Tvarkaraštis

13:00 16 kovo

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
FA Dainava

FA Dainava

15:00 16 kovo

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
FA Panevėžys-PRSSG

FA Panevėžys-PRSSG

10:00 17 kovo

FK Garliava

FK Garliava
VS Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

12:00 17 kovo

Marijampolė City

Marijampolė City
VS Marijampolės sporto centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 23 kovo

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
FK Žalgiris

FK Žalgiris

13:00 23 kovo

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FC Hegelmann

FC Hegelmann

13:00 23 kovo

Vilnius Football Academy

Vilnius Football Academy
VS Fanų stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 23 kovo

FK Banga

FK Banga
VS Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 24 kovo

FA Panevėžys-PRSSG

FA Panevėžys-PRSSG
VS Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

15:00 24 kovo

FA Panevėžys-PRSSG

FA Panevėžys-PRSSG
VS Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

17:00 27 kovo

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
FA Šiauliai-ŠSG

FA Šiauliai-ŠSG

17:00 27 kovo

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
FA Šiauliai-ŠSG

FA Šiauliai-ŠSG

17:00 28 kovo

Klaipėdos FM

Klaipėdos FM
VS Klaipėdos FM stadionas EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Be1 NFA

Be1 NFA

17:00 28 kovo

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
FK Žalgiris

FK Žalgiris

13:00 30 kovo

Kauno Žalgirio FA

Kauno Žalgirio FA
VS VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Be1 NFA

Be1 NFA

12:00 6 balandžio

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
FC Hegelmann

FC Hegelmann

13:00 6 balandžio

Marijampolės FC

Marijampolės FC
VS
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 6 balandžio

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FK Nevėžis

FK Nevėžis

13:00 6 balandžio

Prienų FM

Prienų FM
VS Prienų stadionas (dirbtinės dangos) Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 6 balandžio

FA Dainava

FA Dainava
VS Alytaus dirbtinės dangos stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 6 balandžio

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FK Nevėžis

FK Nevėžis

14:00 6 balandžio

Klaipėdos FM

Klaipėdos FM
VS Klaipėdos FM stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Be1 NFA

Be1 NFA

16:00 6 balandžio

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
FA Panevėžys-PRSSG

FA Panevėžys-PRSSG

11:00 7 balandžio

Vilniaus BFA

Vilniaus BFA
VS BFA Arena Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 7 balandžio

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Vilniaus BFA

Vilniaus BFA

13:00 13 balandžio

Be1 NFA

Be1 NFA
Marijampolė City

Marijampolė City

13:00 13 balandžio

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FC Hegelmann

FC Hegelmann

13:00 13 balandžio

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Marijampolės FC

Marijampolės FC

13:00 13 balandžio

FK Garliava

FK Garliava
VS Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 13 balandžio

Talentų FA-FK Riteriai

Talentų FA-FK Riteriai
VS LFF stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 13 balandžio

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FC Hegelmann

FC Hegelmann

13:00 13 balandžio

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
FA Panevėžys-PRSSG

FA Panevėžys-PRSSG

12:00 14 balandžio

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
FK Žalgiris

FK Žalgiris

14:00 14 balandžio

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
FK Žalgiris

FK Žalgiris

11:00 20 balandžio

Talentų FA-FK Riteriai

Talentų FA-FK Riteriai
VS LFF stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 20 balandžio

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
FA Tauras

FA Tauras

11:00 21 balandžio

VFA Geležinis vilkas

VFA Geležinis vilkas
VS Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 21 balandžio

VFA Geležinis vilkas

VFA Geležinis vilkas
VS Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

10:00 27 balandžio

Kauno Žalgirio FA

Kauno Žalgirio FA
VS Kauno Žalgirio FA stadionas EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 27 balandžio

Marijampolės FC

Marijampolės FC
VS Marijampolės futbolo maniežas Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 27 balandžio

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Kauno Žalgirio FA

Kauno Žalgirio FA

13:00 27 balandžio

Marijampolė City

Marijampolė City
VS Marijampolės sporto centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 28 balandžio

