TRENERIAI

pablo

Pablo Rios Freire

BE1 NFA vyriausiasis treneris

Treneris turintis UEFA Pro trenerio licenziją ir fizinio pasirengimo išsilavinimą. Pablo suprato fizinio ir psichologinio pasirengimo svarbą, dėl to nusprendė studijuoti „Physical Education Teacher for Primary stage, Secondary stage“ ir „Physical Activity and Sport“. Savo patirtį jis rinko įvariuose klubuose kaip Atletico Madrid, Leganes, Getafe FC ir t.t. Nuo 2021 metų jis atvyko į BE1 NFA klubą su tikslu pasidalinti savo per 25 metus įgyta patirtimi. Nuo atvykimo jis su komanda iškovojo 14 pergalių iš 15 rungtynių bei pakilo į Pirmą lygą. Šiuo metu jo tikslas ir toliau tobulinti komandą ir kilti turnyrinėje lentelėje.

Ricardo-min

Ricardo Casaleiro

BE1 NFA U14 treneris

Treneris įgijęs magistro laipsnį Perfomance Analysis of Sport ir įgyjęs specialybę Sports Psychology for Athlete’s Development . Semestrą studijuojant Lietuvoje Ricardo prisijungė prie BE1 kolektyvo atliekant praktiką – taip čia ir liko. Šiuo metu akademijoje treniruoja U14 grupę bei asistuoja U15 ir U17 grupes. Ricardo turi UEFA C bei siekia UEFA B lygio licenzijos. Jis turi puikius darbo etikos principus, lengvai bendrauja su vaikais, yra profesionalus ir turi puikų futbolo suvokimą. Analizuoja žaidimą ir savo žinias bando perteikti komandai, kad ši galėtų geriau suprasti žaidimą, priimti teisingus sprendimus įvairiose situacijose ir pastoviai tobulėti.

Skrimantas Šeštavickas

Skirmantas Šeštavickas

BE1 NFA futbolo treneris

Buvęs profesionalus futbolininkas, žaidęs A lygoje FK „Dainavos“, 1 lygoje FK „Auska“, „FBK Kaunas“ komandose. Jaunas treneris jau turi penkerių metų patirtį dirbant su vaikais. Tai treneris, nuolatos norintis tobulėti ir kelti vaikų žaidimo lygį. Treniruodamas koncentruojasi į komandos tikslus ir bando juos pasiekti, rūpinasi vaikais ir su kiekvienu iš jų kuria ryšį.

Edmundas-min

Edmundas Pukys

BE1 NFA futbolo treneris

Šešerių metų patirtį ir UEFA B lygio lincenziją turintis futbolo treneris, treniravimo sistemų bakalauras, edukologijos magistras. Profesionalus futbolininkas komandose: Vilniaus „Vilkmergė“ , FK „Anykščiai“, FRK „Atletas“, „FBK Kaunas“. Tai treneris kuriantis ugdomąją aplinką ir mikroklimatą, užtikrinantį vaikų sveikatą ir saugumą, skatinantį juos bendrauti ir bendradarbiauti.Tai labai empatiškas, disciplinuotas ir reiklus treneris.

dominykas

Dominykas Bartusevičius

BE1 NFA atletinio rengimo treneris

Sporto ir pedagogikos bakalauras, atletinio rengimo ir pedagogikos studijų programoje, magistras tarptautinėje sporto analizės studijų programoje. Akademijoje Dominykas atsakingas už futbolininkų atletinį rengimą. Tai jaunas, labai profesionalus ir disciplinuotas treneris.

Vaclovas-min

Vaclovas Stirbys

BE1 NFA reabilitacijos specialistas

Buvęs lengvaatletis, vidutinių nuotolių bėgikas. Trenerio tikslas yra padėti tobulėti ir suteikti kuo daugiau pagalbos ir informacijos, kuri galėtų padėti sporte. Trenerio funkcijos akademijoje – fizinio pasirengimo treniruotės, fizinių galimybių testavimai, konsultacijos po traumų, reabilitacinė pagalba, masažai.

dario

Dario Caglioni

BE1 NFA vartininkų treneris

Vartininkų treneris atvykęs iš Italijos, Bergamo. Karjerą futbole pradėjo kai prieš 15 metų įgyjo UEFA A lygio vartininkų trenerio kvalifikaciją. Treneriu dirbo ir tokiuose klubuose kaip „Atlanta“, „Albinoleffe“ bei „Monza“. Akademijoje jis treniruoja Pirmos lygos, U17 ir U15 grupių vartininkus.

jakstas

Marius Jakštas

BE1 NFA vartininkų treneris

Treneris turintis LFF D, UEFA C licencijas. Šiuo metu gilina žinias vartininkų UEFA B kursuose. Marius BE1 NFA akademijoje rūpinasi iki 2008 metų gimimo grupių vartininkų ugdymu nepraleidžiant pačių svarbiausių detalių reikalingų pirmuosiuose žingsniuose vartininko kelyje. Atsakomybė, darbštumas ir atkaklumas yra didžiausios Mariaus vertybės.