Trečia savaitė iš eilės, kuri atnešė 5 pergales iš 5 jaunimo čempionatuose ir II lygoje. Taip pat į varžybų vėžes sugrįžo ir jaunieji BE1 NFA futbolininkai, kurie savaitgalį, po ilgos pertraukos, galėjo mėgautis dalyvavimu futbolo turnyre. Plačiau apie čempionatų, lygų ir turnyrų rezultatus skaitykite žemiau.

LIETUVOS JAUNIMO U-19 ČEMPIONATAS

BE1 NFA U19 – Jonava. 5-1

Futbolo treneris Diogo

Vyriausiojo trenerio Diogo Botas komentaras

Komanda žino, jog tai nebuvo mūsų geriausias pasirodymas vertinant koncentraciją. Nepaisant to, mes sugebėjome kovoti ir pasiekti gerą rezultatą leidžiantį mums judėti į priekį. Nesu patenkintas padarytų klaidų kiekiu, bet turime pakelti galvas aukštyn ir toliau dirbti, parodant geresnį žaidimą kitame mače. Turėti prastesnių rungtynių, taip pat jaunųjų futbolininkų ugdymo dalis. Žinoma, didžiuojuosi žaidėjais, kurie daug dirba, tobulina visus futbolo aspektus ir su kiekvienomis rungtynėmis bręsta kaip asmenybės.

II lyga

BE1 NFA – FK Garliava. 2-0

Futbolo treneris Diogo

Vyriausiojo trenerio Diogo Botas komentaras

Puiki koncentracija ir mačo intensyvumas, kurį parodėme pirmoje rungtynių pusėje padėjo kontroliuoti žaidimą ir antroje susitikimo dalyje. Mes žinojome, jog turime iškovoti šiuos 3 taškus, tad žaidėjai sekė trenerių paruoštą žaidimo planą ir rodė stiprų charakterį, kuris padėjo laimėti. Tai buvo sunkios rungtynės ne tik dėl stiprių oponentų, bet taip pat dėl netikėtai pasikeitusių oro sąlygų.

JAUNUČIŲ U-14 DIVIZIONAS

BE1 NFA U14 – FM Ateitis. 12-0

Futbolo treneris Miguel

Trenerio Miguel Mesquita komentaras

Komanda parodė tokį žaidimą, kokį bandome diegti treniruočių metu. Kaip ir normalu futbole, puikus nusiteikimas mums pelnė puikų rezultatą. Žaidėjai su kiekviena žaidimo minute vis gerino savo pasirodymą aikštėje, o lygos pabaigai vis artėjant tai labai svarbu.

PIRMOS LYGOS U-16 DIVIZIONAS

BE1 NFA U16 – Baltijos FA. 4-1

Trenerio Alejandro Rodrigues Arcas komentaras

Esu laimingas, kad iškovojome tris taškus, nes tai buvo svarbios rungtynės. Padidinome persvarą nuo Baltijos FA, esančios antroje turnyrinės lentelės vietoje 11 taškų. 

Kalbant apie rungtynes, pasirodymas nebuvo tobulas. Pirmajame kėlinyje neradome savo žaidimo stiliaus, bet antrajame kėlinyje Baltijos FA išlyginus rezultatą, komanda atsibudo ir pradėjo žaisti. Paskutinės 20 rungtynių minučių buvo tikrai magiškos ir itin rezultatyvios. Trys taškai – džiugu, bet turime žaisti nuo pirmųjų rungtynių minučių.

LIETUVOS JAUNIMO U-19 ČEMPIONATAS

BE1 NFA U19 – SFA Vytis. 9-0

Futbolo treneris Diogo

Vyriausiojo trenerio Diogo Botas komentaras

Nepaisant oro sąlygų komanda parodė stiprų charakterį. Kadangi šeši komandos žaidėjai dalyvauja U-18 rinktinės stovykloje, tai buvo puiku proga kitiems žaidėjams gauti daugiau žaidimo laiko. Kitas iššūkis – komanda, kuri rikiuojasi antroje lentelės pozicijoje, tad žadame atiduoti visas jėgas ir parodyti tokią pat koncentraciją aikštėje, kad toliau liktume pergalių kėlyje.

Turnyras „Sugrįžkime į stadionus“

U9 ir U10 komandos

Trenerio Skirmanto Šeštavicko komentaras

U-9 komanda

Smagu vėl rungtyniauti. Šių varžybų užduotis buvo labai paprasta – pasimėgauti žaidimu. Laimėta gan užtikrintai visose varžybose. Jaunesni ir mažiau per karantiną sportavusiems berniukams, tai buvo nelengvas iššūkis. Turnyre laimėjusių ir pralaimėjusių nebuvo, bet laimėti visas rungtynes, puikus įvertinimas komandai. Jauniausieji akademikai yra tikri šaunuoliai!

U-10 komanda

U-10 komanda pademonstravo išties kokybišką futbolą, bet taisytinų dalykų tokiame amžiuje visada yra. Pagaliau išsipildė svajonė grįžti į turnyrus, tad tuo ir džiaugiamės. Komanda rungtynėse demonstravo uraganinį puolimą ir įmušė varžovams mažiausiai 10 įvarčių per rungtynes! Kita U10 komanda pasirodė taip pat puikiai ir patyrė tik vieną pralaimėjimą. Apibendrinus visą turnyra galiu pasakyti, kad žaidėme brandžiai, užtikrintai ir labai smagiai!

Futbolas vaikams ir jaunimui, tarptautinės futbolo žinios, įvairiapusiškas žaidėjų ugdymas, profesionalios futbolo treniruotės. Prisijunk prie BE1 NFA komandos – registruokis į bandomąją treniruotę ČIA.