Pagrindinė BE1 NFA komanda

BE1 NFA 1-2 „Marijampolės City”

„Optibet Pirma Lyga” 9-tojo turo rungtynėse, deja, teko pripažinti varžovų iš Marijampolės pranašumą. Geltonų kortelių gausa pasižymėjusiame susitikime pirmasis įvartis krito 43-čiąją minutę – svečiams pavyko realizuoti 11 metrų baudinį. (0-1) Antrojo kėlinio pradžioje varžovai pasižymėjo dar kartą (0-2), visgi 72-tą minutę Deitonas Vinckus fantastišku smūgiu sušvelnino rezultatą. (1-2) Likusią rungtynių dalį BE1 NFA futbolininkai kūrė pavojingas progas, uždirbo varžovams raudoną kortelę, tačiau išlyginamojo įvarčio pelnyti nepavyko. Nepaisant pralaimėjimo BE1 NFA su 14-ka taškų ir toliau išlieka 5-toje turnyro lentelės vietoje. Artimiausios rungtynės Kauno jaunimo derbis – jau ateinantį penktadienį , namuose priimsime „Kaunos Žalgiris B “komandą. Ateik ir palaikyk BE1!

BE1 NFA U16

„FK Žalgiris” 4-2 BE1 NFA

Rezultatyviose rungtynėse šešiolikmečiai nusileido lygos lyderiams ir iš Vilniaus grįžo tuščiomis. BE1 NFA komandai abu įvarčius pelnė Vilius Kondrotas. Dėl prizinių vietų kovojanti BE1 NFA komanda po pralaimėjimo išliko 3-čioje vietoje, o artimiausias rungtynes žais Gegužės 18-tą, ketvirtadienį, Vilniuje prieš „VFA Geležinis Vilkas” komandą.

BE1 NFA U15

„FK Žalgiris” 2–1 BE1 NFA

Deja ir penkiolikmečiams šios savaitės dvikova susiklostė nesėkmingai. Rungtynėse BE1 NFA pirmieji išsiveržė į priekį, kai 32-tą rungtynių minutę pasižymėjo Tomas Gutauskas. Deja, po įvarčio mūsų komanda vos per 5-kias minutes sugebėjo praleisti du įvarčius, po kurių rezultatas nebekito. BE1 NFA ir toliau lyderiauja lygoje, tačiau 2-toje ir 3-čioje vietoje žengiančios komandos atsilieka vos vienu ir dviem taškais. Jau šį antradienį komandos laukia išvyka į Ryga kur laukia Baltijos jaunimo lygos pusfinalis prieš Riga RFS komandą.

BE1 NFA U13

BE1 NFA 1-0 „Klaipėdos FM”

Trylikamečiams vieninteliems šią savaitę pavyko iškovoti pergalę. Namuose BE1 NFA po Simo Leontjevo įvarčio šventė nerezultatyvią pergalę prieš varžovus iš uostamiesčio. Šiuo metu BE1 NFA rikiuojasi 3-čioje turnyro lentelės vietoje, o artimiausias susitikimas įvyks Gegužės 21-mą dieną, sekmadienį, Panevėžyje mūsų komandos lauks dvikova prieš „FA Panevėžys-PRSSG”.

Tikėkimės , kad šią savaitę gautos “pamokos” padės pamatus pergalėms ateityje.