtelti į orų prognozes ir nuspręsti ar reikia įsidėti šiltesnių rūbų ar tiesiog užteks prie vasariškų drabužių įsimesti striukę, kad apsisaugoti nuo netikėtai užklupusio lietaus iš giedro dangaus. Taip pat viena svarbiausių aprangos dalių yra galvos apdangalas. Karštomis vasaros dienomis jis yra tiesiog privalomas!

Higienos priemonės

Higienos priemonės yra vienas iš asmeninių dalykų, kurių nederėtų pamiršti, nes nebus galimybės iš draugo ar trenerio pasiskolinti dantų šepetėlio ir juo dalintis visą stovyklos laiką.  Prie dantų šepetėlio ir dantų pastos higienos priemonių krepšelyje turėtų atsidurti tokie daiktai kaip: šampūnas, muilas, du rankšluosčiai, šukos.

Telefonai, stalo žaidimai ir kitos pramogos

Daugeliui tėvelių išleidžiant vaiką į stovyklą iškyla daug klausimų. Vienas iš jų, tai ar galima vaikui vežtis telefoną į vasaros stovyklą ar derėtų jį palikti namuose. Atsakymas į šį klausimą – labai paprastas, viskas priklauso nuo stovyklos organizatorių nustatytų taisyklių. Jeigu naudojimasis mobiliuoju telefonu neprieštarauja vasaros stovyklos taisyklėms, tuomet vaikas gali pasiimti telefoną į stovyklą ir juo naudotis. Tik yra verta apgalvoti ar telefonas vaikui stovykloje yra tikrai reikalingas ir ar nederėtų vis dėlto jo palikti namuose. Kalbant apie stalo žaidimus ir kitas pramogas, kuriomis stovyklautojai galės džiaugtis laisvo laiko metu, yra laisvas vaikų pasirinkimas. Stovyklos taisyklės neprieštarauja stalo žaidimams, o kaip tik skatina juos žaisti, nes tai padeda vaikams susipažinti ir gerai praleisti laiką.

Medikamentai

Kiekviena stovykla privalo pasirūpinti visais saugumo reikalavimais, stovyklautojo patogumu, turėti pirmosios medicinos pagalbos reikmenis, kad atsitikus nelaimingam atsitikimui vaikais būtų pasirūpinta. Bet tarp šių visų sąlygų yra vienas BET. Visi vaikai yra skirtingi ir visi reikalauja skirtingos priežiūros, todėl tėvams reikėtų pasirūpinti visais asmeniniais vaiko daiktais, kurių jam gali prireikti stovyklos metu. Tai tokie daiktai kaip: įvairūs vaistai nuo alergijų, astmos priepuolių ir kita. Visa tai reikalinga tam, kad atsitikus bėdai būtų kuo skubiau suteikta pagalba ir rizika iki nelaimės būtų sumažinta iki minimumo.

Kiti daiktai

Vertėtų nepamiršti kitų, ne tokių itin svarbių, bet taip pat reikalingų daiktų. Jei stovykloje yra galimybė maudynėms baseine ar vandens telkinyje, tai reikėtų pasiimti maudymosi kostiumėlius, lauko šlepetes. Taip pat vertėtų nepamiršti gertuvės ar buteliuko vandeniui, puodelio (arbatai ir kt.), atsarginės avalynės.

BE1 FUTBOLO STOVYKLOS DALYVIO KUPRINĖ:

Labai svarbu nepamiršti ir nuotaikos bei nusiteikimo gerai praleisti laiką, o jeigu dar nespėjote išsirinkti vasaros stovyklos, BE1 NFA gali jums pasiūlyti dvi skirtingo pobūdžio vasaros futbolo stovyklas:
ELITINĖ FUTBOLO STOVYKLA jau pažengusiems, vyresniesiems futbolininkams iš vasaros stovyklos norintiems parsivežti daug naujų įgūdžių ir VAIKŲ FUTBOLO STOVYKLA jauniesiems futbolininkams ištroškusiems futbolo ir pramogų!