fbpx

APIE BEONE

VŠĮ „Be1Sc“ įkurta 2017 metais, vedama idėjos užauginti naują kartą, siekiančią aukščiausių sportinių tikslų ir konkurencingą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, pritaikant moderniausią ir efektyviausią sportininkų rengimo praktiką. Nepamiršdami visuomenės, siekiame populiarinti sveiką gyvenseną, organizuojant įvairius renginius, užsiėmimus, sporto turnyrus ir vaikų sporto stovyklas.

Misija: Atrasti ir pritaikyti geriausias sportininkų rengimo praktikas suteikiant galimybę kiekvienam pasiekti savo potencialą.

TIKSLAI

1. Paruošti aukšto meistriškumo sportininkus, kurie būtų konkurencingi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Norint būti konkurencingiems visame pasaulyje, būtina remtis efektyviausiomis treniravimosi metodikomis. Deja dėl nepakankamo finansavimo, daugelis trenerių neturi galimybės išvykti stažuotis ir gilinti bei atnaujinti savo žinias. Siekiame suvienyti savo srities profesionalus ir pasitelkiant efektyviausias sportininkų rengimo praktikas ruošti ateities čempionus.

2. Suteikti sportininkui visas reikiamas sąlygas siekti aukščiausių tikslų. 

Matydami esamą sportininkų rengimo situaciją suprantame, kad Lietuvoje tinkamų sąlygų pasiekti aukščiausią lygį ir jame išlikti – nėra. Norint tai įgyvendinti, reikia patenkinti elementarius poreikius – tai tinkama apranga ir avalynė, sporto inventorius, maisto papildai, pagalbinės priemonės, treniruočių stovyklos ir tt. Be jų siekti rezultatų– labai sunku. Kartais, sportininkai norėdami net minimaliai šiuos poreikius patenkinti, turi papildomai dirbti, ką labai sunku suderinti su profesionaliu sportu. Sportininko vienintelis tikslas – rezultatų siekimas. Siekiame sukurti tokias sąlygas, kad atletai galėtų susikoncentruoti būtent ties tuo.

3. Rūpintis sportininkų sveikata, siekiant sumažinti traumų bei ligų riziką, gerinti gyvenimo kokybę tiek sportinės karjeros metu, tiek po jos.

Lietuvoje dažnas reiškinys, kad net aukščiausio lygio sportininkai privalo patys rūpintis savo sveikata. Dažnai treneris tampa „žmogumi orkestru“, kuris atsakingas tiek už techninį, tiek už atletinį rengimą, traumų gydymą ir prevenciją, psichologiją ir pan. Taip pat neretai vardan rezultatų pamirštami visi kiti dalykai, visiškai neatsižvelgiant į sportininko sveikatą ir traumų prevenciją. Norint pasiekti aukščiausių rezultatų, būtina: 1) pasitelkti atskirų sričių specialistų pagalbą – kineziterapeuto, fizinio rengimo trenerio, psichologo, dietologo ir tt. Tik bendradarbiaujant su savo sričių profesionalais, galima siekti aukščiausių rezultatų. 2) Sportininkus rengti pagal ilgalaikę strategiją, atsižvelgiant ne tik į rytdienos rezultatą, bet ir į ilgalaikę perspektyvą bei sveikatą.

4. Edukuoti visuomenę perteikiant sveikos ir ekologiškos gyvensenos principus. 

Suprasdami sveikos ir ekologiškos gyvensenos svarbą ir norėdami padėti visuomenei tapti sveikesne ir atsakingesne prieš gamtą, organizuosime edukacinius seminarus, viešas treniruotes, užsiėmimus su atletais bei sveikatos specialistais, kurie perteiks savo žinias ir motyvaciją plačiajai visuomenei.

5. Organizuoti vietines bei tarptautines varžybas, renginius, sporto stovyklas.

Norėdami siekti aukštesnės varžybų kokybės bei suteikti daugiau galimybių Lietuvos atletams varžytis aukščiausiame lygyje, pradėsime organizuoti įvairius renginius ne tik vietiniu, bet ir tarptautiniu lygmeniu. Esame įsitikinę, kad erudicija yra neatsiejama sėkmingos sportinės karjeros dalis, todėl organizuosime sporto stovyklas kurių metu ne tik mokinsime kaip siekti aukštesnių sportinių rezultatų, bet ir auginsime sportininką kaip visapusiškai išsilavinusią asmenybę.

6. Vykdyti visuomenės švietėjišką veiklą aplinkosaugos klausimais.

BeOne administracija ir sportininkai siekdami būti socialiai atsakinga prieš gamtą komanda, puikiai suvokia šiuolaikinės visuomenės beatodairiško vartojimo pasekmes ir kartu su partneriais siekia edukuoti visuomenę ir keisti jos įpročius aplinkosaugos klausimais.

SIEKIS

Talentų kalvė, kuri suvienija aukščiausio lygio specialistus ir sportininkus, kur pagrindinis kiekvieno nario tikslas yra tobulėti asmeniškai ir padėti tobulėti kitiems, kur atletams nereikia baimintis dėl sveikatos ir jos priežiūros, kur jie gali susikoncentruoti į tikslo siekimą, kur keičiasi žmonių gyvenimai ir kur rezultatai kalba patys už save.