fbpx

EUROATLETAS.LT mankšta skubančiam

PROJEKTO MISIJA:

Šiuolaikinis žmogus nuolatos skuba ir dažniausiai neranda laiko treniruotei ar net mankštai. Kadangi dažniausiai treniruotė suprantama kaip ne mažiau nei vieną valandą trunkantis užsiėmimas, neretai jo iš viso atsisakoma. Fizinis aktyvumas tiesiogiai įtakoja ne tik sveikatą, bet ir emocinę būklę, todėl neradus laiko net lengvai mankštai neretai susiduriama su stresu ir bloga nuotaika. Mes norime sulaužyti nusistovėjusią nuomonę ir teigiame, jog net 5 minučių mankšta yra naudinga ir kūnui, ir protui bei kiekvieną dieną paverčia prasmingesnę. 👌

Reikiamo inventoriaus galite įsigyti Euroatletas – www.atletas.lt internetinėje parduotuvėje: www.atletas.lt 👌

Norite pigiau? Gaukite 15% nuolaidą, įvedę nuolaidos kodą: Be1treniruote ⭐️

APIE PROJEKTĄ:

Siūlome jums 5 – 10 – 15 intervalų mankštą, kurią galima atlikti bet kur ir bet kada. Pasirinkite jums tinkamiausios trukmės programą ir pasiruoškite atlaikyti savo dienos svorį.⭐️

Kas dvi savaites pristatysime jums vis naują sporto inventorių: pasipriešinimo gumos, –su kuriuo galėsite atlikti mankštą skubantiems. Kiekvieną savaitę į Mankšta Skubantiems renginį Facebook ir į www.be1.lt internetinį puslapį įkelsime vaizdo įrašus ir aprašymą kaip taisyklingai atlikti pratimus su sporto inventoriumi.

PROJEKTO NAUDOS:

  • 3 mėnėsiai nemokamų mankštos pratimų
  • Pristatomas populiariausias sportinis inventorius skirtas individualiai mankštai
  • Online konsultacijos
  • Nuolaidos įsigyti treniruotėms reikalingą įrangą Euroatletas – www.atletas.lt

Reikiamo inventoriaus galite įsigyti Euroatletas – www.atletas.lt internetinėje parduotuvėje: www.atletas.lt 👌

Norite pigiau? Gaukite 15% nuolaidą PURE2IMPROVE inventoriui, įvedę nuolaidos kodą: Be1treniruote ⭐️

TRENIRUOTĖS SU PASIPRIEŠINIMO GUMA

Kokią mankštos juostą rekomenduojama rinktis? Viskas priklauso nuo to, koks yra jūsų treniruotumo lygis. Patartina rinktis tokią mankštos juostą, kuri ją tempiant nesukeltų per didelio diskomforto. Juosta turi leistis būti ištempiama, nes kitu atveju, jeigu ji bus per standi ir jūs persistengsite, vieną dieną galite ir susižaloti atliekant pratimą netaisyklingai, judesį kompensuojant jame nedalyvaujančiais raumenimis. Kurią juostą pasirinkti jums gali rekomenduoti treneris arba jums mielai pagelbės Euroatletas – www.atletas.lt dirbantys konsultatai. 

PERŽIŪRĖTI TRENIRUOTĘ

Kokį medicininį kamuolį rekomenduojama rinktis? Jei esate pradedantysis pradėkite nuo lengvo rutulio. Stebėkite save, jei treniruočių eigoje matysite, jog galite didinti svorį – pirmyn, tik jokiu būdu nepersistenkite. Rutulio svoris negali trukdyti judesių atlikimui ir kūno valdymui. Kurį kamuolį pasirinkti jums gali rekomenduoti BE1 treneriai arba Euroatletas – www.atletas.lt dirbantys konsultatai.

PERŽIŪRĖTI TRENIRUOTĘ

Kuo ypatingos treniruotės naudojant step’ą?
Tai beprotiškai smagu ir paprasta!
Kuo ypatingos treniruotės naudojant Pure2improve stepą?
Jis yra multifunkcinis, todėl galime jį naudoti kaip stepą, kaip suolelį pratimams, kaip inventoriaus saugyklą. Stepą galite rasti Euroatletas – www.atletas.lt parduotuvėje.

PERŽIŪRĖTI TRENIRUOTĘ

Sutvirtink savo kūną treniruojantis su svoriais. Yra begalė skirtingų variacijų ir įdomių pratimų naudojant šį inventorių. Svoriai tik ant rankų, svoriai tik ant kojų, svoriai ir ant rankų, ir kojų. Priklausomai nuo jūsų fizinio pasirengimo. Šis inventorius laukia jūsų Euroatletas – www.atletas.lt parduotuvėje.

PERŽIŪRĖTI TRENIRUOTĘ

Labai paprastas ir visiem žinomas inventorius – hanteliai. Nesvarbu ar esi naujokas, ar jau seniai prisijungei prie „Mankšta skubančiam“, pratimus ras visi. Tikimės, jog jau netrukus galėsite džiaugtis ryškėjančiais raumenimis. Šis inventorius laukia jūsų Euroatletas – www.atletas.lt parduotuvėje.

PERŽIŪRĖTI TRENIRUOTĘ

Masažas sau? Skamba gerai? Tai visai nesunku. Jums reikės tik volo ar masažinio kamuoliuko.
Volas ir masažiniai kamuoliukai, tai įrankiai padedantis atlikti masažą sau ir pasiekiant net ir giliausius raumenis. Šis inventorius laukia jūsų Euroatletas – www.atletas.lt parduotuvėje.

PERŽIŪRĖTI TRENIRUOTĘ

Prisimink seną gerą gimnastikos kamuolį , kuris turi įvairiausių panaudojimo būdų. Šis inventorius laukia jūsų Euroatletas – www.atletas.lt parduotuvėje.

PERŽIŪRĖTI TRENIRUOTĘ