TRENERIAI

pablo_foto

Pablo Rios Freire

BE1 NFA vyriausiasis treneris

Ricardo-min

Ricardo Casaleiro

BE1 NFA trenerio asistentas ir futbolo analitikas

Treneris turintis magistro laipsnį studijų programoje Performance Analysis of Sport, Sports Science ir besidomintis sporto psichologiją. Semestrą studijuojant Lietuvoje, Ricardo prisijungė prie BE1 kolektyvo atliekant praktiką, taip čia ir liko. Ricardo atsakingas už futbolo analizės dalį akademijoje: vaizdo įrašus, jų apdorojimą, pristatymą žaidėjams. Taip pat jis asistuoja treneriams ir aikštėje, dirbant su vyriausiais BE1 NFA akademijos žaidėjais. Ricardo turi puikius darbo etikos principus, lengvai bendrauja su vaikais, yra profesionalus ir turi puikų futbolo suvokimą.

Skrimantas Šeštavickas

Skirmantas Šeštavickas

BE1 NFA futbolo treneris

Buvęs profesionalus futbolininkas, žaidęs A lygoje FK „Dainavos“, 1 lygoje FK „Auska“, „FBK Kaunas“ komandose. Jaunas treneris jau turi ketverių metų patirtį dirbant su vaikais. Tai treneris, nuolatos norintis tobulėti ir kelti vaikų žaidimo lygį. Treniruodamas koncentruojasi į komandos tikslus ir bando juos pasiekti, rūpinasi vaikais ir su kiekvienu iš jų kuria ryšį.

Edmundas-min

Edmundas Pukys

BE1 NFA futbolo treneris

Šešerių metų patirtį turintis futbolo treneris, treniravimo sistemų bakalauras, edukologijos magistras. Profesionalus futbolininkas komandose: Vilniaus „Vilkmergė“ , FK „Anykščiai“, FRK „Atletas“, „FBK Kaunas“. Tai treneris kuriantis ugdomąją aplinką ir mikroklimatą, užtikrinantį vaikų sveikatą ir saugumą, skatinantį juos bendrauti ir bendradarbiauti.Tai labai empatiškas, disciplinuotas ir reiklus treneris.

Dominykas-min

Dominykas Bartusevičius

BE1 NFA atletinio rengimo treneris

Sporto ir pedagogikos bakalauras, atletinio rengimo ir pedagogikos studijų programoje, magistras tarptautinėje sporto analizės studijų programoje. Akademijoje Dominykas atsakingas už futbolininkų atletinį rengimą. Tai jaunas, labai profesionalus ir disciplinuotas treneris.

Vaclovas-min

Vaclovas Stirbys

BE1 NFA reabilitacijos specialistas

Buvęs lengvaatletis, vidutinių nuotolių bėgikas. Trenerio tikslas yra padėti tobulėti ir suteikti kuo daugiau pagalbos ir informacijos, kuri galėtų padėti sporte. Trenerio funkcijos akademijoje – fizinio pasirengimo treniruotės, fizinių galimybių testavimai, konsultacijos po traumų, reabilitacinė pagalba, masažai.

dario

Dario Caglioni

BE1 NFA vartininkų treneris

Marius-min

Marius Jakštas

BE1 NFA vartininkų treneris

Treneris turintis LFF C licencija. Pats vartininko pozicijoje žaidžiantis Marius, akademijoje rūpinasi visų amžiaus grupių vartininkų ugdymu. Atsakomybė, darbštumas ir atkaklumas yra didžiausios Mariaus vertybės.

gm1

Gianluca Minarelli

BE1 NFA analitikas

anton

Antonio Guglielmi

BE1 NFA U11 treneris

arturas

Artūras Ševeliovas

BE1 NFA U9 treneris