Lietuva 2:3 Velsas

Lietuvos vaikinų U21 rinktinė antradienio vakarą Jonavoje demonstravo charakterį, bet Europos čempionato atrankos rungtynėse 2:3 visgi turėjo pripažinti Velso pranašumą.

Rungtynėse už Lietuvos rinktinę žaidė ir atstovavo mūsų BE1 NFA komandą: Domas Slendzoka (žaidė visas rungtynes), Martynas Džiugas (žaidė, pasirodęs antrąjame kėlinyje po keitimo), Matas Dedura ir Eduardas Jurjonas (laukė savų šansų, tačiau aikštelėje nepasirodė).

Lietuva 7:0 Gibraltaras

Vaikinų U15 futbolo rinktinė pergalingai pradėjo UEFA „Development“ turnyrą Maltoje, 7:0 pranokdami Gibraltaro bendraamžius.

Rinktinei atstavovo mūsų BE1 NFA komandos žaidėjas: Arnas Jucius, kuris rungtynes pradėjo startiniame vienuoliktuke. Arnas sužaidė 55 minutes ir prisidėjo prie komandos laimėjimo atlikdamas rezultatyvų perdavimą!