Tvarkaraštis
17:00
28 kovo
Klaipėdos FM
VS
Klaipėdos FM stadionas
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Be1 NFA
12:00
3 balandžio
Kauno Žalgirio FA
VS
Kauno Žalgirio FA maniežas
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Be1 NFA
13:00
6 balandžio
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FK Nevėžis
13:00
6 balandžio
Prienų FM
VS
Prienų stadionas (dirbtinės dangos)
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA
13:00
6 balandžio
FA Dainava
VS
Alytaus dirbtinės dangos stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA
13:00
6 balandžio
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FK Nevėžis
14:00
6 balandžio
Klaipėdos FM
VS
Klaipėdos FM stadionas
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Be1 NFA
16:00
6 balandžio
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
FA Panevėžys-PRSSG
11:00
7 balandžio
13:00
7 balandžio
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Vilniaus BFA
17:00
8 balandžio
FC Hegelmann
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Be1 NFA
13:00
13 balandžio
13:00
13 balandžio
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FC Hegelmann
13:00
13 balandžio
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Marijampolės FC
13:00
13 balandžio
FK Garliava
VS
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA
13:00
13 balandžio
Talentų FA-FK Riteriai
VS
LFF stadionas
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Be1 NFA
13:00
13 balandžio
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FC Hegelmann
13:00
13 balandžio
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
FA Panevėžys-PRSSG
12:00
14 balandžio
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
FK Žalgiris
14:00
14 balandžio
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
FK Žalgiris
11:00
20 balandžio
Talentų FA-FK Riteriai
VS
LFF stadionas
Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Be1 NFA
13:00
20 balandžio
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
FA Tauras
11:00
21 balandžio
VFA Geležinis vilkas
VS
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Be1 NFA
13:00
21 balandžio
VFA Geležinis vilkas
VS
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Be1 NFA
10:00
27 balandžio
Kauno Žalgirio FA
VS
Kauno Žalgirio FA stadionas
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Be1 NFA
13:00
27 balandžio
Marijampolės FC
VS
Marijampolės futbolo maniežas
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA
13:00
27 balandžio
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Kauno Žalgirio FA
13:00
27 balandžio
Marijampolė City
VS
Marijampolės sporto centro stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA
13:00
28 balandžio
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Klaipėdos FM
15:00
28 balandžio
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Klaipėdos FM
13:00
4 gegužės
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
FC Hegelmann
13:00
4 gegužės
13:00
4 gegužės
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FK Jonava
13:00
4 gegužės
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
VJFM Fortūna
13:00
4 gegužės
FK Nevėžis
VS
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA
13:00
4 gegužės
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FK Jonava
10:00
5 gegužės
11:30
5 gegužės
13:00
11 gegužės
Talentų FA-FK Riteriai
VS
LFF stadionas
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Be1 NFA
13:00
11 gegužės
13:00
11 gegužės
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Kauno Žalgirio FA
13:00
11 gegužės
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FK Garliava
13:00
11 gegužės
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Kauno Žalgirio FA
10:00
12 gegužės
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Kauno Žalgirio FA
12:00
12 gegužės
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Kauno Žalgirio FA
13:00
18 gegužės
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
FA Tauras
13:00
18 gegužės
13:00
18 gegužės
FK Garliava
VS
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA
13:00
18 gegužės
FC Hegelmann
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA
13:00
18 gegužės
Marijampolės FC
VS
Marijampolės futbolo maniežas
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA
13:00
18 gegužės
FK Garliava
VS
Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA
11:00
19 gegužės
13:00
19 gegužės
13:00
25 gegužės
13:00
25 gegužės
13:00
25 gegužės
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FA Kaunas
13:00
25 gegužės
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Kauno Žalgirio FA
13:00
25 gegužės
FC Hegelmann
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA
13:00
25 gegužės
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Marijampolės FC
12:00
26 gegužės
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
VFM Fortūna
14:00
26 gegužės
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Utenos Utenis
11:00
1 birželio
11:00
1 birželio
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Marijampolės FC
13:00
1 birželio
13:00
1 birželio
FK Nevėžis
VS
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA
13:00
1 birželio
FK Nevėžis
VS
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA
13:00
1 birželio
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FA Dainava
13:00
1 birželio
FK Nevėžis
VS
Kėdainių stadionas dirbtinė danga
Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA
12:00
2 birželio
13:00
8 birželio
13:00
8 birželio
Marijampolė City
VS
Marijampolės sporto centro stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA
13:00
8 birželio
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FK Garliava
12:00
9 birželio
Be1 NFA
VS
Jonavos dirbtinės dangos aikštė
Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
FK Jonava
14:00
9 birželio
Be1 NFA
VS
LFF Kauno treniruočių centro stadionas
Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024