DAUGIAU SU BE1 NFA

Daugiau su BE1 NFA

„Daugiau su BE1 NFA“, tai lojalumo programa skirta BE1 nacionalinės futbolo akademijos bendruomenei – žaidėjams, tėvams, darbuotojams. Kiekvienas lankantis futbolo treniruotes BE1 futbolo akademijoje gaus vienetinę BE1 NFA nario kortelę. Kortelė funkcionali ne tik tuo, jog padės patekti į futbolo akademijos patalpas, joje rasite įvairių nuolaidų bei specialių pasiūlymų mūsų partnerių paslaugoms ir prekėms. BE1 nacionalinė futbolo akademija –daugiau nei futbolas!

„DAUGIAU“ SU BE1 NACIONALINE FUTBOLO AKADEMIJA LOJALUMO PROGRAMA SUTEIKIA:

EUROATLETAS.LT

BE1 nacionalinės futbolo akademijos nariams dalyvaujantiems lojalumo programoje „Daugiau“ siūlo -10% visoms prekėms, kurias galite įsigyti Euroatletas.lt parduotuvėje.

Euroatletas.lt vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą sporto įranga ir inventoriumi, taip pat gamina sporto inventorių ir teikia paslaugas įrengiant sporto objektus, arenas, aikšteles, aikštynus bei sporto klubus. 

Sportfan.lt logotipas

SPORTFAN.LT

BE1 nacionalinės futbolo akademijos nariams dalyvaujantiems lojalumo programoje „Daugiau“ siūlo -20% nuolaidą visam parduotuvės asortimentui ir -30% nuolaidą „Adidas“ prekėms.

SPORTFAN, tai specializuota parduotuvė fanams ir aktyviai sportuojantiems. Parduotuvėje dominuoja prekės skirtos futbolui, ar juo besidomintiems, todėl SPORTFAN drąsiai galime vadinti futbolo prekių specialistais, kurie jums padės pasirinkti tinkamiausius produktus.

VEROTURAS.LT


BE1 nacionalinės futbolo akademijos nariams dalyvaujantiems lojalumo programoje „Daugiau“ siūlo -7% procentų nuolaidą visoms poilsinėms, operatorių siūlomoms kelionėms, o taip pat užsisakant viešbučius, ar lėktuvo bilietus, Veroturas.lt užtikrints nemokamą oro uosto parkingą.

Veroturas.lt , tai kelionių agentūra turinti16 metų patirtį planuojant ir organizuojant keliones. Kelionių agentūros veikla – kelionių organizavimas ir rezervavimas, viešbučių paieška ir rezervavimas individualiai ir grupėms, lėktuvų bilietų rezervavimas, operatorių kelionių pardavimas.

Sporto klinika logotipas

SPORTO KLINIKA / #SUKOMANDADAUGIAU

BE1 nacionalinės futbolo akademijos nariams dalyvaujantiems lojalumo programoje „Daugiau“ siūlo specialią BE1 NFA trenerių ir Sporto Klinikos sukurtą BE1 FOOTBALL 365 tyrimų programą. Futbolininkų tėvams ar artimiesiems įsigyjant ELITE arba 360 tyrimų programą, pasirinktinai dovanosime masažą, papildomus kraujo tyrimus ar širdies echoskopiją, remiantis jau atliktais programos tyrimais.

Tai pirmoji privati sporto klinika Lietuvoje, medicinos klausimais konsultuojanti sportininkus Lietuvos čempionus ir sporto megėjus. Sporto klinika siūlo visus svarbiausius tyrimus vienoje vietoje, per vieną dieną. Pažangios sporto medicinos technologijos, padės pasiekti savo išsikeltų sportinių tikslų.

PartnerisNuolaida su BE1 nacionalinės futbolo akademijos nario kortele
Euroatletas.lt-10% visoms prekėms fizinėje ir internetinėje parduotuvėje
Sportfan.lt-20% visoms prekėms / -30% „Adidas“ prekinio ženklo prekėms fizinėje ir internetinėje parduotuvėje
Veroturas.lt-7% operatorių kelionėms / Užsisakant viešbučius ar lektuvo bilietus – nemokamas oro uosto parkingas
Sporto klinikaGalimybė pasinaudoti specialiai BE1 NFA ir Sporto klinikos sukurta tyrimų programa futbolininkams / Įsigyjant ELITE arba 360 tyrimų programą – masažas, papildomi kraujo tyrimai, echoskopija (remiantis jau atliktais tyrimais) dovanų.

Prisidėk prie BE1 nacionalinės futbolo akademijos lojalumo programos:

    Sutinku gauti informaciją apie naujienas, renginius ir BE1 NFA stovyklas

    Užpildydami ir pateikdami šią formą, Jūs patvirtinate, kad esate susipažinę su Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos žaidėjų perėjimo tarp futbolo ugdymo įstaigų reglamentu ir patvirtinate, kad nepaskatinti ir neverčiami, savanoriškai išreiškiate sutikimą mums įgyvendinti visas Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacijos žaidėjų perėjimo tarp futbolo ugdymo įstaigų reglamente nustatytas procedūras.