Pagrindinė BE1 NFA Komanda

BE1 NFA 1-2 Panevėžio  „Ekranas

Dviejų pergalių serija, deja, nutrūko Panevėžyje, kur teko pripažinti šeimininkų pranašumą. Mūsų komandai įvartį pelnė Deitonas Vinckus. Artimiausios rungtynės jau šį ketvirtadienį, Kaune, susitiksime su Vilniaus BFA komanda. Laukiame jūsų visų palaikymo stadione 18:30!

BE1 NFA U16

Talentų FA-FK Riteriai 1(4)–1(3) BE1 NFA

Kauno Žalgirio FA 1(4)–1(2) BE1 NFA

Sudėtinga U16 komandos savaitė palydėta dviem pralaimėjimais po baudinių serijų. Belieka pasidžiaugti, kad komanda pateko tarp 6-ių geriausių lygos komandų ir antrąjį lygos etapą pradėjo 3-ioje vietoje. Balandžio 18-tą, antradienį, namuose komandos laukia svarbiausias mūšis šiame sezone – atsakomosios Baltijos futbolo lygos ketvirtfinalio rungtynės su Klaipėdos FM ekipa. Pirmose rungtynėse BE1 NFA buvo pranašesni 2-1, tad tikimės, kad jūsų palaikomi 16-mečiai sugebės žengti toliau!

BE1 NFA U15

Banga 1(3)–1(4) BE1 NFA

BE1 NFA 2-0 Klaipėdos FM”

15-mečiai šią savaitę po baudinių serijos svečiuose palaužė Bangos” komandą, o sekmadienį namuose užtikrintai susitvarkė su svečiais iš Klaipėdos. Dėl čempionų titulo kovojantys BE1 NFA futbolininkai Lietuvos čempionate šiuo metu užima 2-tą vietą ir vos tašku atsilieka nuo lygos lyderių – Vilniaus BFA”. Artimiausia dvikova Balandžio 22-tą, kai namuose sieksime pergalės prieš Geležinis Vilkas” komandą.

BE1 NFA U13

BE1 NFA” 2-0 FK Garliava”

Jauniausi 11×11 futbolo atstovai mūsų akademijoje ir toliau demonstruoja puikią formą Lietuvos čempionate. Namuose iškovota užtikrinta pergalė leido komandai įsitvirtinti 3-ioje vietoje tarp 15-kos lygoje dalyvaujančių komandų. Balandžio 22-tą dieną 13-mečiai svečiuose kausis su FA-FM Ateitis” futbolininkais ir sieks laimėti jau 6-tą kartą iš eilės.