BE1 NFA pagrindinė komanda

„BE1 NFA” 5-1 „FK Jonava”

BE1 NFA komanda principinėje dvikovoje svečiuose nepaliko šansų „Jonavai” ir pagaliau sugrįžo į pergalių kelią! Rungtynės prasidėjo sunkiai – 4-tą minutę pirmieji pasižymėjo šeimininkai, tačiau tada įvarčiai pradėjo kristi tik į „Jonavos” vartus. 23-čią minutę rezultatą išlygino ir įvarčiu pasižymėjo Demian Popovici, vėliau po du įvarčius pridėjo Martynas Džiugas ir Higor Borges. Po šios pergalės komanda su 18-ka taškų užima 7-tą vietą turnyro lentelėje. Artimiausios rungtynės Birželio 24-tą, namie susitiksime su lygos lyderiais – „Transinvest” komanda.

BE1 NFA U16

„BE1 NFA” 3-2 „Klaipėdos FM”

Permainingose rungtynėse BE1 NFA iškovojo labai svarbią pergalę. Mūsų komandai abu įvarčius pelnė Skirmantas Paukštys, o 3-čią varžovai įsimušė į savo vartus. Po šios pergalės 16-mečiai praktiškai užsitikrino 3 vietą lygoje, o artimiausias rungtynes žais šį trečiadienį, kai namuose priims „Kauno Žalgirio FA”. 

BE1 NFA U15

„BE1 NFA” 3-2 „RFS”

Baltijos jaunimo futbolo lygos pusfinalio atsakomame susitikime BE1 NFA nugalėjo Rygos „RFS” futbolininkus ir žengė į finalą! Nuo rungtynių pradžios BE1 NFA užtikrintai jautėsi aikštelėje ir rodė, kas čia šeimininkai.  Tomas Gutauskas pelnė du įvarčius, vieną pridėjo Tomas Gudaitis. Finale mūsų komandos lauks dar viena komanda iš Latvijos – „SK Super Nova”. Apie rungtynių datą ir laiką informuosime artimiausiu metu!

„BE1 NFA“ 2-1 „Banga”

15-mečiai ne tik Baltijos lygoje žaidzia lemiamas rungtynes, Lietuvos čempionate situacija dar įtemptesnė, kadangi 1-oje vietoje šiuo metu žengiantys BE1 NFA futbolininkai negali barstyti taškų. Dvikova namuose su Gargždų „Banga” pareikalavo labai daug nervų, kadangi daugiau nei pusę rungtynių mūsų futbolininkai buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje ir tik 57-tą ir 65-tą minutėmis pasižymėję Yehor Smyrnov ir Tomas Gutauskas padėjo komandai pasiekti gyvybiškai svarbią pergalę. Paskutiniame ture komandos laukia lemiamas susitikimas su „FK Žalgiriu”. Lauksime jūsų visų palaikymo šeštadienį LFF Kauno treniruočių centro stadione. 

BE1 NFA U13

„BE1 NFA” 1(5) – 1(4) „Vilniaus BFA”

Tiesioginėje kovoje dėl 2 vietos BE1 NFA iškovojo labai svarbią pergalę po baudinių prieš Vilniaus BFA komandą. 51 minutę pasižymėjo svečiai, o 56 minutę Ąžuolas Lukas Survila išlygino rezultatą. Baudinių serijoje stipresnė buvo mūsų komanda. Paskutiniame ture laukia dvikova su lygos lyderiais – „Vilnius Football Academy”.

LFF.lt / Beatos Štampachovos nuotr.