Jau įlipome į advento traukinį, laikas pasirūpinti, jog atvykę į Kalėdų stotelę nebūtume pamiršę dovanų. Kalėdinės dovanos dažnai tampa nelengva užduotimi. Pasirinkimo tiek daug, bet abejonės, kas galėtų nustebinti brangų žmogų dažnai apsunkina kalėdinių dovanų paieškas. BE1 nacionalinė futbolo akademija pristato keletą kalėdinių dovanų vaikams. Jei esate futbolininko mama arba tėtis, galbūt nustebinsite futbolininką mūsų siūlomomis kalėdinėmis ir nebūtinai kalėdinėmis dovanomis.

Kalėdinė dovana #1. Futbolo treniruočių abonementas

Kalėdos, naujieji metai, antrasis mokslo metų pusmetis. Gal tai tinkamas laikas pasiūlyti naują hobį savo vaikui? BE1 siūlo trijų arba šešių mėnesių futbolo treniruočių ir visokeriopo ugdymo abonementą. Kartu su trimis futbolo treniruotėmis per savaitę, futbolininkas gauna ir papildomas veiklas: fizinio pasirengimo treniruotes, užsiėmimus plaukimo baseine, komandinius sporto psichologo užsiėmimus, anglų sporto kalbos pamokas, specialistų konsultacijas traumos atveju, dalyvavimą turnyruose ir rungtynėse. Tai visas paketas subalansuotų futbolininkui veiklų, kuriomis galite nustebinti savo sūnų artėjančių Kalėdų proga.

Kalėdinė dovana #2. Individualios futbolo treniruotės

Futbolininkas nori tobulėti greičiau yra žingeidus, ar turi konkretų tikslą? Šiais klausimais nacionalinės futbolo akademijos treneriai gali padėti. Individualiose futbolo treniruotėse tobulinami techniniai futbolininko įgūdžiai, fizinės galimybės, koordinacija, sprendimų priėmimas, žaidimo suvokimas. Individualios treniruotės gali tapti puikia Kalėdine dovana pasiryžusiam įvykdyti naujųjų metų pažadus.

Kalėdinė dovana #3. Masažas sportininkui

Pasirūpinkite jūsų artimo žmogaus kūnu. Jei ieškote dovanos sportuojančiam žmogui, viso kūno masažas yra puiki idėja. Sportininko masažas, tai ne tik malonus potyris, bet ir konsultacija su specialistu. Masažas gali padėti sprendžiam potraumines problemas, padėti kūnui atsistatyti po didelių krūvių. Ši Kalėdinė dovana parodo, jog jums rūpi jūsų artimo žmogaus sveikata. Sportiniai masažai gali būti puiki Kalėdinė dovana tiek jaunesnio amžiaus sportininkui, tiek jūsų mamai, tėčiui, žmonai ar kitam sportuojančiam artimajam.

Kalėdinė dovana #4. Futbolo stalo žaidimas

Kalėdinė dovana ne tik futbolininkui bet ir visai futbolu besidominčiai šeimai. Yra daugybė stalo žaidimų, kurie pradžiugintų šeimą. BE1 NFA gali rekomenduoti vieną iš jų, jau išbandyta „Counter Attack“ futbolo strategijos žaidimą. Šį žaidimą BE1 nacionalinės futbolo akademijos treneriai prilygino šachmatams, kiekvienas ėjimas gali lemti įvartį į tavo vartus. Įtraukiantis ir ugdantis futbolo stalo žaidimas gali tapti puikia Kalėdine dovana ne tik sūnui, bet ir dėl futbolo galvą pametusiam sūnui ar vyrui.

Ir nesvarbu kokia Kalėdinė dovana atsidurs po Kalėdų egle, svarbiausia, jog šaltąjį sezoną dalintumėtės šilumą su savo artimaisiais. Linkime sportiško, aktyvaus ir futbolu pripildyto Kalėdų laukimo!