fbpx

Masinės treniruotės

 

BeOne rengiamos masinės treniruotės skiriasi nuo kitų treniruočių tuo, kad čia yra ne tik įvairių pratimų, kurie lavina centrinę nervų sistemą, gerina kraujotakos ir kvėpavimo sistemų darbą, stiprina raumenyną bei pravalo mintis, bet ir yra įvairiapusiškos ir neleidžiančios apsiriboti ties vienu treniruočių stiliumi, nes tik mūsų komandoje yra lengvosios atletikos, kovos menų, sveiko judesio,  daugiakovės, krepšinio ir dviračių sporto specialistų, kurie kiekvieną treniruotę paverčia išskirtine ir dar labiau motyvuoja nesustoti, nes kuo kūnas moka daugiau judesių, tuo lengviau jis juda.

BeOne klubas taip pat neabejingas ekologijai. Nors sportininkai ir treneriai nėra šios srities profesionalai, tačiau visi seniai supratome, kad sveikai gyvensenai didelė įtaką turi ekologija. Taip, bendradarbiaujant su vienu didžiausiu padangų gamintoju pasaulyje ir Padangų importuotojų organizacija gimė projektas – masinės viešos treniruotės „Visi varoom’i“. Šių treniruočių pagrindinis tikslas – žinutė visuomenei, kad ši neterštų gamtos padangų atliekomis, o geriau jas panaudotų savo kūno treniravimui, t. y. sveikai fizinei veiklai. Tai skatina vartojimo mažinimą bei nutiesia kelią į sveiką ekologiją per sveiką gyvenseną. Taip pat ekologijos tikslai ir fiziniai judesiai atliekami padangų pagalba mažina riziką susirgti širdies ligomis ir kraujagyslių ligomis, gerėja bendra organizmo savijauta. Kadangi treniruočių ciklas vyksta 2018-2019 metų rudens/žiemos sezono metu, ekologiją skatinančios treniruotės padeda grūdinti organizmą ir lengvai nepasiduoti peršalimo ligoms.

2018 metų vasarą bendradarbiaujant su prekybos miesteliu Urmas vyko masinių treniruočių ciklas „Atrask mankštos naudą su Be1“.  Šių treniruočių metu vyko karinės, bėgimo, stabilumo-mobilumo, kovos menų, funkcinės ir jėgos treniruotės, kurias vedė skirtingi treneriai.