U15 BE1 NFA 1 – KLAIPEDOS FM 0

VAKARIS ULECKAS 55′


J.Carlos Magro BE1 NFA U15 U17 treneris

Žinojom, kad šios rungtynės bus sudėtingos. Daugelis žaidėjų sirgo ar buvo traumuoti, tačiau tai nesustabdė mūsų nuo atkaklaus kovojimo dėl pergalės. Pirmame kėlinyje sukūrėme daug pavojingų epizodų, gerai valdėme kamuolį, tačiau sukurtomis progomis nesugebėjome pasinaudoti. Stengėmės išlikti ramūs ir susikoncentravę į žaidimą net darant klaidas. Buvome viena komanda, buvo galima aiškiai matyti vieningumą tarp žaidėjų. Matėm, kad pasirinkta strategija tinka ir žinojom, kad anskčiau ar vėliau įvartį pavyks įmušti. Antrame kėlinyje tęsėme pradėtą kovą, ir startegija atsipirko – įmušėme pirmąjį ir paskutinį tų rungtynių įvartį.

U17 BE1 NFA 2 vs MARIJAMPOLE 0

Nojus Grudis ĮVARTIS! 1:0 44

Tomas Gumbelevičius Geltona kortelė 51

Kasparas Kriščiūnas ĮVARTIS! 2:0 58


J.Carlos Magro BE1 NFA U15 U17 treneris

Pirmą kėlinį pradėjome valdydami kamuolį, tačiau nesugebėjome aktyviai tęsti atakų, dėl to varžovai visada turėdavo laiko sugrįžti į gynybą. Prarasdavome daug kamuolių, dėl ko reikėdavo greitai reaguoti ir grįžti į gynybą. Pertraukos metu kalbėjome apie aktyvesnį žaidimą, kad reikia išlikti susikoncentravus tam, kad laimėtumėm rungtynes. Antrą kėlinį pradėjome aktyviai, kėlinio pradžioje pavyko išnaudoti susikurtas progas ir įmušėme vienintelius šių rungtynių įvarčius. Toliau žaidėme aktyviai ir bandėme neprarasti rungtynių dominavimo.

HEGELMANN LFF TAURE 2022 I turas

FM FORTŪNA 0:6 BE1 NFA

17 ĮVARTIS! 0:1 Chukwudi Abiodun Adalumo

21 ĮVARTIS! 0:2 Michael Wilfried Zate

51 ĮVARTIS! 0:3 Ugnius Lekečinskas

72 ĮVARTIS! 0:4 Rokas Lavron Mazur

77 Geltona kortelė Rokas Lavron Mazur

87 ĮVARTIS! 0:5 Chukwudi Abiodun Adalumo

90 ĮVARTIS! 0:6 Domas Slendzoka

Pablo Rios Freire BE1 NFA vyriausiasis treneris

Nemanėm, kad rungtynės bus sunkios, tačiau šiame sporte pirma turi sužaisti, kad sužinotum. Nuo pat pradžių valdėme žaidimo ritmą. Pirmame kėlinyje buvo daug neišpildytų progų, tačiau baigėme kėlinį rezultatu 2:0. Antras kėlinys buvo analogiškas – ir toliau valdėme kamuolį ir žaidimą. Turėjome daug progų, o kelias iš jų pavyko išnaudoti ir pabaigti pirmąsias šio turnyro rungtynes pergale 6:0.

SAMSUNG GALAXY WATCH EJL U15 DIVIZIONAS 2021/2022

BE1 NFA 2:0 FK Aidas

Lukas Leontjevas ĮVARTIS!  1:0 23

Vakaris Uleckas ĮVARTIS!  2:0 35

Rapolas Jasulevičius Geltona kortelė 41

Arminas Astafejevas Geltona kortelė 59

Ricardo Casaleiro BE1 NFA U14 treneris

Pradėjome rungtynes bandant įmušti įvarčius nuo pat pradžių, tačiau koncentracijos trūkumo varžovai įmušė du pirmuosius įvarčius. Kūrėme daug progų, kad rezultatą išlyginti, tačiau jų realizuoti nesugebėjome. Antrame kėlinyje žengėme į aikštę su dar didesne motyvacija laimėti, tačiau vėl nesugebėjome išnaudoti susikurtų progų ir praleidome dar vieną įvartį. Kovoti nenustojome – paskutinėmis minutėmis pavyko įmušti 2 įvarčius, tačiau to nepakako, kad laimėtumėm.

Šaltinis: lietuvosfutbolas.lt

Futbolas vaikams ir jaunimui, tarptautinės futbolo žinios, įvairiapusiškas žaidėjų ugdymas, profesionalios futbolo treniruotės. Prisijunk prie BE1 NFA komandos – registruokis į bandomąją treniruotę ČIA.