TRENERIAI

Futbolo treneris Diogo

Diogo Botas

BE1 NFA vyriausiasis treneris

Treneris savo karjerą pradėjo 2014 metais asistuodamas treneriui U-10 „Associacao Desportiva da Estacao“ klube bei organizuodamas sporto stovyklas vaikams. Jau po pirmojo sezono trenerio talentas buvo pastebėtas Lisabonos Sporting akademijos techninio departamento ir 2015 metais Diogo Miguel Ribeirete Botas pradėjo savo karjerą Lisabonos „Sporting“ klube asistuodamas U-14 komandos treneriui, o jau 2016-aisiais metais buvo integruojamas į techninį U-16 komandos personalą.
2018 metais Diogo pradėjo savo kelią tarptautiniuose čempionatuose ir vietinėse lygose kaip Lisabonos „Sporting“ U-16 komandos trenerio asistentas, kuriuo šis treneris dirbo ligi šiol. Taip pat, 2019-metais Diogo įsitraukė į Lisabonos Futbolo Asociacijai priklausančio klubo Vila Franca do Rosário veiklą. Šiame klube Diogo atliko techninio direktoriaus funkcijas gilindamasis į organizacinius ir vadybinius klubo klausimus. Treneris propaguoja aukšto intensyvumo futbolą, kuriame komanda turi būti kontroliuojančios vaidmenyje. Diogo tikslai akademijoje yra padėti sukurti treniravimo metodologiją, kuri būtų tinkama dirbant su talentingiausiais Lietuvos žaidėjais, kurie būtų konkurencingi tarptautiniame kontekste.

Futbolo treneris Miguel

Miguel Mesquita

BE1 NFA futbolo treneris

Skrimantas Šeštavickas

Skirmantas Šeštavickas

BE1 NFA futbolo treneris

Buvęs profesionalus futbolininkas, žaidęs A lygoje FK „Dainavos“, 1 lygoje FK „Auska“, „FBK Kaunas“ komandose. Jaunas treneris jau turi ketverių metų patirtį dirbant su vaikais. Tai treneris, nuolatos norintis tobulėti ir kelti vaikų žaidimo lygį. Treniruodamas koncentruojasi į komandos tikslus ir bando juos pasiekti, rūpinasi vaikais ir su kiekvienu iš jų kuria ryšį.

Edmundas-min

Edmundas Pukys

BE1 NFA futbolo treneris

Šešerių metų patirtį turintis futbolo treneris, treniravimo sistemų bakalauras, edukologijos magistras. Profesionalus futbolininkas komandose: Vilniaus „Vilkmergė“ , FK „Anykščiai“, FRK „Atletas“, „FBK Kaunas“. Tai treneris kuriantis ugdomąją aplinką ir mikroklimatą, užtikrinantį vaikų sveikatą ir saugumą, skatinantį juos bendrauti ir bendradarbiauti.Tai labai empatiškas, disciplinuotas ir reiklus treneris.

Daniel Okuniewski

Daniel Okuniewski

BE1 NFA futbolo operacijų vadovas ir vartininkų treneris

Trenerio patirtis – 7 metai, klubai – „ZKS OLIMPIA“ (U-17 vartininkų treneris ir plėtros koordinatorius); „STOMIL“ (U-17 vartininkų treneris ir plėtros koordinatorius); „PZPN County“ FA (U-17 vartininkų treneris ir plėtros koordinatorius). Daniel yra stažavęsis – FC „Valerenga; FC „Liverpool“; FC „Real Madrid“; BSC „Hertha“. Daniel koncentrojasi į sumanių ir techniškų vartininkų rengimą, vadovaujasi principu: jei logika gali tave nuvesti nuo A iki Z, tai vaizduotė gali nuvesti bet kur ir tiki, jog futbolininkų tobulėjimui ribų nėra.

Vaclovas-min

Vaclovas Stirbys

BE1 NFA reabilitacijos specialistas

Buvęs lengvaatletis, vidutinių nuotolių bėgikas. Trenerio tikslas yra padėti tobulėti ir suteikti kuo daugiau pagalbos ir informacijos, kuri galėtų padėti sporte. Trenerio funkcijos akademijoje – fizinio pasirengimo treniruotės, fizinių galimybių testavimai, konsultacijos po traumų, reabilitacinė pagalba, masažai.

Dominykas-min

Dominykas Bartusevičius

BE1 NFA atletinio rengimo treneris

Sporto ir pedagogikos bakalauras, atletinio rengimo ir pedagogikos studijų programoje, magistras tarptautinėje sporto analizės studijų programoje. Akademijoje Dominykas atsakingas už futbolininkų atletinį rengimą. Tai jaunas, labai profesionalus ir disciplinuotas treneris.

Marius-min

Marius Jakštas

BE1 NFA vartininkų treneris

Treneris turintis LFF C licencija. Pats vartininko pozicijoje žaidžiantis Marius, akademijoje rūpinasi visų amžiaus grupių vartininkų ugdymu. Atsakomybė, darbštumas ir atkaklumas yra didžiausios Mariaus vertybės.

Ricardo-min

Ricardo Casaleiro

BE1 NFA trenerio asistentas ir futbolo analitikas

Treneris turintis magistro laipsnį studijų programoje Performance Analysis of Sport, Sports Science ir besidomintis sporto psichologiją. Semestrą studijuojant Lietuvoje, Ricardo prisijungė prie BE1 kolektyvo atliekant praktiką, taip čia ir liko. Ricardo atsakingas už futbolo analizės dalį akademijoje: vaizdo įrašus, jų apdorojimą, pristatymą žaidėjams. Taip pat jis asistuoja treneriams ir aikštėje, dirbant su vyriausiais BE1 NFA akademijos žaidėjais. Ricardo turi puikius darbo etikos principus, lengvai bendrauja su vaikais, yra profesionalus ir turi puikų futbolo suvokimą.