Savaitgalį, LFF treniruočių centro aikštė tiesiog dūzgė futbolu. Šeštadienį aikštėje itin užtikrintas pergales iškovojo U13 ir U19 jaunimo futbolo komandos. Sekmadienį namuose, BE1 nacionalinės futbolo akademijos komandos, priemė FK Žalgiris akademijos U14 ir C komandą. U14 jaunimo čempionato rungtynėse iškovota pergalė, o iš kart po jų sekusios II lygos rungtynės bus įrašytos į BE1 NFA istoriją kaip pirmoji futbolo akademijos komandos pergalė vyrų futbole. Plačiau apie rezultatus ir trenerių komentarai pateikti žemiau.

Futbolo trenerio Miguel Mesquita komentaras

Tai buvo labai svarbus mačas prieš čempionato lyderius. Suvokimas apie šių rungtynių svarbą futbolininkams padėjo pasirodyti itin solidžiai. Taip pat, noriu pasidžiaugti, jog išlaikėme savo vartus „sausus“. Dar vienas puikus statistinis rodiklis yra tai, jog iki šių rungtynių oponentų komanda buvo praleidusi tik 8 įvarčius į savo vartus, o mes įmušėme 9 per vienerias rungtynes. Tokios rungtynės leidžia pamatyti, mūsų progresą kurį lemia treniruotės.

Vyriausiojo trenerio Diogo Botas komentaras

Esame laimingi įvykdę išsikeltus rungtynėms tikslus, kurie leidžia mums būti geriausiai puolančia ir besiginančia komanda čempionate. 3 taškai mūsų sąskaitoje, o tobulėjimui ribų nėra, tad ruošiamės sekančiai kovai.

Žaidime pastebėjau taisytinų detalių, bet bendra komandos gynyba ir puolimas buvo tikrai geri. Sekančiose rungtynėse turime koncentruotis žaidimo intensyvumą, komandos tikslų įgyvendinimą ir individualias dvikovas. Taip pat esu patenkintas jaunaisiais žaidėjais, kurie įrodė, jog gali žaisti U19 čempionate ir yra verti daugiau minučių aikštėje.

Šiandieną mes buvome geri, o rytoj noriu, jog būtume labai geri.

JAUNUČIŲ ČEMPIONATO U-14 PIETŲ REGIONAS

BE1 NFA U14 – FK Žalgiris. 2-0

Domas Mažeika ĮVARTIS!  1:0 11′
Sidas Praleika NEĮMUŠĖ 11 M. B. 23′
Justas Rakauskas ĮVARTIS!  2:0 35′

Puiki pergalė prieš stiprią komandą su kuria konkuruojame dėl patekimo į turnyrinės lentelės penketuką. Pirmajame kėlinyje komanda buvo tikrai nuosekli ir nesuteikė jokių šansų pasižymėti priešininkams. Rezultatas 2-0 ir vienas nerealizuotas 11 metrų baudinys leido mums kontroliuoti žaidimą. Antrajame kėlinyje komandos pasirodymas šiek tiek suprastėjo, o fiziškai stiprūs oponentai demonstravo nuostabią gynybą. Bet vis dėl to rungtynes nulėmė pasirodymas pirmajame kėlinyje.

Omar Mohamed Resk Aly Abdelazim Geltona kortelė 89′

Ši pergalė buvo labai svarbi mūsų kelionėje tikslo link, 3 taškai mūsų sąskaitoje. Labiau nei pergale džiaugiuosi vaikinų nuoseklumu ir tuo kaip mes žaidėme visas 90 minučių. Komanda parodė savo charakterį ir tai atsispindi galutiniame rezultate. Vis dar turime daug ką patobulinti ir koreguoti, bet tai tik rodo mūsų potencialą augti ir žaisti geriau. Šios rungtynės atspindi tai kaip mes norime žaisti ir kovoti kiekviename mače, tad laukiame šeštadienio, kad galėtume „įsidėti“ dar tris 3 taškus.

Šaltinis: lietuvosfutbolas.lt

Futbolas vaikams ir jaunimui, tarptautinės futbolo žinios, įvairiapusiškas žaidėjų ugdymas, profesionalios futbolo treniruotės. Prisijunk prie BE1 NFA komandos – registruokis į bandomąją treniruotę ČIA.