BE1 NFA pagrindinė komanda

„BE1 NFA” 0-1 Kauno „Žalgiris B”

Antra nesėkmė namuose iš eilės. Tai buvo pirmas kartas šį sezoną, kai BE1 NFA futbolininkams nepavyko įmušti nė vieno įvarčio. Po 10-ties sužaistų rungtynių „Optibet Pirmoje Lygoje” mūsų komanda su 14-ka taškų rikiuojasi 6-toje vietoje turnyro lentelėje. Artimiausias rungtynes kimanda žais Gegužės 26-tą dieną Kėdainiuose, prieš vienus iš lygos lyderių – „Nevėžio” komandą.

BE1 NFA U16 

„VFA Geležinis Vilkas” 2-1 „BE1 NFA”

Skaudžią nesėkmę patyrė ir mūsų šešiolikmečiai. Praleidę greitą įvartį BE1 NFA futbolininkai greit rado atsakymą, 10-tą minutę Deividas Šumskis išlygino rezultatą, visgi rungtynių pabaigoje aikštės šeimininkai pasižymėjo dar kartą ir BE1 NFA aikštelę paliko nuleistomis galvomis. Šis pralaimėjimas sukomplikavo ir komandos šansus kovoti dėl 2 vietos Lietuvos čempionate, aukščiau žengiantys Panevėžio futbolininkai turi 1 rungtynes atsargoje ir pirmauja 2 taškais prieš BE1 NFA.

BE1 NFA U15

„RFS“ 1-2 „BE1 NFA”

„Klaipėdos FM” 1-3 „BE1 NFA”

BE1 NFA U15 ir toliau skina vieną pergalę po kitos. Savaitės viduryje komanda išvyko į Rygą, kur laukė sunkus išbandymas –Baltijos jaunimo futbolo lygos pirmosios pusfinalio rungtynės. Rungtynių pradžia susiklostė fantastiškai, BE1 NFA futbolininkai  per pirmas 5 minutes sugebėjo įmušti du įvarčius ir pasidėti pamatus pergalei, kurią, nors ir varžovams sušvelninus rezultatą, pavyko išsaugoti. Įvarčių autoriai Arnas Rudžionis ir Tomas Gutauskas. Savaitgalį komandos laukė dar viena išvyka, su kuria vėl pavyko susitvarkyti puikiai – Klaipėdoje užtikrintai įveikta vietos „Klaipėdos FM” komanda. Du įvarčius BE1 NFA pelnė Tomas Gutauskas, vieną pridėjo Paulius Stankus. 

Lietuvos čempionate BE1 NFA komanda vis dar žengia 1-oje vietoje, o artimiausias susitikimas laukia šeštadienį svečiuose prieš „VFA Geležinis Vilkas” komandą.

BE1 NFA U13

BE1 NFA U13 futbolininkai kartu su „FK Gintaras” ir „Vilnius BFA” futbolininkais vyko į Italiją, kur dalyvavo tarptautiniame prestižiniame turnyre Memorial “Flavio Protti”. Jungtinės komandos pagrindą sudarė BE1 NFA futbolininkai, o prie komandos prisijungė 5 žaidėjai iš „FK Gintaras” ir „Vilniaus BFA”. 

Grupių etapas komandai nesusiklostė:

„FC Juventus” 2-0 „BE1 NFA”

„BE1 NFA” 0-3 „ASD Savignanese”

„FC Djursholm” 2-0 „BE1 NFA”

Kovoje dėl 24-32 vietų komandai sekėsi geriau:

„BE1 NFA” 2-1 „Young Santarcangelo”

„TT Locarnese” 0-1 „BE1 NFA” 

Dėkojame „FK Gintaras” ir „Vilniaus BFA” klubams už bendradarbiavimą, o mūsų žaidėjai pasisėmė patirties iš geriausių pasaulio akademijų futbolininkų ir tikimės, kad tai prisidės prie jų tobulėjimo!