fbpx

VISI VAROMI PADANGŲ TRENIRUOTĖ

„VISI VAROM‘i“ padangų kliūčių ruožas – vienintelės treniruotės Lietuvoje, kurių pagrindas – iš padangų sudaryta kliūčių trasa ir sporto inventorius. Treniruočių metu kauniečiai ir miesto svečiai buriasi gražiausiose Kauno miesto vietose ir rungiasi įvairaus amžiaus asmenims pritaikytose komandinėse, mišriose ir individualiose užduotyse.


Padangos treniruotėse naudojamos ne tik kaip įrankis pratimams atlikti bei jų atlikimo efektyvumui didinti, tačiau ir kaip netradicinė priemonė skatinti bendruomenės narių socialinę atsakomybę, šviečiant juos apie padangų atliekų tvarkymo svarbą ir padangų pridavimo tvarkymui proceso paprastumą. O svarbiausia – dalyviai gali į treniruotę pristatyti jau nebenaudojamas padangas, kurias Be1 partneriai pristato perdirbimui. Kodėl tai svarbu?

  • Tik garsiai kalbant apie esamą problemą, ją galima išspręsti
  • Gamtos tausojimas
  • Taršos mažinimas
  • Iš perdirbtų padangų gaminami mūsų visų kasdieną sutinkami produktai

„VISI VAROM’i“ treniruotės ne tik siūlo netradicinę alternatyvą bendriems užsiėmimams visai šeimai, bet ir sporto pagalba komunikuoja apie rūšiavimo, perdirbimo, gamtos išteklių tausojimo klausimus.

Džiaugiamės, jog treniruočių metu vyrauja nenuslėpiamas bendrumo jausmas – visi dalyviai palaiko vieni kitus, skatina pasiekti geriausių rezultatų, įveikti iššūkius ir tai padaryti su šypsena bei gera nuotaika.

Ar žinojai, kad…

Dar nedalyvavai? Kaip vyksta „VISI VAROM’i“ treniruotės? Kiekviena treniruotė susideda iš 4 dalių, kurių kiekviena jus pasitinka kaskart skirtinga:

  1. Apšilimas, pasiruošimas kliūčių ruožo įveikimui.
  2. Komandinės sportinės veiklos ir iššūkiai su padangomis ir papildoma sportine įranga.
  3. Kliūčių ruožo įveikimas – individuali sportinė veikla, kurios metu dalyviai siekia kuo greičiau įveikti iš padangų sudarytą kliūčių ruožą.
  4. Laimėtojų ir dalyvių apdovanojimai.

Smalsu? Pasidairyk jau vykusių treniruočių galerijose…

2020 m. Daugiau akimirkų – Be1 facebook paskyroje, paspaudus ČIA.

2019 m. Daugiau akimirkų – Be1 facebook paskyroje, paspaudus ČIA.

2018 m. Daugiau akimirkų – Be1 facebook paskyroje, paspaudus ČIA.