BE1 NFA U10 komandos nariai kartu su „Vilniaus BFA”, „FA Gintaro” ir „Jonavos” jaunaisiais futbolininkais sudarė jungtinę komandą, kuri BE1 NFA vardu varžėsi tarptautiniame prestižiniame turnyre „Raddatz Immobilien-Cup”.

Šiame turnyre rungtyniavo futbolo pasaulyje gerai žinomi vardai: „Juventus”, „Union Berlin”, „PAOK FC”, „Benfica”, „Dinamo Kiev”.

BE1 NFA komanda pirmąją dieną sužaidė 9 rungtynes ir tarp 10 komandų savo grupėje užėmė 7-tą vietą. Garsiajai „Benfica” pralaimėta 2-3 tik po atkaklios kovos, o Vokietijos „Union Berlin” buvo nusileista 0-3. 

Vėliau visos turnyro komandos buvo suskirstytos į tris kategorijas pagal pasirodymą pirmame etape: auksinę, sidabrinę ir bronzinę. BE1 NFA pateko į sidabrinę kategoriją ir pradėjo kovas naujoje grupėje. Deja, šis etapas nebuvo labai sėkmingas ir grupės etapui pasibaigus laukė kova dėl 13 vietos sidabrinėje kategorijoje. Turnyras užbaigtas užtikrinta pergale 3-0 prieš Vokietijos klubą.

Šis turnyras – puiki patirtis jauniesiems futbolininkams ir nuostabus šansas pasivaržyti su geriausių Europos futbolo akademijų auklėtiniais. Dėkojame „Vilniaus BFA”, „FA Gintarui” ir „Jonavai” už bendradarbiavimą, kartu galime daugiau!