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Klaipėdos FM

Klaipėdos FM

15:00 28 balandžio

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Klaipėdos FM

Klaipėdos FM

13:00 4 gegužės

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
FC Hegelmann

FC Hegelmann

13:00 4 gegužės

Be1 NFA

Be1 NFA
Kauno FM Fortūna

Kauno FM Fortūna

13:00 4 gegužės

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FK Jonava

FK Jonava

13:00 4 gegužės

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
VJFM Fortūna

VJFM Fortūna

13:00 4 gegužės

FK Nevėžis

FK Nevėžis
VS Kėdainių stadionas dirbtinė danga Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 4 gegužės

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FK Jonava

FK Jonava

11:00 5 gegužės

FK Granitas

FK Granitas
VS Naujosios Vilnios stadionas Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 5 gegužės

FK Granitas

FK Granitas
VS Naujosios Vilnios stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 11 gegužės

Talentų FA-FK Riteriai

Talentų FA-FK Riteriai
VS LFF stadionas EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 11 gegužės
13:00 11 gegužės

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Kauno Žalgirio FA

Kauno Žalgirio FA

13:00 11 gegužės

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FK Garliava

FK Garliava

13:00 11 gegužės

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Kauno Žalgirio FA

Kauno Žalgirio FA

10:00 12 gegužės

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Kauno Žalgirio FA

Kauno Žalgirio FA

12:00 12 gegužės

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Kauno Žalgirio FA

Kauno Žalgirio FA

13:00 18 gegužės

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
FA Tauras

FA Tauras

13:00 18 gegužės
13:00 18 gegužės

FK Garliava

FK Garliava
VS Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 18 gegužės

FC Hegelmann

FC Hegelmann
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 18 gegužės

Marijampolės FC

Marijampolės FC
VS Marijampolės futbolo maniežas Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 18 gegužės

FK Garliava

FK Garliava
VS Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

11:00 19 gegužės

Talentų FA-FK Riteriai

Talentų FA-FK Riteriai
VS LFF stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 19 gegužės

Talentų FA-FK Riteriai

Talentų FA-FK Riteriai
VS LFF stadionas Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 25 gegužės

FA Šiauliai

FA Šiauliai
VS Gytarių stadionas EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 25 gegužės
13:00 25 gegužės

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FA Kaunas

FA Kaunas

13:00 25 gegužės

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Kauno Žalgirio FA

Kauno Žalgirio FA

13:00 25 gegužės

FC Hegelmann

FC Hegelmann
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 25 gegužės

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Marijampolės FC

Marijampolės FC

12:00 26 gegužės

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
VFM Fortūna

VFM Fortūna

14:00 26 gegužės

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Utenos Utenis

Utenos Utenis

11:00 1 birželio

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Marijampolės FC

Marijampolės FC

13:00 1 birželio

FK Jonava

FK Jonava
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 1 birželio

FK Nevėžis

FK Nevėžis
VS Kėdainių stadionas dirbtinė danga Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 1 birželio

FK Nevėžis

FK Nevėžis
VS Kėdainių stadionas dirbtinė danga Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 1 birželio

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FA Dainava

FA Dainava

13:00 1 birželio

FK Nevėžis

FK Nevėžis
VS Kėdainių stadionas dirbtinė danga Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

12:00 2 birželio

FA-FM Ateitis

FA-FM Ateitis
VS Pilaitės futbolo maniežas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

15:00 2 birželio

Vilnius Football Academy

Vilnius Football Academy
VS Fanų stadionas Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 8 birželio

Kauno Žalgirio FA

Kauno Žalgirio FA
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 8 birželio

Marijampolė City

Marijampolė City
VS Marijampolės sporto centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 8 birželio

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FK Garliava

FK Garliava

12:00 9 birželio

Be1 NFA

Be1 NFA
VS Jonavos dirbtinės dangos aikštė Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
FK Jonava

FK Jonava

14:00 9 birželio

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
FK Jonava

FK Jonava