Du Be1 aukšto meistriškumo sportininkų klubo atletai, du bėgikai ir du Aleksai– Aleksandrs Kucs ir Alex De Murdock suvienijo jėgas ir Londone kartu ruošiasi ateinančiais metais nustebinti bėgimo pasaulį.

Sportininkai treniruojasi pas šiuo metu vieną geriausių Jungtinės Karalystės sprinto trenerių– pasaulio, Europos ir daugkartinį Jungtinės Karalystės čempioną Jasson Jugler Curty. Planuojama, jog jaunajam BE1 ir Latvijos talentui Aleksandrs Kucs ši treniruočių stovykla padės pasiruošti ne tik 2024 metų Paryžiaus olimpinėms žaidynėms, bet galbūt nustebinti jau anksčiau ir įvykdyti Tokijo olimpinių žaidynių normatyvą.

BE1 klubo vadovas Andrius Markevičius dalinasi savo mintimis apie Aleksandrs ir jo treniruotes Jungtinėje Karalystėje: „Nuolatinės treniruotės su tokio lygio treniruočių partneriais ir aukščiausio kalibro sprinto treneriais tikrai gali padėti Aleksui tapti vienu geriausiu Europos 200 metrų ir 400 metrų distancijų bėgiku. Šiuo metu viskas Alekso rankose, viskas priklauso nuo sportininko sveikatos ir užsispyrimo. Jis treniruojasi su Jungtinės Karalystės elitiniais trumpų distancijų bėgikais, tad aukščiausio lygio sąlygos jam jau yra suteiktos. Ką mes kaip klubas dar galime padaryti, tai palinkėti sveikatos”

Aleksandrs Kucs treniruotes Jungtinėje Karalystėje prižiūrės bėgikas Alex De Murdock ir BE1 treneris James Kasirye Sebalu. Anot trenerio Jason Juggler Carty, malonu dirbti su motyvuotais ir be galo gabiais („gifted“ red.past.) BE1 sportininkais. Treneris tikisi, jog abipusis bendradarbiavimas tęsis ir atvers duris į aukščiausio lygio varžybas ne vienam Baltijos šalių talentui.

Savo ruožtu už bendradarbiavimą ir pagalbą BE1 ir Aleksui siekti aukščiausių rezultatų norime padėkoti „Jekabpils“ sporto mokyklai bei Aleksandrs Kucs į profesionalų sportą atvedusiam treneriui Aivars Noris, kuris matė Alekso perspektyvą ir įdėjo visas pastangas tam, kad atletas pereitų į aukštesnį lygį.

BeFirst! BeUnited!