Trečiasis naujųjų metų savaitgalis daugeliui BE1 sportininkų tapo asmeninių rekordų laikotarpiu. Kantriai ir sistemingai ruošdamiesi uždarų patalpų sezono startams, po jų sportininkai tryško emocijomis – natūralu, dauguma klubo sportininkų pademonstravo puikią formą ir rezultatus. Apžvelkime juos.

1. Rutulio stūmikas Dominykas Čepys tapo Klaipėdos čempionu

Vienas iš tvirčiausių BE1 klubo sportininkų, Dominykas Čepys, savaitgalį rutulį nustūmęs 17,59 metrus tapo Klaipėdos čempionu. „Puikus žiemos sezono startas“- taip apie savo pasirodymą atsiliepė Dominykas. Sėkmę atnešusį stūmimą galite matyti apačioje.

2. Augustė Markevičiūtė– Kauno jaunimo ir suaugusiųjų čempionė

Penktadienį dalyvaudama Kauno čempionate, Augustė pagerino savo asmeninį 400 metrų nuotolio rekordą. Bėgikė distanciją įveikė per 59,36 sekundes, šis rezultatas sportininkei garantavo du aukso medalius, tiek jaunimo, tiek suaugusiųjų tarpe. „Kirsdama finišo liniją pažvelgiau į užfiksuotą rezultatą – labai apsidžiaugiau, pirmą kartą uždarų patalpų varžybose 400 metrų įveikiau greičiau nei per minutę“- džiaugsmo neslėpė Augustė

3. Kamilė Gargasaitė pagerino savo asmeninį rekordą

Kamilė Gargasaitė uždarų patalpų sezoną pradėjo intensyviai, penktadienį bėgikė kojas apšilo Kauno čempionate, kur 60 metrų bėgimo rungtyje užėmė 7-ąją vietą ir laimėjo B diviziono finalą, o šeštadienį jau dalyvavo Kuldigas Katrinas Kauss varžybose Latvijoje, kuriose bėgdama 400 metrų pagerino savo asmeninį rezultatą (59,63) ir užėmė 6-ąją vietą.

4. Namų sienos medalį atnešė Zana Zemite

Kuldigoje kaip namuose jautėsi ir Zane Zemite. Zane šuolio į aukštį rungtyje peršoko 1,71m ir užėmė 2 vietą. Sportininkė taip pat rungėsi šuolio į tolį rungtyje, kurioje į tolį nušoko 5,62m ir užimdama ketvirtąją vietą per plauką neatsidūrė ant prizininkų pakylos.

Nuotrauka Mareks Galinovskis

3. Kiti BE1 sportininkų startai ir rezultatai

Ne visiems BE1 sportininkams pasisekė užlipti ant prizininkų pakylos, nepaisant to, atletai užfiksavo puikius rezultatus:
Regimantas Tiškus Kauno atvirame suaugusių ir jaunimo čempionate 60 metrų bėgimo rungtyje užėmė 7-ąją vietą, o šuolio į tolį rungtyje Regimantas užėmė 6-ąją vietą. Karolina Deliautaitė sezoną pradėjusi išbandydama jėgas Latvijoje 60 metrų distanciją įveikė per 7,67 sekundės ir liko per brūkšnį nuo finalo. „Viskas gerai, bent jau bėgti galiu“– sakė neseniai po traumos atsigavusi Karolina. Zanes sesuo Lasma Zemite Katrinas Kauss varžybose bandė atrasti save naujoje rungtyje. Lengvaatletė dalyvavo 60m su barjerais rungtyje ir užėmė 7-ąją vietą.