Nors dėl siaučiančios viruso pandemijos futbolas vaikams pakibo ant plauko, BE1 futbolo akademija išlaiko tempą ir rodo gerai nuteikiančius rezultatus futbolo čempionatuose. Šią savaitę čempionatų kovose U-14 ir U-19 futbolininkai rungtyniavo tik sekmadienį, o likusios komandos varžybų neturėjo. Nors paskutinę savaitės dieną, komandoms sekėsi itin skirtingai, futbolas vaikams suteikė malonumą ir vertingas pamokas aikštėje.

LIETUVOS JAUNUČIŲ FUTBOLO ČEMPIONATO U-14 DIVIZIONO PIETŲ-RYTŲ REGIONAS

BE1 NFA 0:7 Baltijos FA

TRENERIO ANDRE RIJO KOMENTARAS:

Visų pirma sveikiname varžovus, kurie nusipelnė pergalės. Mes žinojome, jog šios rungtynės bus sunkios ne tik dėl fizinių futbolininkų skirtumų, bet ir dėl pačios komandos žaidimo. Tiesa ta, jog sugebėjome atsilaikyti ir net kontroliuoti žaidimą iki pirmojo praleisto įvarčio, po jo žaidimas tapo kur kas sudėtingesnis. Varžovų įvarčiai buvo ne tik jų, bet ir mūsų smulkių klaidų nuopelnas. Nepaisant rezultato, didžiuojuosi jog futbolininkai iki pat rungtynių pabaigos atidavė visas savo jėgas, tam kad apgintų savo marškinėlių spalvas ir komandos vardą.

LIETUVOS JAUNIMO U-19 ČEMPIONATO PIETŲ-RYTŲ REGIONAS

BE1 NFA 8:0 SFA Vilniaus Vytis

11′ įvartis Nojus Grudis
14′ įvartis Matas Petkevičius
24′ geltona kortelė Džiugas Čečkauskas
26′ įvartis Nazar Zubkov
28′ įvartis Emilis Talačka
40′ geltona kortelė Klaidas Jakštas
71′ įvartis Vykintas Augustas Karjakinas
79′ įvartis Vykintas Augustas Karjakinas
81′ įvartis Ernestas Gudelevičius
88′ įvartis Džiugas Čečkauskas

TRENERIO DIOGO BOTAS KOMENTARAS:

Fantastiškas žaidimas ir komandos pasirodymas, demonstravome aukštą lygį individualiai ir kolektyviai. Rodėme puikų žaidimo intensyvumą ir komandinę dvasią, esu laimingas, nes žaidėjai tobulėja ir tai atsispindi turnyrinėje lentelėje. Didžiuojuosi jais, nes žaidimo metu futbolininkai nemažino intensyvumo ir siekė vis daugiau ir daugiau, taip parodydami savo stiprią psichologiją.

Futbolas vaikams, tarptautinės futbolo žinios, įvairiapusiškas žaidėjų ugdymas ir aukšto lygio treniruotė . Nori ir tu? Prisijunk prie BE1 NFA komandos – registruokis į atvirą treniruotę ČIA.

Straipsnio šaltinis: http://lietuvosfutbolas.lt/