BE1 NFA pagrindinė komanda

„BE1 NFA” 3-0 „FK Garliava”

Pirmajame kėlinyje BE1 NFA uždirbo 11m. baudinį, kurį realizavo Martynas Džiugas. Varžovai už baudinį buvo nubausti raudona kortele, todėl antroje rungtynių pusėje BE1 dominavo ir pelnė dar du įvarčius, jų autoriai: Rokas Mazur ir šiandien debiutavęs Pierre Kodjo Hounlete. Rungtynių pabaigoje dar vienas šeimininkų žaidėjas prieš save išvydo raudoną kortelę, o rungtynių rezultatas nebepasikeitė.

Po šios pergalės BE1 NFA iš 11 vietos turnyro lentelėje pakilo į 8 vietą ir dar turi vienas rungtynes atsargoje prieš daugumą tiesioginių varžovų, o skirtumai lentelės viduryje yra labai menki, atstumas nuo TOP 4, tik 6 taškai.

Antroji pergalė iš eilės – nedažnas reiškinys šį sezoną, visgi BE1 NFA pagrindinė komanda vis labiau įgauna pagreitį ir ši užtikrinta pergalė prieš „FK Garliavą” – tik pradžia

Artimiausios rungtynės – kitą sekmadienį, kai namie priimsime „FK Panevėžys B” komandą. 

BE1 NFA U18

„BE1 NFA” 4-1 „Marijampolės FC”

Antrą pergalę iš eilės iškovojo ir 18-mečiai, kurie svečiuose sutriuškino Marijampolės komandą. Jau 9-tą rungtynių minutę komandą į priekį išvedė Skirmantas Paukštys, tačiau 16-tą minutę šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą. Besibaigiant pirmajam kėliniui Skirmantas dar kartą išvedė BE1 NFA į priekį ir daugiau komanda iniciatyvos nebepaleido. Antrame kėlinyje komandai dar du įvarčius pelnė Deividas Šumskis ir Nikas Benevičius. Lentelės viršuje įsitaisę 18-mečiai, jau rytoj, namuose priims „FK Garliava” komandą ir sieks pratęsti pergalių seriją, o jūsų visų laukiame stadione!

BE1 NFA U16

„BE1 NFA” 8-0 „VFA” 

Fantastiškai sezoną pradėjo 16-mečiai, kurie užkurė tikrą įvarčių fiestą ir namuose sutriuškino varžovus iš Vilniaus. Justas Rakauskas, Tomas Gutauskas ir Jokūbas Žiedelis pelnė po du įvarčius, po vieną kartą pasižymėjo Karolis Kuodis ir Arnas Jucius. Galingai startavę BE1 NFA atstovai artimiausias rungtynes žais, jau trečiadienį, svečiuose su „FA Šiauliai” komanda.

Bendras visų komandų pasirodymas šią savaitę – 3 rungtynės, 3 pergalės, 15 pelnytų įvarčių ir vos 1 praleistas. Tai sunkaus darbo vaisiai, kurių šį sezoną tikimės nuskinti dar daugiau!

PIRMYN, BE1! 💙🤍