Dar viena BE1 NFA jaunimo komanda išvyko į užsienyje organizuojamą futbolo turnyrą, kuriame įgijo naujos patirties ir užsigrūdino prieš ateities kovas. BE1 NFA U11 dalyvavo prestižiniame tarptautiniame futbolo turnyre Vokietijoje „Raddatz Cup”. Į šį turnyrą atvyko visiem gerai žinomų futbolo klubų jaunimo komandos – „Benfica”, „Galatasaray”, „Bayer 04 Leverkusen”, „Borussia Dortmund”, „Leicester City” ir net čempionų lygos finalininkai Milano „Inter” atsiuntė savo jaunimo komandą į šį turnyrą, kuri buvo vienoje grupėje su „BE1 NFA”.

Pirmame grupių etape BE1 NFA surinko 13 taškų per 7 rungtynes ir 8 komandų grupėje sugebėjo užimti 3 vietą. „Inter” komandai, kuri užėmė 1 vietą grupėje ir daugumą varžovų tiesiog triuškino, pavyko pasipriešinti ir buvo nusileista minimaliu rezultatu 0-1. Verta paminėti, kad komanda šiame etape demonstravo geležinę gynybą – iš 7 rungtynių net 5 nepraleido nė vieno įvarčio!

Po pirmojo etapo komandos buvo suskirstytos į auksinę, sidabrinę ir bronzinę grupes, tad BE1 NFA pagal pasirodymą pirmame etape pateko į stipriausią – auksinę kategoriją. Čia komandai sekėsi kiek sunkiau, pralaimėta buvo ir galingajai „Benficos” akademijai, tačiau paskutiniame susitikime dėl 21 vietos buvo pasiekta pergalė 3-2 prieš Vokietijos „FC Union Tonesch” komandą. Taigi, užimta 21 vieta tarp 66 dalyvių turnyre vėl įrodė, kad BE1 NFA jaunimas pajėgus varžytis su užsienio futbolo akademijomis ir turnyruose įgyta patirtis labai svarbi prieš artėjantį naują jaunimo komandų sezoną.

Pirmyn, BE1!