fbpx

Treniruotės su padangomis namuose

Užsisėdėjai kaip sena padanga namuose? Vis dar kaupi nenaudojamas padangas garaže? Trauk jas lauk ir panaudok treniruotei su profesionaliais sportininkais!PROFESIONALAUS KOVOS MENŲ SPORTININKO NAURIO LUKOŠIŪNO PATARIMAI KAIP SPORTUOTI SU PADANGA NAMUOSEPROFESIONALUS RUTULIO STŪMIKAS JAMAIKIETIS ASHINIA MILLER, ATSTOVAUJANTIS BE1 SPORTININKŲ KLUBĄ LIETUVOJE, DALINASI PATARIMAIS KAIP TAUSOTI SAVE, SAVO KŪNĄ BEI APLINKĄPROFESIONALI BĖGIKĖ EVA MISIŪNAITĖ PARENGĖ JUMS PLANĄ KAIP NEPRARASTI MOTYVACIJOS – SKIRTI DĖMESIO SAU BEI SAVE SUPANČIAI APLINKAIPROFESIONALUS KOVOS MENŲ SPORTININKAS NAURIS LUKOŠIŪNAS  PATARIA KAIP IŠLIKTI STIPRIU IR ATSAKINGUPROFESIONALAUS BE1 SPRINTERIS ALEKSANDRS KUCS IŠ LATVIJOS NET IŠMOKO LIETUVIŠKAI, KAD GALĖTŲ SU JUMIS PASIDALINTI PATARIMAIS, KAIP TEISINGAI PADĖTI SAU IR SAVE SUPANČIAI APLINKAIBaigei treniruotę? Nekaupk senų padangų, priduok jas perdirbimui! Kur?


NEMOKAMAI! GRĄŽINK NENAUDOJAMAS PADANGAS PERDIRBIMUI ATGAL PADANGŲ PLATINTOJUI

Ar žinojai, jog kiekvienas padangų pirkėjas, įsigydamas padangas, apmoka padangų utilizavimo kaštus padangų platintoju? Susisiek su savo padangų platintoju ir gauk informaciją apie vietas, kur, neimant papildomų mokesčių, nebenaudojamos padangos bus priimtos ir sutvarkytos.

Daugiau informacijos rasi Padangų importuotojų organizacijos PIO.LT internetiniame puslapyje ČIA.


NEMOKAMAI! NENAUDOJAMAS SENAS PADANGAS GALI PERDUOTI PADANGŲ MONTUOTOJUI

Tehnines padangų montavimo paslaugas teikiančios įmonės neatlygintinai priims turimas padangų atliekas. Keičiant padangas autoservise, senosios turi būti priimamos nemokamai – šie paslaugų tiekėjai privalo priimti tiek senų padangų, kiek jų keičia.

Daugiau informacijos rasi Padangų importuotojų organizacijos PIO.LT internetiniame puslapyje ČIA.


NEMOKAMAI! NENAUDOJAMAS SENAS PADANGAS NUVEŽK Į DIDELIŲ GABARITŲ ATLIEKŲ TVARKYMO AIKŠTELĘ

Padangų platintojas nepateikė išsamios informacijos apie vietas, kur, neimant papildomų mokesčių, nebenaudojamos padangos bus priimtos ir sutvarkytos? Nuvežk jas į artimiausią Regioninio atliekų centro didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelę. Kur ji yra tavo mieste? Informaciją rasi ČIA.


SUSISIEK SU ATLIEKŲ TVARKYMO ĮMONE

Tavo patogumui Lietuvoje yra įsteigta daugybė atliekų tvarkymo įmonių, su kuriomis susisiekus turimos padangų atliekos bus surinktos iš tavo nurodytos vietos.