Pirmadienį startavo BE1 NFA iniciatyva organizuojamas projektas – stovykla „Neįsivaizduoju vasaros be futbolo”, kurį dalinai su klubu finansavo  ir Kauno miesto savivaldybė, per programą – Iniciatyvos Kaunui.

Projekto tikslas – skatinti jaunus kauniečius aktyviai leisti laiką ir parodyti, kad futbolas yra visiems!

Stovykloje dalyvavo 30 vaikų, 15 iš jų buvo iš socialinių rizikos grupių, džiaugiamės, kad tokie projektai suteikia progą vaikams patirti naujų įspūdžių ir nepaisant iššūkių  – visiems pabūti viena komanda.

Šioje stovykloje jaunuoliai du kartus per dieną dalyvavo treniruotėse, taip pat, kartą vyko į baseiną  ir aplankė Trakų apylinkes , lankėsi Trakų pilyje. Taip pat BE1 NFA klube buvo vedami įvairūs užsiėmimiai , vedamos psichologijos pamokos, taigi jaunimui buvo suteiktos galimybės sportuoti, pramogauti ir pasidalinti savo jausmais bei emocijomis.

Stovyklos dalyviai pasisėmė neįkainojamos patirties, susirado draugų, patyrė gerų emocijų, o svarbiausia – visus vienijo futbolas! Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios stovyklos įgyvendinimo ir tikimės, kad tokių iniciatyvų ateityje bus dar daugiau!

Pirmyn, BE1! 💙🤍