Birželį besibaigiantis jaunimo komandų sezonas BE1 NFA organizacijai buvo rekordiškai sėkmingas, o BE1 NFA U15 komandos triumfas Lietuvos čempionate – kaip vyšnia ant sezono torto!  15-mečiai šį sezoną triumfavo elitinėje Lietuvos jaunimo lygoje ir tai padarė demonstruodami įspūdingą futbolą! 

32 rungtynės – 78 įvarčiai ir 78 surinkti taškai. Verta paminėti, kad po pirmojo etapo (22 rungtynės) BE1 NFA turnyro lentelėje rikiavosi 3-ioje vietoje, visgi antrojo etapo metu (10 rungtynių) BE1 NFA komanda iškovojo 9-nias pergales ir buvo absoliučiai geriausia komanda sezonui pasiekus finišo tiesiąją!

Komandos puolimo lyderis – Tomas Gutauskas, jo sąskaitoje šį sezoną 22 įvarčiai, iš kurių 9 buvo pelnyti per paskutines 10 rungtynių, kai kiekvienų rungtynių rezultatas galėjo nulemti čempionato baigtį.

Taip pat, komanda pasižymėjo ir puikiu darbu gynyboje, kadangi praleido vos 21 įvartį per 32 rungtynes sezone. Toks pasirodymas gynyboje buvo geriausias rezultatas visoje lygoje ir tai puikiai atspindi komandos bekompromisę kovą ir tvirtumą gynyboje. 

Ši komanda dominavo ne tik Lietuvos čempionate, bet ir Baltijos jaunimo futbolo lygoje. Grupių etape per 5 rungtynes iškovotos 3 pergalės ir dvi lygiosios leido 15-mečiams užimti 1 vietą grupėje ir patekti į atkrintamąsias, kur pirmiausia buvo eliminuota „Vilniaus BFA”, o pusfinalyje mūsų jaunimas nepaliko vilčių Rygos „RFS” komandai. Finale BE1 NFA lauks dar vienas latviškas išbandymas – „SK Supernova” komanda. Šios rungtynės dėl titulo nukeltos į Rugsėjo mėnesį, tad tai proga kitą sezoną pradėti tarptautinio turnyro titulu!

Dėkojame vyriausiajam komandos treneriui David Muro Rodriguez ir jo štabui, kurie šią komandą pavertė į viską griaunančią jėgą. Taip pat dėkojame žaidėjų tėveliams, kurie viso sezono metu palaikė jaunuosius futbolininkus ne tik namų rungtynėse, bet ir keliavo kartu su komanda į rungtynes išvykose.