BE1 NFA pagrindinė komanda

„BE1 NFA” 0-2 „FA Šiauliai”

Kelias LFF taurėje baigėsi aštuntfinalio etape, kai buvo nusileista vienai iš šio sezono A lygos lyderių – „FA Šiauliai” komandai. Pirmasis rungtynių įvartis įkrito per pirmojo kėlinio papildomą laiką, o antrą praleidome 90+9, tad komanda tikrai kovojo pagirtinai, pritrūko tik patirties ir šalto proto. 

„BE1 NFA” 1-1 „Neptūnas”

„Optibet Pirma Lyga” pirmenybėse ir toliau rakto į pergalę neberanda „BE1 NFA” komanda. Po trijų pralaimėjimų iš eilės šį kartą komandai, bent jau, pavyko iškovoti lygiąsias ir vieną tašką dvikovoje su uostamiesčio komanda. 13-tą rungtynių minutę Deitonas Vinckus išvedė namuose žaidusius BE1 NFA futbolininkus į priekį, tačiau 34-tą minutę „Neptūno” futbolininkai išlygino rezultatą, kuris per likusį laiką nebepasikeitė. Praėjus 12-kai turų „BE1 NFA” su 15-ka iškovotų taškų rikiuojasi 8-toje vietoje turnyro lentelėje tarp 16-kos šio sezono „Optibet Pirma Lyga” dalyvių. Artimiausios komandos rungtynės, jau penktadienį, svečiuose su „FK Jonava”, kviečiame ištikimiausius fanus atvykti į Jonavą, o visi kiti rungtynių transliaciją galės stebėti per Futbolas.tv.

BE1 NFA U16

„BE1 NFA” 0-6 „FA PANEVĖŽYS-PRSSG”

16-mečiai namuose neprilygo svečiams iš Panevėžio. Po skaudaus pralaimėjimo „BE1 NFA” praktiškai prarado viltis kovoti dėl 2-sios vietos lygoje, tačiau kovoje dėl 3-ios vietos viskas yra mūsų komandos rankose. Laipteliu žemiau žengiantys „VFA Geležinis Vilkas” dviem taškais atsilieka nuo „BE1 NFA” ir yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis daugiau, tad padėties šeimininkai yra „BE1 NFA”. Mūsų komandai šiame sezone liko 3 rungtynės ir visos namuose, todėl tikimės, kad lemiami „BE1 NFA” komandos susitikimai bus gausiai palaikomi mūsų sirgalių ir pavyks iškovoti svarbias pergales. 

Artimiausios rungtynės: Birželio 10-tą dieną į Kauną atvyks „Klaipėdos FM”.

BE1 NFA U15

„BE1 NFA” 3-0 „Vilniaus BFA”

Lemiamų kovų metas geriausią sezoną turinčiai „BE1 NFA” komandai. Namuose 3-0 užtikrintai įveikta „Vilniaus BFA” komanda ir įsirašyti gyvybiškai svarbūs 3 taškai į komandos taškų kraitį. Šiame susitikime „BE1 NFA” gretose pasižymėjo Justas Rakauskas ir Tomas Gutauskas, o vieną iš rungtynių įvarčių varžovai įsimušė į savo vartus. Likus vos dviems turams iki sezono pabaigos titulo likimas neaiškus, kadangi „BE1 NFA” ir „FK Žalgirio” jaunimo komandas skiria vos vienas taškas, o šios komandos paskutiniame ture susitiks tarpusavyje, tad įtampa pasiekusi aukščiausią tašką. Artimiausiame ture, Birželio 10-tą dieną, „BE1 NFA” namuose susitiks su „Banga”, kur komandą tenkins tik pergalė. Lemiamos kovos mūsų penkiolikmečių laukia ir Baltijos lygoje. Birželio 7-tą dieną, Kaune, vyks atsakomosios Baltijos jaunimo futbolo lygos pusfinalio rungtynės tarp „BE1 NFA” ir Rygos „RFS” komandų. Pirmasis susitikimas Latvijoje baigėsi 2-1 mūsiškių pergale, tad tikimės, kad namuose komanda toliau demonstruos puikų žaidimą ir pateks į Baltijos lygos finalą! Birželio 7-tą, 16:30 val. Kviečiame visus atvykti ir palaikyti istoriją kuriančių BE1 NFA U15 komandos futbolininkų.

BE1 NFA U13

„BE1 NFA” 2-0 „Kauno Žalgirio FA”

Užtikrinta pergalė namuose prieš kitą Kauno jaunimo komandą, kuri leidžia BE1 NFA ir toliau žengti 3-ioje turnyro lentelės vietoje. Komandai įvarčius pelnė Justas Mykolaitis ir Simas Leontjevas. Artimiausios rungtynės – jau šiandien! Trylikamečiai svečiuose susikaus su „Talentų FA-FK Riteriai” komanda, kurią pirmame rate įveikė 3-0, todėl tikimės pergalės ir šiandien!