Šeštadienį praskriejusios LLAF atviros taurės varžybos BE1 klubui buvo sugrįžimas į vėžes. „Džiaugiamės užimta vieta, bet labiausiai džiaugiamės, jog buvome kartu“- teigė BE1 vadovas Andrius Markevičius.

Vasario pirmoji BE1 sportininkams atnešė asmeninių rekordų. BE1 merginos pagerino asmeninius rekordus ir savo taškais svariai prisidėjo prie bendros komandinės įskaitos taškų skaičiaus. Augustė Markevičiūtė 400 metrų bėgime savo asmeninį rekordą pagerino 1 sekunde – 58,89, iškovodama 2-ąją vietą. Dar viena rekordininke tapo Lasma Zemite, 60 metrų barjerinio bėgimo rungtyje pagerintas asmeninis rekordas ir finale užimta trečioji vieta (8,98). Lasmos sesuo Zane pagerino trišuolio asmeninį rekordą– 12,62 metrų ir finale užėmė antrąją vietą. Vienas iš trijų klubo rutulio stūmikų, Dominykas Čepys liko per plauką nuo prizinės pakylos, bet džiaugėsi pagerintu asmeniniu rekordu, rutulys nustumtas 15,71 metrų.

Kylanti BE1 žvaigždutė Atėnė 60 metrų barjerinio bėgimo rungtyje liko ketvirtoje vietoje, finale šešiomis šimtosiomis sekundėmis atsiliko nuo trečiąją vietą užėmusios Lasmos, tačiau kvalifikaciniame bėgime Atėnė pasiekė geriausią sezono rezultatą– 9,01 sekundė.

Traumos, su kuriomis šiuo metu kovoja klubas, neleido pasiekti visų norimų rezultatų. Prieš dvi savaites Aleksandrs Kucs tapęs Londono uždarų patalpų čempionu ir nusprendęs išbandyti save Kaune, 60 metrų rungtyje, kurioje patyrė traumą. „60 metrų buvo mano apšilimo rungtis prieš pagrindinę rungtį– 400 metrus, deja, patyriau traumą. Traumos– profesionalaus sporto dalis, privalau persikrauti ir atrasti geriausią būdą atsigauti“- teigė Aleksandras.

Sprinterė Karolina Deliautaitė grįžta į sau įprastą čempionišką formą. 60 metrų bėgimo finale užimta trečia vieta (7,52) sekundės. „Jaučiu vis mažiau ir mažiau traumos padarinių, pagaliau galiu bėgti be skausmo, tuo labiausiai ir džiaugiuosi“- po rungties sakė Karolina. Klubas atskirai nori padėkoti ir Kamilei Gargasaitei, kuri bėgo kęsdama skausmus. Sprinteriui Alex De Murdock, tai buvo pirmosios varžybos po LLAF taurės varžybų vasarą, kuriose Alex bėgo kenčiant skausmus. Dėl šios priežasties, tai pirmasis sportininko startos po 7 mėnesių pertraukos. „Laikas, ne tas, kuriuo būčiau patenkintas, taip pat dar jaučiu kojos skausmus. Teks ieškoti metodų kaip iki vasaros pasiekti geriausią formą“- sakė Alex.

Karolis Maisuradzė rutulio stūmimo rungtyje, finale, užėmė antrąją vietą (16,84). Gaila, jog kitiems BE1 galiūnams, rutulio stūmime sezonas nesiklosto taip kaip tikimasi. Visi trys Armino Čečkausko bandymai nebuvo įskaityti, Dominykas Čepys liko ketvirtoje vietoje.

Bendroje įskaitoje BE1 klubas užėmė trečiąją vietą. Laikas tęsti treniruotes ir pradėti reabilitaciją su BE1 specialistais. Vasarą BE1 klubas tikisi sugrįžti su trenksmu ir pakovoti dėl aukščiausios prabos apdovanojimų!