Kiekvieną dieną telefonai pasipildo šūsniu mobiliųjų programėlių, kurios žada padėti jums tapti produktyvesniam. Tokia mobiliųjų aplikacijų pasiūla gali jus supainioti. BE1 NFA atrinko keletą mobiliųjų programėlių, sportininkų tėvams, kurios gali padėti įvairiose situacijose: surasti idėjų laisvalaikiui, organizuoti laiką, planuoti finansus ar mokytis kartu su vaiku. Šios mobiliosios programėlės jau patikrintos BE1 NFA sportininkų tėvų ir gali būti puikiai pritaikytos kasdienybėje.

Mobilioji programėlė Family time

Atsakomybė yra reikalingas sportininkų tėvų atributas, bet kai kalbame apie skaitmeninę erdvę, tai kontroliuoti nėra nelengva. Ne naujiena, jog čia tyko įvairių grėsmių vaikams, todėl BE1 NFA futbolininkų tėvai naudoja mobiliąją programėlę “Family time”. Su šia programėle jūs galite valdyti vaikų laiką praleidžiamą prie ekrano ir blokuoti nepageidaujamas interneto svetaines.

Dar viena puiki mobiliosios programėlės funkcija yra tai, jog vos vieno mygtuko paspaudimu jūsų vaikas gali pranešti apie tai, kur jis yra, kada išvyko iš mokyklos ir kada baigė futbolo treniruotę. O tai palengvina sportininkų tėvų laiko planavima ir užtikrina saugumą.

Šia programėle neturėtų būti skatinama kontrolė, ši mobilioji programėlė tėvystėje gali padėti planuojant vaiko tvarkaraštį, miego režimą, namų darbų ir treniruočių laiką, o svarbiausia užtikrinti saugų vaiko naršymą internete. 

Mobilioji programėlė Cozi Family Organizer

Sistemingas ir harmoningas namų ūkis kiekvieno sportininko tėvo siekiamybė. Deja, realybėje dažniausiai turime išsibarsčiusias dienotvarkes ir kalną futbolo aprangų skalbyklėje.

Kaip ir futbolo aikštėje, taip ir šeimoje, norintiems pradėti veikti reikia dirbti kaip komandai. “Cozi Family Organizer”, aplikacija gali palengvinti buitį, nes čia galite naudotis šeimos kalendoriumi, kuriame matysite susitikimus, vaiko treniruočių grafiką, planuojamas išvykas ir viską ką tik pažymėsite kalendoriuje.

Dar viena puiki aplikacijos funkcija sportininkų tėvams yra pirkinių sąrašas. Sąrašą gali redaguoti visa šeima. O kad nepamiršti švaros ir tvarkos, ši aplikacija padės sukurti buities darbų sąrašą ir paskirstyti darbus tarp šeimos narių.

Ši mobilioji programėlė gali pagerinti vidinę šeimos komunikaciją ir padidinti įsitraukimą sprendžiant klausimus buityje. Taip pat, sportininkų tėvai programėlėje, atžaloms, gali iškelti  motyvuojanti tikslą. Pavyzdžiui už sutvarkytą kambarį ir visą savaitę plaunamus indus futbolininką galima paskatinti individualia futbolo treniruote.

Mobilioji programėlė Tasty

Sportininkų tėvams virtuvėje reikalinga kantrybė. Žinome, jog į klausimą “ko norėsite vakarienei?” dažnai gaunate atsakymą “nesvarbu”, “kažko skanaus” ar panašiai. O tai tikrai nepalengvina užduoties.

Siūlome išbandyti “Tasty” aplikaciją, kuri yra didžiausias maisto mylėtojų tinklas pasaulyje. Žiūrėkite paprastus receptų video ir pasisemkite idėjų, ką gaminti pietums, pusryčiams, vakarienei. Ieškokite patiekalų su šeima, ieškokite patiekalų pagal ingridientus, ar atraskite sveikuoliškus receptus. Po sunkių futbolo treniruočių vaiko organizmui reikalingas “turtingas” maistas, kurio receptų čia yra apstu.

Mobilioji programėlė Peanut

Socializacija yra vienas iš dalykų, kurių tikrai pasigendama pasaulinės pandemijos metu. Ne tik vaikams sunku be komandos ir klasės draugų. Darbas iš namų ir izoliacija sportininkų tėvams taip pat tampa socialiniu iššūkiu.

Džiugu, kad pasaulyje atsiranda tokių iniciatyvų kaip “Peanut”, tai mobilioji programėlė skirta moterims dalintis savo motinystės patirtimis. Su “Peanut” galite rasti bendraminčių moterų visai šalia jūsų, ar kitoje pusrutulio pusėje. Čia taip pat galima dalyvauti bendruomenių susitikimuose, diskutuoti įvairiomis temomis ir dalintis patirtimis. Pavyzdžiui galite atrasti futbolininkų tėvų bendruomenę, kuriame susipažinsite su mamomis iš viso pasaulio. 

Ši aplikacija jau yra pelniusi daugybę apdovanojimų ir yra padėjusi nė vienai mamai suvaldyti vidinę krizę.

Mobilioji programėlė Mint app

Visi sportininkų tėvai žino, jog vaiko hobis reikalauja investicijų. Apart treniruočių, kartais reikia suplanuoti ir nenumatytas išlaidas – naujas aprangas, varžybas ir išvykas. Planuoti šeimos išlaidas yra svarbu, o planuojant sistemingai, galima ne tik patirti mažiau išlaidų, bet ir sutaupyti.

“Mint” apliakcija gali padėti sportininkų tėvams sutaupyti ir į vieną vietą sujungti visos šeimos finansus. Su šia programėle galite stebėti ir kontroliuoti išlaidas pagal kategorijas – mokesčiai, maistas, draudimas ir kita. Taip pat galite išsikelti tikslus, pavyzdžiui taupyti šeimos atostogoms ar vaiko futbolo stovyklai. 

Programėlė taip pat siūlo efektyvius taupymo patarimus, kurie gali pagerinti šeimos finansinį raštingumą. 

Mobilioji programėlė Geocaching

Tikriausiai sportininkų tėvų nenustebinsime su populiariąja „GeoCaching“ programėle. Bet jei netyčia apie ją nežinojote, ar pamiršote, metas ir vėl ją prisiminti. Ypatingai šiuo laikotarpiu, kada pramogų pasiūla yra sumažėjusi, ši programėlė gali padėti jums turiningo laisvalaikio su šeima praleidimui.

Geocaching paskatins jus praleisti laiką gryname ore, padės atsipalaiduoti, būti fiziškai aktyviam bei pažinti dar neatrastas savo miesto vietas. O gal paskatins nukeliauti ten kur dar niekad nebuvote.

Sportininkų tėvams laikas praleisti aktyvaus laiko su savo atžalomis, tad siųskitės “GeoCaching” programėlę ir pradėkite ieškoti “lobių”, kurie gali būti paslėpti net ir jūsų kieme.

Šiame skubančiame pasaulyje, skatiname rasti laiko šeimai. Viena iš BE1 nacionalinės akademijos vertybių yra bendruomenės būrimas, tad tiek vaikai, tiek sportininkų tėvai gali džiaugtis ugdymo procesu drauge. Tikimės, kad šios aplikacijos padės sutaupyti laiko, kurį galėsite skirti futbolui ar laiko praleidimui su šeima.

Tarptautinės futbolo žinios, įvairiapusiškas žaidėjų ugdymas ir vieninga sportininkų tėvų bendruomenė. Prisijunkite prie futbolo akademijos. Registruokite futbolininką į bandomąją treniruotę ČIA.