Vis labiau vėstantis oras, visiškai neatvėsina aistros futbolui kaip ir BE1 NFA komandų noro varžytis čempionate ir kovoti dėl aukščiausių vietų. Devintoji čempionato savaitė su ketveriomis, savaitgalį vykusiomis rungtynėmis atnešė vieną pralaimėjimą ir tris užtikrintas pergales, kurios padėjo U-19 ir U-16 ir U-13 BE1 futbolo akademijos komandoms, dar labiau, įsitvirtinti turnyrinės lentelės lyderių pozicijoje. Deja, U-14 komanda patirdama pralaimėjimą, smuktelėjo laipteliu žemyn ir šiuo metu užima ketvirtąją vietą. Taip pat džiaugiamės, jog rezultatyviausiu U-19 čempionato žaidėju jau kelintą savaitę išlieka BE1 auklėtinis – Ernestas Gudelevičius. Trenerių komentarus apie sunkų darbą futbolo treniruočių metu ir rungtynių rezultatus, skaitykite žemiau.

LIETUVOS JAUNUČIŲ FUTBOLO ČEMPIONATO U-14 DIVIZIONO PIETŲ-RYTŲ REGIONAS

BE1 NFA 0:1 FA Geležinis Vilkas

TRENERIO ANDRE RIJO KOMENTARAS:

Sudėtingas mačas mūsų komandai. Rungtynes pradėjome gerai, bet staiga oponentai pakoregavo savo spaudimo taktiką ir mes nesugebėjome rasti erdvių ir tinkamo laiko išeiti į priekį su valdomu kamuoliu. Tikrai turėjome galimybių, nes žiūrint iš šono rezultatas galėjo būti kitoks, tačiau šiandienai sveikiname varžovus su pergale. Mes turime dar daug dirbti ir mokytis, nes fiziniai skirtumai tarp mūsų ir čempionate dalyvaujančių oponentų negali būti pasiteisinimas pralaimėtoms rungtynėms.

LIETUVOS JAUNIMO U-19 ČEMPIONATO PIETŲ-RYTŲ REGIONAS

BE1 NFA 2:0 Kauno Žalgirio FA

28′ geltona kortelė Nojus Grudis
36′ įvartis Nojus Grudis
50′ įvartis Ernestas Gudelevičius
57′ geltona kortelė Emilis Talačka
62′ geltona kortelė Matas Petkevičius

TRENERIO DIOGO BOTAS KOMENTARAS:

Esu labai laimingas komanda, vaikinai parodė tvirtą charakterį, žaidimas su tokiu puikiu nusiteikimu mums leidžia turėti pranašumą prieš oponentą. Šiose rungtynėse kiekviename veiksme futbolininkai buvo atsidavę, intensyvus ir dėmesingi. Ši komanda sunkiai dirba treniruotėse tam jog augintų savo talentą ir įveiktų iššūkius, tad jie tikrai nusipelnė pergalės, man patinka, jog jie žaidžia kaip komanda ir džiaugiasi būdami kartu aikštėje.

LIETUVOS JAUNUČIU ČEMPIONATO U-13 DIVIZIONO PIETU REGIONAS

BE1 NFA 6:0 ALYTAUS SRC

10′ įvartis Liudas Breivė
26′ įvartis Joris Stanulis
40′ įvartis Jugas Turčinskas
54′ įvartis Jokūbas Šulcius
60′ švartis iš 11 m.baudinio Tomas Gudaitis
65′ įvartis Tomas Gutauskas

Visu pirma, sveikinu komandą, kiekvieną rungtynių minutę buvo demonstruojamas puikus žaidimas. Komanda žaidė aukštu lygiu taip palengvindama žaidimą. Buvome labai kantrūs su kamuoliu, naudojomės įvairiais puolimo kanalais, žaidėme aikštės viduje ir išorėje, taip pat gynybinio perėjimo metu pavykdavo suvaldyti visus varžovo bandymus. Su visa pagarba varžovui, rezultatas galėjo būti dar didesnis. BE1 komanda ir toliau tobulėja, o tai yra svarbiausia.

PIRMOS LYGOS U-16 DIVIZIONO PIETŲ-RYTŲ REGIONAS

BE1 NFA 14:0 FM Olimpas

5′ įvartis iš 11 m. baudinio Klaidas Jakštas
10′ įvartis Joris Naujokaitis
11′ įvartis iš 11 m. baudinio Joris Naujokaitis
22′ įvartis Joris Naujokaitis
26′ įvartis Joris Naujokaitis
30′ įvartis Kasparas Teresius
41′ įvartis Kasparas Teresius
46′ įvartis Joris Naujokaitis
48′ įvartis Joris Naujokaitis
49′ FM Olimpas įvartis į savus vartus
52′ įvartis iš 11 m. baudinio Ignas Skamarakas
54′ įvartis Ugnius Avizovas
59′ įvartis Airik Balasanov
73′ įvartis Kasparas Teresius

Esu begalo patenkintas komandos pasirodymu ir rezultatu. Nepaisant šalčio, lietaus ir dėl šių veiksnių pažeistos natūralios žolės komanda išlaikė koncentraciją, taikė numatytus žaidimo principus, žaidė komandiškai, kontroliavo rungtynes ir taip pasiekė atitinkamą rezultatą. Jie sunkiai dirba treniruočių metu tam kad pasiektų šių rezultatų, tad pergalė buvo pelnyta.

Tarptautinės futbolo žinios, įvairiapusiškas žaidėjų ugdymas ir aukšto lygio futbolo treniruotės vaikams. Nori ir tu? Prisijunk prie BE1 NFA komandos – registruokis į atvirą treniruotę ČIA.