fbpx

Be1 NFA pradinukų iššūkis

Jei per pamokas atsibosta knygos, per pertraukas čiupk futbolo kamuolį ir įveik Be1 NFA pradinukų iššūkį! O jei visa tai užfiksuosi ir atsiųsi mums, gali maloniai nustebinti klasės draugus laimėdamas išvyką į vandens parką. Skamba gerai? Tai dar ne viskas!  Kol tu su klasės draugais turkšiesi baseine, tavo mokykla galės išsirinkti sportinės įrangos iš sportinių prekių parduotuvės „Euroatletas“ už 1000 Eurų! Pirmyn, įrodyk, jog esi ne tik puikus puolėjas, sugebantis įmušti įvartį, bet taip pat puikus klasės draugas.

PRADINUKŲ IŠŠŪKIO NUGALĖTOJAI – KTU INŽINERIJOS LICĖJUS

BE1 NFA PRADINUKŲ IŠŠŪKIO FINALININKAI:

 1. Kauno Paparčio pradinė mokykla 4c klasė
 2. KTU inžinerijos licėjus 3 klasė
 3. V. Kudirkos progimnazija 3a klasė
 4. Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla 2c
 5. Pilėnų progimnazija 4c
 6. Senamiesčio progimnazija 4b
 7. Prano Mašioto pradinė mokykla 3b
 8. Kauno Paparčio pradinė mokykla 4a

BE1 NFA PRADINUKŲ IŠŠŪKIO FINALAS:

2019 lapkričio 16d.

Pradinukai, mokytojai ir tėveliai kviečiami į BE1 NFA pradinukų iššūkio finalą ir smagią projekto uždarymo šventę! Nesvarbu ar dalyvavote iššūkyje ar tik stebėjote dalyvaujančius, ar spyrėte į vartus, ar tiesiog norite sužinoti kas yra pradinukų iššūkis – visi kviečiami! Pagaliau išsiaiškinsime kam atiteks kelionė į Druskininkų Vandens Pramogų parką ir Euroatletas sportinių prekių parduotuvės 1000 Eur dovanų kuponas.

Renginio programa:

12:00 registracija ir BE1 NFA pradinukų iššūkio finalas

12:20 smagioji dalyvių treniruotė

12:30 11 metrų spyrio iššūkis ir estafetės

13:30 nugalėtojų apdovanojimai ir prizai

Pramogos:

Konkursai ir prizai

PlayStation 4 FIFA iššūkis

Testas ar gali pašokti aukščiau už kengūrą?

XXL Jenga

Pažintis su BE1 Nacionaline Futbolo Akademija, treneriais bei futbolo aikšte

Tėvų ir vaikų futbolo rungtynės

RENGINYS „Facebook“: https://www.facebook.com/events/571647850045852/

Konkurso eiga:

 1. Tau reikia tik panorėti! Kiekvienoje pradinėje mokykloje, kuri užpildys registracijos formą, „Be1 NFA“ komanda įrengs pradinukų iššūkio zoną.
 2. Kaip atrodo iššūkio zona? Pradinukų iššūkio zonoje bus įrengti mini futbolo vartai su nuo jų 11 metrų atitolusia žyma ir mini futbolo kamuoliu.
 3. Kaip įveikti iššūkį? Tikslas– 10 kartų iš eilės nuo žymos įmušti kamuolį į vartus, visa tai nufilmuoti ir siųsti adresu nfa@be1.lt. Nenusimink, jei tau nepavyksta, siųskite savo geriausią rezultatą, nesvarbu kiek įvarčių iš eilės įmušėte.
 4. Kas toliau? Įrašai bus patalpinti www.be1.lt puslapyje, kuriame vyks balsavimas už labiausiai patikusius įrašus.
 5. Pasibaigus balsavimui 8 daugiausiai balsų surinkę dalyviai bus kviečiami dalyvauti finaliniame konkurso etape, kur savo jėgas turės išbandyti gyvai ir išsiaiškinti kuriai klasei ir mokyklai atiteks pagrindinis prizas– kelionė į vandens parką ir 1000Eur sportinių prekių parduotuvės „Euroatletas“ dovanų kuponas nugalėtojo mokyklai.

REGISTRACIJOS FORMĄ PILDYTI ČIA.

Be1 NFA pradinukų iššūkio taisyklės:

⦁ Įmušti konkurso organizatorių kamuolį į konkurso organizatorių vartus 10 kartų iš eilės, nuo žymos nutolusios 11 metrų, kamuoliui neišriedant iš vartų. Visą tai nufilmuoti ir iki spalio 15d. atsiųsti elektroniniu pašto adresu nfa@be1.lt Jei nepavyksta į vartus įmušti 10 kartų, kviečiame siųsti savo geriausią rezultatą.

