Besitęsianti pasaulinė sveikatos krizė jau kuriam laikui yra įšaldžiusi vietinius futbolo čempionatus ir sunkina įprastą futbolo treniruočių procesą. Tam, kad neprarasti pojūčio ką reiškia būti aikštėje, BE1 NFA U19 komanda, kartu su trimis trenerių štabo nariais, sausio 19-ąją išvyko į futbolo treniruočių stovyklą Lenkijoje. Čia jų laukė intensyvios futbolo treniruotės ir dvi kontrolinės rungtynės su vietos futbolo komandomis.

Antradienio rytą į Lenkijoje esantį Wagrowiec miestą išvykę BE1 NFA futbolininkai, nekantravo vėl žengti į aikštę. U19 komanda šį kartą buvo sudarytą iš 20-ies 2004/2005/2006 metais gimusių futbolininkų. Kartu su futbolininkais futbolo treniruočių stovyklai vadovauti išvyko ir trys trenerių štabo nariai – vyriausias futbolo akademijos treneris Diogo Botas, atletinio rengimo treneris Dominykas Bartusevičius ir futbolo operacijų vadovas bei vartininkų treneris Daniel Okuniewski. 

Trečiadienį bei penktadienį žaidėjams buvo suplanuota intensyvių futbolo treniruočių diena Wagrowiec mieste įsikūrusioje bazėje, kur žaidėjai tobulino savo techniką bei fizinį pasirengimą. Ketvirtadienį ir šeštadienį žaidėjai pasitikrinti jėgų kontrolinėse rungtynėse stojo su vietinėmis Lenkijos ekipomis.

BE1 NFA U19 komanda futbolo treniruočių stovykloje, Lenkijoje

Ketvirtadienį, po intensyvios futbolo treniruočių dienos, U19 komanda stojo į kovą aikštėje. BE1 NFA U19 komanda, rezultatu 1:2 nusileido FASE futbolo akademijos U17 ekipai. O šeštadienį Kaune įsikūrusios futbolo akademijos auklėtiniai susitiko su Akademia Piłkarska Reissa U17 futbolininkais. Atkaklioje kovoje, paskutinę rungtynių minutę įvartį pelnė ir pergalę BE1 NFA išplešė Matas Petkevičius. Iš kart po įmušto įvarčio, teisėjas paskelbė rungtynių pabaigą ir BE1 nacionalinė futbolo akademija, kontrolinėse rungtynėse, oponentus nugalėjo rezultatu 1:0.

Sekmadienio rytą futbolininkai, po keturias dienas trukusios futbolo treniruočių stovyklos ir dviejų sužaistų kontrolinių rungtynių išvyko atgal į Kauną. Treniruočių stovykla Lenkijoje buvo labai reikalinga žaidėjams, nes dėl karantino sustabdžius vietinius jaunimo čempionatus, jaunuoliai jau kurį laiką neturėjo progos varžytis futbolo aikštėje. Džiaugiamės gauta proga ir dėkojame varžovams už galimybę grįžti į futbolo aikštę.

Tarptautinės futbolo žinios, įvairiapusiškas žaidėjų ugdymas ir aukšto lygio futbolo treniruotės berniukams Kaune. Nori ir tu? Prisijunk prie BE1 NFA komandos – registruokis į bandomąją treniruotę ČIA.