fbpx

TAUPYKIME LIETUVĄ!


Ar žinojai, jog padangų atliekų perdirbimas padeda panaudotas medžiagas perdirbti į naujas, pakartotinam naudojimui tinkamas medžiagas ir produktus? Perdirbimas ne tik tausoja finansinius, žmogiškuosius ir kitus išteklius, bet ir padeda sumažinti šiltnamio dujų išmetimus, energijos suvartojimą, oro, vandens ir dirvožemio taršą.


Taupykime Lietuvą – priduokime senas padangas perdirbimui!


Perdirbus senas padangas, dažniausiai jos panaudojamos tavo ir tavo šeimos narių gyvenimo patogumui bei saugumui didinti:

  • Dirbtinėms stadionų dangoms: naudojama norint užtikrinti tinkamą elastingumą ir smūgių absorbciją dirbtinės dangos aikštelėse.
  • Sporto dangoms / sporto takams: naudojama kaip apatinis sluoksnis sporto zonose (tinklinis, krepšinis ir kt.). Jis vertinamas dėl savo gebėjimo išsklaidyti vibraciją ir sugerti smūgius, taip pat apsaugoti sportininkų raumenis ir kaulus.
  • Vaikų žaidimų aikštelių amortizacinėms dangoms: naudojama gaminant amortizuojančias grindis lauko žaidimų aikštelėse.
  • Lietiems gumos gaminiams: gumos granulės ir milteliai, sumaišyti su poliuretano rišikliais, naudojami gaminant performuotus guminius gaminius, tokius kaip ratai vežimėliams, lauko baldai ir saugos kampai.
  • Asfalto dangai, gaminamai iš padangų atliekų gumos dalelių. Padangų atliekų gumos dalelės gali būti panaudotos asfalto dangos mišiniuose dviem skirtingais metodais – drėgnuoju ir sausuoju. Drėgnojo proceso metu gumos milteliai veikia kaip asfaltą rišančių medžiagų modifikatorius, o sausojo proceso metu gumos milteliai naudojami kaip užpildo dalis.

Jei vis dar laikai namuose senai užsimiršusias nenaudojamas padangas, negaišk laiko ir atsikratyk jomis tau patogiausiu būdu! Lietuvoje gausu vietų, kur tavo nenaudojamas padangas priims ir priduos perdirbimui:

Pridavei senas padangas perdirbimui?

📸 Įsiamžink, kaip darai šį gerą darbą nuotrauka ar vaizdo įrašu

 🙌 Dalinkis socialiniuose tinkluose žymėdamas @be1sc

📧 Atsiųsk įrašą el.paštu info@be1.lt

🎉 Ir atsiimk pelnytus prizus!