Antrasis iš eilės BE1 nacionalinės futbolo akademijos savaitgalis, kuris baigėsi be pralaimėjimų. Penkios rungtynės skirtingose lygose ir čempionatuose, trys praleisti ir dvidešimt devyni įmušti įvarčiai rodo, jog futbolo akademijos trenerių ir žaidėjų darbas treniruotėse atsiperka su kaupu. Keturiuose iš jaunimo čempionatų BE1 NFA komanda rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje, U14 komanda – antroje, o II lygoje žaidžianti komandą pasiekė antrą pergalę iš eilės. Daugiau informacijos apie rungtynių rezultatus ir trenerių komentarai žemiau.

Vyriausiojo trenerio Diogo Botas komentaras

Labai šaunu pasiekti šį rezultatą savo trečiajame II lygos mače, bet kol kas negalime niekuo puikuotis. Gerai į savo sąskaitą įsirašyti dar tris taškus padedančius artėti link tikslo, bet mano kaip trenerio akimis tokiose rungtynėse galėtumėme nuveikti dar daugiau. Esu laimingas matydamas tobulėjant kai kuriuos gynybos ir puolimo aspektus. Manau, kad mes geriname savo žaidimą, bet technika ir intensyvumas kurį norime palaikyti vis dar šlubuoja. Komanda dirba tikrai sunkiai, bet turime nusiteikti, jog lengvų rungtynių nebus ir įdėti dar daugiau pastangų.

BE1 NFA – Alytaus SRC. 9-0

10′ĮVARTIS!  0:1 Tomas Gudaitis
20′ĮVARTIS!  0:2 Elijus Trumpa
21′ĮVARTIS!  0:3 Tomas Gudaitis
39′ĮVARTIS!  0:4 Tomas Gutauskas
45′Geltona kortelė Liudas Breivė
48′ĮVARTIS!  0:5 Marius Cirulis
52′ĮVARTIS!  0:6 Marius Cirulis
55′ĮVARTIS!  0:7 Liudas Breivė
60′ĮVARTIS!  0:8 Jokūbas Šulcius
62′ĮVARTIS!  0:9 Aidas Čiegis
Futbolo treneris Miguel

Trenerio Miguel Mesquita komentaras

Mačas prieš fiziškai stiprią komandą, kuri pirmajame ture įmušė 4 įvarčius. Bet mūsų komanda parodė, jog patobulėjo ir nepaisant pirmojo kėlinio, antrajame pasirodė solidžiai. Šiek tiek apmaudu, jog vienas įvartis krito ir į mūsų vartus, bet tai rodo, jog komanda turi kur padirbėti.

87ĮVARTIS!  1:6 Emilis Talačka

Didžiuojuosi komandos nusiteikimu, nes net ir pradėję rungtynes praleistu įvarčiu, nepraradome noro kovoti ir atsakėme šešiais įvarčiais. Labai svarbūs taškai prieš stiprią komandą, kas rodo BE1 NFA auklėtinių tobulėjimą. Mes vis dar išlaikome geriausiai besiginančios ir atakuojančios komandos statusą ir esame turnyrinės lentelės priekyje pirmaudami dvylika taškų. Tai rodo, jog į savo darbą žiūrime rimtai, o dirbti su futbolininkais turinčiais tokį požiūri palengvina mano kaip trenerio darbą.

Futbolas vaikams ir jaunimui, tarptautinės futbolo žinios, įvairiapusiškas žaidėjų ugdymas, profesionalios futbolo treniruotės. Prisijunk prie BE1 NFA komandos – registruokis į bandomąją treniruotę ČIA.