II lygos debiutas ir pergalė 12:1. Ši savaitė BE1 nacionalinei futbolo akademijai buvo ypatinga. Sekmadienį BE1 NFA komanda debiutavo trečioje pagal pajėgumą Lietuvoje lygoje – II lyga. Daugumai žaidėjų, tai buvo pirmoji patirtis vyrų futbole. Nors debiutinėse II lygos rungtynėse nepavyko iškovoti pergalės, tai nenuliūdino vyriausiojo trenerio, kuris teigė, jog potencialo laimėti tikrai buvo. Vyriausiojo trenerio Diogo komentarą po debiuto II lygoje skaitykite žemiau.
Taip pat, tęsiasi ir atnaujintas jaunimo čempionatas, kur BE1 NFA U14 komandai pavyko pasiekti dar vieną, užtikrintą pergalę. Miguel Mesquita komentarą ir rungtynių apžvalgą galite rasti žemiau.

JAUNIMO ČEMPIONATO U-14 PIETŲ REGIONAS

BE1 NFA U14 12 – 1 FK Granitas

7′ Skirmantas Paukštys
12′ Vakaris Uleckas
14′ Justas Rakauskas
28′ Airik Balasanov
30′ Vakaris Uleckas
34′ Airik Balasanov
35′ Arnas Rudžionis (11m.b.)
56′ Elijus Trumpa
59′ Jugas Turčinskas
63′ Elijus Trumpa
64′ Domas Mažeika
69′ Tomas Gudaitis

Futbolo treneris Miguel

Futbolo trenerio Miguel Mesquita komentaras

Komanda į aikštę žengė su puikiu nusiteikimu ir įmušė 3 įvarčius per pirmąsias 15 minučių. Tam tikrais momentais mes strigome pelnant įvarčius, prieš komandą, kuri nebuvo nusiteikusi itin kovingai. Turėjome tikrai daugiau progų įmušti, nei matome galutiniame rezultate. Tai aspektas, kurį norėtume patobulinti iki sekančių rungtynių.

Pats skaudžiausias rungtynių momentas buvo praleistas įvartis paskutinę rungtynių minutę. Anaiptol, įžvelgiu šią situaciją kaip gerą pamoką, jog vaikai turėtų būti susikoncentravę visų rungtynių metu, nes net ir mažos detalės gali padaryti didžiulę įtaką.

II lyga

NFA 0:1 FA Šiauliai B

Futbolo treneris Diogo

Vyriausiojo trenerio Diogo Botas komentaras apie II lygos rungtynes

Puikus jausmas pradėti šį naują iššūkį, kuris padės tobulėti žaidėjams, personalui ir treneriams. Džiaugiamės prisijungę prie II lygos.

Prieš einant į aikštę, žinojome, kad tai bus sunkus mačas. Esu laimingas nes įvykdėme savo išsikeltus tikslus. Didžiuojuosi komanda, kuri jautėsi aikštėje kaip šeimininkai. Jei toliau rodysime tokį nusiteikimą, esu tikras, jog ilgalaikiame laikotarpyje mes pasieksime savo tikslus išsikeltus II lygos sezone.

Dabar turime grįžti į treniruotes ir ruoštis sekančioms II lygos rungtynėms, kurios taip pat bus aukšto lygio. Tikimės, kad savo žaidimo kokybę įrodysime taškais ir įvarčiais.

Taip pat, kaip vyriausiasis treneris norėčiau padėkoti BE1 NFA komandos nariams ir išskirtinai Mariui, Linui ir Gabrielei, kurie įdėjo daug „nematomo“ darbo prisidedant prie BE1 NFA starto II lygoje. Taip pat dėkoju visiems sirgusiems už mūsų komandą ir žinoma, futbolininkų tėvams, kurie savo palaikymu suteikia mums papildomos motyvacijos.

Šaltinis: lietuvosfutbolas.lt

Futbolas vaikams, tarptautinės futbolo žinios, įvairiapusiškas žaidėjų ugdymas, profesionalios futbolo treniruotės. Prisijunk prie BE1 NFA komandos – registruokis į bandomąją treniruotę ČIA.