Schedule

10:30 February 25

Prienų FM

Prienų FM
VS Lietuvos jaunimo futsal čempionato U10 diviziono Pietų-Rytų regiono A grupė 2024
Be1 NFA

Be1 NFA

12:00 February 25

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunimo futsal čempionato U10 diviziono Pietų-Rytų regiono A grupė 2024
Sveikata VSM

Sveikata VSM

13:00 March 16

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
FA Dainava

FA Dainava

15:00 March 16

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
FA Panevėžys-PRSSG

FA Panevėžys-PRSSG

10:00 March 17

FK Garliava

FK Garliava
VS Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

12:00 March 17

Marijampolė City

Marijampolė City
VS Marijampolės sporto centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 March 23

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
FK Žalgiris

FK Žalgiris

13:00 March 23

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FC Hegelmann

FC Hegelmann

13:00 March 23

Vilnius Football Academy

Vilnius Football Academy
VS Fanų stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 March 23

FK Banga

FK Banga
VS Gargždų miesto dirbtinės dangos stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 March 24

FA Panevėžys-PRSSG

FA Panevėžys-PRSSG
VS Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

15:00 March 24

FA Panevėžys-PRSSG

FA Panevėžys-PRSSG
VS Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

17:00 March 27

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
FA Šiauliai-ŠSG

FA Šiauliai-ŠSG

17:00 March 27

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
FA Šiauliai-ŠSG

FA Šiauliai-ŠSG

17:00 March 28

Klaipėdos FM

Klaipėdos FM
VS Klaipėdos FM stadionas EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Be1 NFA

Be1 NFA

17:00 March 28

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
FK Žalgiris

FK Žalgiris

13:00 March 30

Kauno Žalgirio FA

Kauno Žalgirio FA
VS VDU Valdo Adamkaus sporto centro stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Be1 NFA

Be1 NFA

12:00 April 6

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
FC Hegelmann

FC Hegelmann

13:00 April 6

Marijampolės FC

Marijampolės FC
VS
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 April 6

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FK Nevėžis

FK Nevėžis

13:00 April 6

Prienų FM

Prienų FM
VS Prienų stadionas (dirbtinės dangos) Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 April 6

FA Dainava

FA Dainava
VS Alytaus dirbtinės dangos stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 April 6

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FK Nevėžis

FK Nevėžis

14:00 April 6

Klaipėdos FM

Klaipėdos FM
VS Klaipėdos FM stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Be1 NFA

Be1 NFA

16:00 April 6

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
FA Panevėžys-PRSSG

FA Panevėžys-PRSSG

11:00 April 7

Vilniaus BFA

Vilniaus BFA
VS BFA Arena Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 April 7

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Vilniaus BFA

Vilniaus BFA

13:00 April 13

Be1 NFA

Be1 NFA
Marijampolė City

Marijampolė City

13:00 April 13

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FC Hegelmann

FC Hegelmann

13:00 April 13

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Marijampolės FC

Marijampolės FC

13:00 April 13

FK Garliava

FK Garliava
VS Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 April 13

Talentų FA-FK Riteriai

Talentų FA-FK Riteriai
VS LFF stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 April 13

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FC Hegelmann

FC Hegelmann

13:00 April 13

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
FA Panevėžys-PRSSG

FA Panevėžys-PRSSG

12:00 April 14

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
FK Žalgiris

FK Žalgiris

14:00 April 14

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
FK Žalgiris

FK Žalgiris

11:00 April 20

Talentų FA-FK Riteriai

Talentų FA-FK Riteriai
VS LFF stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U16 divizionas 2023/2024 I etapas
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 April 20

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch EJL U18 divizionas 2023/2024 I etapas
FA Tauras

FA Tauras

11:00 April 21

VFA Geležinis vilkas

VFA Geležinis vilkas
VS Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 April 21

VFA Geležinis vilkas

VFA Geležinis vilkas
VS Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadionas, Vilnius Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

10:00 April 27

Kauno Žalgirio FA

Kauno Žalgirio FA
VS Kauno Žalgirio FA stadionas EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 April 27

Marijampolės FC

Marijampolės FC
VS Marijampolės futbolo maniežas Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 April 27

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Kauno Žalgirio FA

Kauno Žalgirio FA

13:00 April 27

Marijampolė City

Marijampolė City
VS Marijampolės sporto centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 April 28

