Metinė ataskaita apžvelgianti 2020-ius futbolo akademijos metus. Nors 2021 metai jau įsibėgėjo, BE1 nacionalinė futbolo akademija nori su jumis apžvelgti kaip sekėsi praėjusiais metais. Pasaulinės pandemijos metu BE1 NFA, kaip ir daugelis ugdymo įstaigų, patyrė ką reiškia nuotolinis ugdymas, užvertos akademijos durys ir sustabdyti futbolo čempionatai. Nepaisant to, organizacijos ir futbolo komandų rezultatai džiugina. Galime teigti, jog futbolo akademijai pavyko suvaldyti krizę ir tęsti futbolininkų ugdymo procesą. Ką nuveikė BE1 NFA per pirmuosius, pilnus, savo veiklos metus? Kaip sekėsi BE1 NFA futbolo komandoms? Ką pavyko pasiekti BE1 NFA bendruomenei? Visa tai ir dar daugiau galite peržiūrėti metinėje ataskaitoje, pateiktoje žemiau.

BE1 NFA 2020 METINĖ ATASKAITA

Prieš pasauliui užsidarant, BE1 NFA metus pradėjo dalyvaudami garsių Europos futbolų klubų peržiūrose – Milan „Inter“, Lisabonos „Sporting“, FC „Atalanta“ ir kitos garsios akademijos pastebėjo BE1 NFA futbolininkus ir kvietė treniruotis su jais. Nacionaliniame fronte taip pat nelikome nepastebėti, per praėjusius metus net 25 futbolininkai atstovaujantys BE1 buvo pakviesti treniruotis kartu su įvairaus amžiaus rinktinėmis. Pasaulinėj pandemijai pradėjus veržtis į Lietuvą, futbolo akademija greitai persiorientavo į nuotolinio ugdymo rėžimą ir tęsė treniruotes, futbolo analizės ir fizinio pasirengimo užsiėmimus. Jų metu stebėdama ir fiksuodama žaidėjų aktyvumą, taip palaikant futbolininkų formą. O tai atsispindėjo ir jaunimo čempionatų rezultatuose, kuriuose įvairaus amžiaus BE1 NFA komandos rikiuojasi lentelių viršuje. BE1 NFA trenerių štabe taip pat vyko nemažai pokyčių sustiprinusių komandas ir įnešusių naujų vėjų į ugdymo programą. Ir tai tikrai ne visos prasmingos patirtys, kurias BE1 NFA patyrė per šiuos metus. Kviečiame peržiūrėti BE1 NFA 2020 metinę ataskaitą.

1,2% JŪSŲ PASTANGŲ DĖL FUTBOLO

Kviečiame skirti 1,2% jūsų pastangų dėl futbolo. Tiek nedaug, o taip reikšminga. Nuo 2021 metų sausio 1d. iki gegužės 4 dienos, kviečiame skirti 1,2% GPM BE1 nacionalinės futbolo akademijos veikIai. Skatiname prisidėti prie vaikų futbolo treniruočių kokybės gerinimo ir futbolo ateities. Kaip tai padaryti sužinokite ČIA.

Kviečiame prisijungti prie BE1 nacionalinės futbolo akademijos. Futbolas vaikams, tarptautinės futbolo žinios, įvairiapusiškas žaidėjų ugdymas, profesionalios futbolo treniruotės. Prisijunk prie BE1 NFA komandos – registruokis į bandomąją treniruotę ČIA.