fbpx

Projektai

BeOne klubas subūrė talentingus sportiningus ir siekia juos išugdyti olimpiečiais bei Pasaulio ir Europos čempionatų dalyviais, kurie tinkamai atstovautų savo šalis sporto pasaulyje, tačiau taip pat siekia šviesti visuomenę sveikos gyvensenos klausimais.

BeOne klubas nuo pirmų savo gyvavimo dienų suprato, kad santykis su visuomene neturi būti pagrįstas tik finansinės paramos gavimu, tačiau ryšis turi būti abipusis ir klubas privalo dalintis su visuomene savo žiniomis apie sporto naudą. Mes suprantame ir norime perteikti Jums, kad sportuojantis, aktyvus žmogus yra sveikas žmogus. Ir kad ir kaip nemaloniai skambėtų, tačiau sveikas pilietis valstybei yra ženkliai naudingesnis nei ligotas. Juk fiziškai aktyvus darbuotojas – visada naudingesnis darbdaviui, toks darbuotojas yra aktyvus, visuomet turi energijos ir yra geros nuotaikos, nesijaučia pavargęs, motyvuoja kolegas savo entuziazmu. Fiziškai aktyvus bendruomenės narys visada suteiks bendruomenei naudos, o verslui – daugiau pridėtinės naudos.

Šiuo požiūriu vadovaudamies, BeOne klubas įvairiose miesto vietose rengia nemokamas treniruotes bendruomenei ar individualias treniruotes verslo įmonėms, kuriose stengiamės šviesti visuomenę sveikos gyvensenos ir teisingo sportinio aktyvumo temomis.

BeOne klubas taip pat neabejingas ekologijai. Nors nesame šios srities profesionalai, bet seniai supratome, kad sveikai gyvensenai didžiulę įtaką turi ekologija. Taip, bendradarbiaujant su vienu didžiausių padangų gamintoju pasaulyje ir Padangų importuotojų organizacija gimė projektas – viešos treniruotės “„Visi varoom’i “, kurių pagrindinis tikslas perduoti visuomenei žinutę – neteršk gamtos padangų atliekomis, o geriau panaudok jas savo kūno treniravimui, tai yra sveikai fizinei veiklai. Per ekologiją – į sveiką gyvenseną.