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Klaipėdos FM

Klaipėdos FM

15:00 April 28

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Klaipėdos FM

Klaipėdos FM

13:00 May 4

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
FC Hegelmann

FC Hegelmann

13:00 May 4

Be1 NFA

Be1 NFA
Kauno FM Fortūna

Kauno FM Fortūna

13:00 May 4

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FK Jonava

FK Jonava

13:00 May 4

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
VJFM Fortūna

VJFM Fortūna

13:00 May 4

FK Nevėžis

FK Nevėžis
VS Kėdainių stadionas dirbtinė danga Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 May 4

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FK Jonava

FK Jonava

11:00 May 5

FK Granitas

FK Granitas
VS Naujosios Vilnios stadionas Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 May 5

FK Granitas

FK Granitas
VS Naujosios Vilnios stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 May 11

Talentų FA-FK Riteriai

Talentų FA-FK Riteriai
VS LFF stadionas EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 May 11
13:00 May 11

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Kauno Žalgirio FA

Kauno Žalgirio FA

13:00 May 11

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FK Garliava

FK Garliava

13:00 May 11

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Kauno Žalgirio FA

Kauno Žalgirio FA

10:00 May 12

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Kauno Žalgirio FA

Kauno Žalgirio FA

12:00 May 12

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Kauno Žalgirio FA

Kauno Žalgirio FA

13:00 May 18

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
FA Tauras

FA Tauras

13:00 May 18
13:00 May 18

FK Garliava

FK Garliava
VS Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 May 18

FC Hegelmann

FC Hegelmann
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 May 18

Marijampolės FC

Marijampolės FC
VS Marijampolės futbolo maniežas Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 May 18

FK Garliava

FK Garliava
VS Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

11:00 May 19

Talentų FA-FK Riteriai

Talentų FA-FK Riteriai
VS LFF stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 May 19

Talentų FA-FK Riteriai

Talentų FA-FK Riteriai
VS LFF stadionas Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 May 25

FA Šiauliai

FA Šiauliai
VS Gytarių stadionas EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 May 25
13:00 May 25

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FA Kaunas

FA Kaunas

13:00 May 25

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Kauno Žalgirio FA

Kauno Žalgirio FA

13:00 May 25

FC Hegelmann

FC Hegelmann
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 May 25

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Marijampolės FC

Marijampolės FC

12:00 May 26

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
VFM Fortūna

VFM Fortūna

14:00 May 26

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Utenos Utenis

Utenos Utenis

11:00 June 1

Vilnius Football Academy

Vilnius Football Academy
VS Fanų stadionas Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

11:00 June 1

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas EJL U18 - BLOGAS-LAIKINAI TVARKOMAS NAUDOTIS 12 komandų
Marijampolės FC

Marijampolės FC

13:00 June 1

FK Jonava

FK Jonava
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 June 1

FK Nevėžis

FK Nevėžis
VS Kėdainių stadionas dirbtinė danga Samsung Galaxy Watch LVL U9 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 June 1

FK Nevėžis

FK Nevėžis
VS Kėdainių stadionas dirbtinė danga Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 June 1

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FA Dainava

FA Dainava

13:00 June 1

FK Nevėžis

FK Nevėžis
VS Kėdainių stadionas dirbtinė danga Samsung Galaxy Watch LVL U10 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

12:00 June 2

FA-FM Ateitis

FA-FM Ateitis
VS Pilaitės futbolo maniežas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 June 8

Kauno Žalgirio FA

Kauno Žalgirio FA
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 June 8

Marijampolė City

Marijampolė City
VS Marijampolės sporto centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U8 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
Be1 NFA

Be1 NFA

13:00 June 8

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Samsung Galaxy Watch LVL U12 diviziono Pietų regiono grupė PRO lygmuo 2023/2024
FK Garliava

FK Garliava

12:00 June 9

Be1 NFA

Be1 NFA
VS Jonavos dirbtinės dangos aikštė Lietuvos jaunučių lygos U14 divizionas 2023/2024
FK Jonava

FK Jonava

14:00 June 9

Be1 NFA

Be1 NFA
VS LFF Kauno treniruočių centro stadionas Lietuvos jaunučių lygos U13 divizionas 2023/2024
FK Jonava

FK Jonava