Treniruotės verslo įmonėms

BeOne klubas ne tik siekia gyventojus ir visuomenę ugdyti visuomenės sveikatos ir sveikos gyvensenos klausimais, tačiau ir nori prisidėti prie socialiai atsakingų įmonių iniciatyvų.

Visą darbo dieną Jūsų darbuotojai ar kolegos sėdi prie kompiuterio? O galbūt kaip tik visą dieną dirbate stovimą darbą ir atliekate vienos rūšies mechaninius judesius? Jūs galite ne tik padėti savo darbuotojams jaustis geriau, tačiau paremti ir BeOne klubo sportininkų tikslus.

Mes Jums siūlome rinkti BeOne trenerių parengtas treniruotes verslo įmonėms. Šios treniruotės padės ne tik pagerinti kolegų sveikatą, fizinę formą, tačiau mažins raumenų disbalansą, padės visą dieną būti energingesniais ir lengviau užkariauti verslo olimpą!

Pasirinkę BeOne treniruotes Jūs ne tik gausite grupines treniruotes savo darbuotojams, tačiau paremsite BeOne sportininkus, prisidėsite prie kilnios misijos, investuosite į Lietuvos sportinę veiklą, padėsite užtikrinti geresnę Lietuvos vaikų ateitį ir kartu prisidėsite prie Lietuvos vardo garsinimo. Taip pat finansuosite gabiausių sportininkų pasiruošimą ir dalyvavimą tarptautinėse varžybose, o mainais BeOne klubas Jums pasiūlys ne tik treniruotes, bet ir galimybę reklamuotis ant klubo sportininkų aprangų, reklamą internetinėje erdvėje ir reklamą sporto salėje.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos susisiekite el. paštų projektai@be1.lt.