⦁ Iššūkyje gali dalyvaut tik Kauno miesto ir rajono mokyklos

⦁ Iššūkyje gali dalyvaut tik pradinės klasės

⦁ Bandant įspirti kamuolį į vartus gali dalyvauti nuo vieno pradinuko iki visos klasės.

⦁ Vaizdo įraše spiriantysis turi aiškiai matytis visu ūgiu ir vaizdo įrašas negali būti redaguojamas vaizdo redagavimo programomis, imituojant taiklų spyrį.

⦁ Nuo spalio 16d. https://be1.lt/futbolo-akademija/mokyklu-issukis/ puslapyje patalpinami vaizdo įrašai ir pradedamas balsavimas, kurio metu galima atiduoti balsą už labiausiai patikusį dalyvį.

⦁ Balsavimo pabaiga– spalio 23d.

⦁ Pasibaigus balsavimui 8 daugiausiai balsų surinkę dalyviai (klasės) bus kviečiami dalyvauti finaliniame konkurso etape.

⦁ Finalinio konkurso etapo data ir taisyklės bus paskelbtos konkurso eigoje.

Konkurso nuostatai:

 1. Konkurso organizatorius: „Be1 Nacionalinė Futbolo Akademija“
 2. Konkurso dalyvis pateikdamas medžiagą konkursui „Be1 NFA pradinukų iššūkis“ (toliau– konkursas), sutinka su konkurso taisyklėmis.
 3. Jeigu konkurse dalyvauja nepilnametis asmuo, už visus jo veiksmus konkurso organizatoriui ar suinteresuotiems tretiesiems asmenims atsako tėvai (įtėviai, globėjai ar pan.).
 4. Konkurso dalyvis patvirtina, kad jis turi visas teises į pateikiamą organizatoriams medžiagą ir prisiima visą atsakomybę dėl vaizdinės medžiagos autorių teisių.
 5. Konkurso organizatorius neprisiima atsakomybės už konkurso dalyvio pateiktos informacijos turinį, už jos neatitikimą teisės aktams, šių taisyklių reikalavimams, moralės ar etikos normoms, taip pat jokiais atvejais neprisiima atsakomybės ir jokiomis aplinkybėmis negali būti atsakingas už bet kokią žalą, patirtą dėl informacijos patalpinimo www.be1.lt tinklalapyje ar kitokio paviešinimo.
 6. Konkurso dalyvis pateikiantis medžiagą konkursui, suteikia konkurso organizatoriui teisę skelbti ir publikuoti viešai pateiktą medžiagą savo nuožiūra. Dalyvis sutinka ir neprieštarauja, kad konkursui pateikta medžiaga būtų konkurso organizatoriaus naudojama konkurso metu ir pasibaigus konkursui, publikavimo ir iliustraciniais tikslais.
 7. Konkurso dalyvis sutinka, kad dalyvio konkurso organizatoriui pateikti asmens duomenys bus naudojami tik konkursui ir tiesioginės rinkodaros tikslais.
 8. Finalininku skelbiamas dalyvis surinkęs didžiausią balsų skaičių. Balsų skaičius paskirstomas atitinkamai: 100% www.be1.lt internetinės svetainės lankytojų balsai.
 9. Prizas:
  a) Daugiausiai balsų ant vaizdo įrašo surinkusi ir konkurso finaliniame etape geriausiai pasirodžiusi komanda laimi kelionę visai klasei ir lydintiems asmenims į vandens pramogų parką.
  b) Daugiausiai balsų ant vaizdo įrašo surinkusi ir konkurso finaliniame etape geriausiai pasirodžiusi komanda laimi 1000 EUR vertės kuponą apsipirkti „Euroatletas” sporto prekių parduotuvėje.
 10. Konkurso prizų laimėtojams apie laimėjimus pranešama telefonu ir/arba el.paštu. Informacija apie laimėtojus bei jų laimėtus prizus taip pat bus skelbiama www.be1.lt ir „Facebook BE1” Nacionalinė Futbolo Akademija puslapyje, bei „be1nfa” „Instagram” paskyroje.
 11. Papildoma informacija apie prizų atsiėmimą bus teikiama laimėtojui asmeniškai.Konkurso organizatorius pasilieka teisę keisti konkurso taisykles. Apie šiuos pakeitimus Konkurso organizatorius nedelsdamas paskelbia „Be1 NFA” tinklalapyje.
 12. Papildoma informacija dėl konkurso bus skelbiama internetiniame www.be1.lt tinklalapyje ir/arba Facebook „Be1 NFA” puslapyje.
 13. Kelionė į vandens atrakcijonų parką padengiama maksimum trisdešimčiai žmonių.