Rugpjūčio mėnesį galime apibūdinti kaip nuostabų laikotarpį visai Be1 Nacionalinei futbolo akademijai.


Mėnesio apibendrinimą pradėsime nuo LFF 2 lygos pirmenybių kovų.
Pakeitusi trenerį komanda sugrįžo po pertraukos ir iki šiol niekas negali jos sustabdyti: laimėtos 7 varžybos iš eilės, įskaitant ir išvykoje žaistas varžybas prieš čempionato lyderį FK Ekranas (2:1). 7 pergalės iš eilės leidžia BE1 NFA komandai dalintis 2-3 turnyrinės lentelės vieta su Panerio futbolo žaidėjais. Sugrįžę po vasaros atostogų per 7 varžybas įmušėme 34, o praleidome tik 6 įvarčius. Antroje sezono pusėje demonstruojamas solidus futbolas tiek gynyboje, tiek puolime leidžia tikėtis įdomios sezono pabaigos.


Apibendrinę vyrų futbolo rezultatus, norime pasidžiaugti puikiais jaunimo čempionatų rezultatais: U17, U15 ir U14 čempionatuose, demonstruodami kokybišką atakuojantį futbolą, varžovus įveikėme visose rungtynėse.
U17 EJL čempionate po 3 varžybų kartu su FK Žalgiris dalinamės 1-2 vietas, turėdami po 9 taškus (praleistų-įmuštų įvarčių santykis yra 11:2).
U15 EJL čempionate rugpjūčio mėnesį nugalėjome visose 4 varžybose ir kartu su VFA Geležinis Vilkas taip pat dalinamės 1-2 vietas (įvarčių santykis yra 15:3).
Nuo U17 ir U15 komandų neatsilieka ir U14 komanda, kuri U14 pirmenybėse rugpjūčio mėnesį pergalę iškovojo 3 iš 3 varžybų ir 1-2 vietas turnyrinėje lentelėje dalinasi kartu FK Žalgiris trylikamečiais (įvarčių santykis yra 11:2).

Puikiu debiutu U13 Pirmos lygos pirmenybėse pasižymėjo trenerio Edmundo auklėtiniai, kurie, nors ir varžydamiesi su metais vyresniais futbolininkais, pirmenybėse startavo užtikrinta pergale, pasiekta Druskininkuose, o antrose savo didžiojo futbolo (11×11 formato) varžybose tik po baudinių serijos pripažino FK Jonava futbolininkų pranašumą – tai buvo pirmoji ir vienintelė Be1 NFA auklėtinių nesėkmė 2021/2022 metų sezono starte.
Apibendrinant didžiojo (11×11 formato) jaunimo futbolo rugpjūčio mėn. rezultatus, 4 amžiaus grupėse sužaidėme 12 varžybų, iš kurių laimėjome 11 ir vienose po baudinių serijos pripažinome šeimininkų pranašumą. Jaunimo pirmenybėse rugpjūčio mėnesį per 12 rungtynių iš viso įmušėme net 48 įvarčius, į savo vartus praleisdami tik 7!

Wellkids čempionatuose akademijos vardą garbingai atstovauja ir puikų žaidimą demonstruoja jaunieji akademijos auklėtiniai (2010-2013 m. gim.). Daugelis specialistų atpažįsta jaunuosius Be1 futbolininkus iš žaidimo braižo, fizinio pasiruošimo ir puikaus trenerių Skirmanto ir Edmundo įdirbio, ugdant jaunųjų futbolininkų individualius įgūdžius.
Rezultatai šiose amžiaus grupėse neskaičiuojami ir neskelbiami, tačiau Be1 NFA auklėtinių pasirodymu labai didžiuojamės.

Puikiai suprantame, kad tai tik sezono pradžia, tačiau pagal demonstruojamą žaidimą, rezultatus ir techninį žaidėjų pasiruošimą puikiai matome, kad Be1 metodologija, ruošiant jaunuosius futbolininkus, veikia ir yra rezultatyvi, nors akademijai dar tik 2 metai.


Rugpjūčio mėnesį 2 akademijos auklėtiniai dalyvavo Italijos Serie A klubų peržiūrose ir sulaukėme puikių atsiliepimų apie paruoštus žaidėjus, kurie jau netolimoje ateityje turėtų sulaukti tarptautinių perėjimų sąlygų.


Rugpjūčio mėnesį 3 Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune ir Marijampolėje, startavo mūsų partnerių įsteigta KIX futbolo mokykla, kuri į savo gretas kviečia prisijungti jaunuosius futbolininkus nuo 4 metų amžiaus. Jaunieji KIX futbolininkai bus ruošiami pagal Be1 Nacionalinės futbolo akademijos užsienio specialistų parengtą ir specialiai Lietuvos futbolui pritaikytą jaunųjų futbolininkų ugdymo metodologiją. Kviečiame visus jaunuosius futbolininkus atrasti ir pamilti futbolą kartu su KIX.

Taip pat, rugpjūčio mėnesį Be1 NFA buvo atrinkta ir patvirtinta kaip vienas iš 30 UEFA Playmakers centrų Kaune. Kviečiame visas 5-8 m. mergaites registruotis puslapyje www.be1.lt ir tapti jaunosiomis futbolininkėmis bendrame UEFA ir Disney kompanijos projekte!

Išskirtinių sprendimų ieškojimas, sunkaus darbo nebijančios ir nuolat tobulėti siekiančios komandos, puikus kolektyvas bei nepalaužiama akademijos bendruomenės dvasia leidžia pasidžiaugti tokiais mėnesiais kaip rugpjūtis, kai drąsiai galime vadintis nugalėtojais!

All for One & One for all = BeOne