Raškome futbolo treniruočių Kaune vaisius –penktoji savaitė atnešė 4 pergales iš 4 galimų Lietuvos jaunimo, jaunučių bei I-lygos divizionuose. BE1 Nacionalinė futbolo akademija toliau rodydama puikius rezultatus, išsilaiko turnyrinių lentelių viršuje. BE1 NFA U-19 ir U-16 futbolo komandos, čempionate užima pirmą poziciją, o U-14 ir U-13 savuosiuose čempionatuose rikiuojasi antros, nedideliu skirtumu mindamos savo varžovams ant kulnų. Taip pat didžiuojamės, jog trijuose iš keturių čempionatų, BE1 NFA žaidėjai yra rezultatyviausi, tai: U-19 Ernestas Gudelevičius, U-14 Vilius Kondrotas ir U-13 Joris Stanulis.

LIETUVOS JAUNUČIŲ ČEMPIONATO U-13 DIVIZIONO PIETŲ REGIONAS

BE1 NFA 5:1 FM Olimpas

23′ įvartis Paulius Stankus
58′ įvartis Jokūbas Šulcius
61′ geltona kortelė Paulius Stankus
63′ įvartis Marius Cirulis
65′ įvartis Jokūbas Šulcius

FUTBOLO TRENERIO ANDRE RIJO KOMENTARAS:

Žaidime atrodėme gerai, nors pradėjome nestabiliai elgdamiesi su kamuoliu, bet rungtynėms įsibėgėjus pradėjome „augti“. Stengėmės spausti varžovą jų perėjimo į gynyba metu, tai leido mums atkovoti kamuolius priekinėje futbolo aikštės dalyje. Mano manymu, galėjome dar daugiau išnaudoti turimą pranašumą ir padidinti esamą rezultatą, kuris mums leidžia išsilaikyti turnyrinės lentelės viršuje.

LIETUVOS JAUNIMO U-19 ČEMPIONATO PIETŲ-RYTŲ REGIONAS

BE1 NFA 3:1 SFA Vilniaus Vytis

31′ geltona kortelė Joris Taranauskas
32′ įvartis Matas Petkevičius
34′ įvartis Justas Paštukas
67′ geltona kortelė Gabrielius Rapčinskis
90+1′ įvartis Emilis Talačka

FUTBOLO TRENERIO DIOGO BOTAS KOMENTARAS:

Geras iššūkis žaidžiant prieš komandą, kurios žaidimas rėmėsi gynyba, tad BE1 komandai teko ieškoti kitokių sprendimų ir rasti daugiau kantrybės žaidžiant su kamuoliu. Esu patenkintas pirmuoju kėliniu, bet antrasis kėlinys mane nuvylė, jame mes parodėme kritusią koncentraciją, darėme daug klaidų, todėl turime prisiimti atsakomybę dėl praleisto įvarčio. Komanda turi būti pastovesnė ir nepaisant pergalės, šiose rungtynėse nepasiekėme savo išsikeltų tikslų.

LIETUVOS JAUNUČIU FUTBOLO ČEMPIONATO U-14 DIVIZIONO PIETŲ-RYTŲ REGIONAS

BE1 NFA 14:0 FM Ateitis

1′ įvartis Vilius Kondrotas
10′ įvartis Vilius Kondrotas
15′ įvartis Gerdas Barkauskas
26′ įvartis Vilius Kondrotas
27′ įvartis Domas Mažeika
29′ įvartis Vilius Kondrotas
29′ įvartis Arnas Rudžionis
45′ įvartis Vakaris Uleckas
60′ įvartis Airik Balasanov
61′ įvartis Justas Rakauskas
63′ įvartis Airik Balasanov
67′ įvartis Vilius Kondrotas
70′ įvartis Gerdas Barkauskas
70′ įvartis (11 m. baudinys) Domas Mažeika

Geras mūsų komandos žaidimas, į aikštę įėjome pasitikintys savimi ir svarbiausia, jog laikėmės savo žaidimo, viso mačo metu. Sugebėjome sukurti neaprėpiamą kiekį progų įvarčiams, taipogi demonstravome kokybišką žaidimą be kamuolio. Mes turime tęsti šį augimo kaip komanda procesą, kad galėtume išlikti tarp stipriausių komandų čempionate.

PIRMOS LYGOS U-16 DIVIZIONO PIETŲ-RYTŲ REGIONAS

BE1 NFA 10:0 Alytaus SRC

4′ įvartis Nojus Grudis
15′ įvartis Nojus Grudis
19′ įvartos Nojus Grudis
28′ įvartis Elingas Jonavičius
31′ įvartis (11 m. baudinys) Nojus Grudis
51′ įvartis (11m. baudinys) Nojus Grudis
51′ įvartis (11 m. baudinys) Joris Naujokaitis
62′ įvartis Nojus Grudis
71′ įvartis Ignas Skamarakas
79′ geltona kortelė Elingas Jonavičius
80′ įvaris (11 m. baudinys) Vadim Šulžickij

Šių rungtynių metu įmušėme ankstyvus įvarčius ir greitai pakreipėme žaidimą sau norima linkme, taip garantuodami pergalę ir pasiekdami skaičius, kurie atitiko mūsų išsikeltus tikslus. Pagrindinė įžvalga po šių rungtynių, jog dar turėtume padirbėti ties mūsų elgesiu ir mąstysena, jog taptume geresni ir stipresni.

Tarptautinės futbolo žinios, įvairiapusiškas žaidėjų ugdymas ir aukšto lygio futbolo treniruotės. Nori ir tu? Prisijunk prie BE1 NFA komandos – registruokis į atvirą treniruotę ČIA.