BE1 NFA pagrindinė komanda

„FK Garliava” 1-2 „BE1 NFA”

LFF taurės antrasis etapas įveiktas! Pirmoje rungtynių pusėje savo žaidimo neradę BE1 NFA futbolininkai pirmieji praleido įvartį ir į pertrauką išėjo atsilikinėdami 0-1. Visgi antroje rungtynių pusėje varžovai įsimušė į savus vartus, o Martynas Džiugas įvarčiu iš 11-kos metrų atžymos atnešė pergalę mūsų komandai. BE1 NFA pateko į 3-ią LFF taurės etapą ir netrukus sužinos savo varžovus jame, o dabar visų jūsų palaikymas reikalingas Gegužės 13-tą dieną LFF Kauno treniruočių centro stadione, kur BE1 NFA susitiks su „Marijampolė City” komanda.

BE1 NFA U16

„Klaipėdos FM” 1-4 „BE1 NFA”

Šešiolikmečiai penktadienį Klaipėdoje iškovojo užtikrintą ir puikiais įvarčiais pažymėtą pergalę prieš „Klaipėdos FM”. Rungtynių pradžia buvo sunki, kadangi pirmieji įsimušėmę įvartį į savo vartus, tačiau vėliau BE1 NFA tiesiog dominavo. Komandai įvarčius pelnė: Renat Shvedchenko, Deividas Šumskis, Tomas Gutauskas ir Ugnius Zenkovas. Šiuo metu lygoje BE1 NFA žengia 2-oje vietoje ir darys viską, kad pavyktų užimti pirmą vietą, o artimiausias rungtynes komanda sužais Gegužės 13-tą Vilniuje prieš „FK Žalgiris” komandą.

BE1 NFA U15

„Banga” 0-3 „BE1 NFA”

Charakterį pademonstravusi BE1 NFA komanda svečiuose įveikė gargždiškius. Nepaisant 6-tą minutę gautos raudonos kortelės ir beveik visų rungtynių metu buvimo mažumoje, penkiolikmečiai sugebėjo įmušti tris įvarčius ir švęsti ypatingai svarbią pergalę Lietuvos čempionate. Du įvarčius komandai pelnė Tomas Gutauskas, vieną pridėjo Oleksandr Hrachov. BE1 NFA ir toliau išlieka lygos lydere, o artimiausia dvikova – Gegužės 13 dieną svečiuose prieš „FK Žalgiris”.

BE1 NFA U13

„FK Žalgiris” 0-3 „BE1 NFA”

Po praeito turo pralaimėjimo, jaunieji BE1 NFA futbolininkai šią savaitę reabilitavosi ir pasiekė užtikrintą pergalę prieš vilniečius. Visus tris įvarčius trylikamečiai pelnė pirmoje rungtynių pusėje, du iš jų įmušė Džiugas Vyšniauskas, vieną pridėjo Ainaras Ragina. Šiuo metu turnyro lentelėje komanda žengia 3-ioje vietoje. Gegužės 14-tą, sekmadienį, BE1 NFA namuose priims „Klaipėdos FM” komandą, ateik ir palaikyk mūsų jaunuolius!