BE1 NFA U18

FA Panevėžys-PRSSG 4-1 BE1 NFA

Šeštadienį išvykos rungtynėse patirtas skaudus pralaimėjimas rezultatu 1-4 prieš aikštės šeimininkus „FA Panevėžys-PRSSG“.

Rungtynėse BE1 NFA komandai pralaimėjimą lėmė aikštelėje padarytos klaidos ir anksti paskirti 2 vienuolikos metrų baudiniai į mūsų vartus. Nors 80 minutę Ugniui Zenkovui pavyko pelnyti įvartį, tačiau to išlyginti rungtynių rezultatui neužteko.

BE1 NFA U16

FA Dainava 1-6 BE1 NFA

Šeštadienį iškovota dar viena puiki pergalė rezultatu 6-1 prieš aikštės šeimininkus iš Alytaus „FA Dainava“.

Komandai įvarčius pelnė: dubliais pasižymėję Justas Rakauskas ir Karolis Kuodis, taip pat pasižymėjo Tomas Gutauskas ir Paulius Stankus.

Pergalę lėmė puikus BE1 NFA komandos dominavimas aikštelėje, duodamas aukštas rungtynių tempas priešininkams ir komandiškumas.

BE1 NFA U13

FK Jonava 1-4 BE1 NFA

Trečiadienį, Jonavoje buvo sužaistos išvykos rungtynės, kuriose buvo pasiekta dar viena pergalė rezultatu 4-1 prieš aikštės šeimininkus „FK Jonava“ komandą.

Pergalė buvo pasiekta, dėl gero komandinio darbo ir žaidėjams atkreipus dėmesį į trenerio pasakytas pastabas per ilgąją pertrauką, ko pasekoje pavyko pelnyti net 3 įvarčius per antrąjį kėlinį!