BE1 NFA vykdomas projektas “Nukritimų prevencijos programa, praturtinta sportinėmis mankštomis, mokymais bei futbolo vaikščiojant užsiėmimais” ne tik įtraukia senyvo amžiaus žmones į aktyvų gyvenimo būdą, bet taip pat atneša įspūdingų rezultatų sveikatos gerinimo srityje.

Projekto dalyviai ne tik sustiprina savo kūną, bet ir patyria didžiulį džiaugsmą ir bendruomeninę integraciją per įvairias sportines veiklas. Šios veiklos ne tik lavina fizinę ištvermę, bet ir skatina emocinę gerovę, padeda mažinti stresą ir didina bendrą gyvenimo kokybę.

Verta paminėti, kad šis projektas išsiskiria ne tik savo sveikatos priežiūros aspektu, bet ir dėl ilgalaikių socialinių ir psichologinių naudų, kurias dalyviai jaučia po jo vykdymo. Įtraukti senyvo amžiaus žmones į tokias veiklas turi teigiamą poveikį ne tik fiziniam, bet ir emociniam jų gerovei, o tai padidina projekto svarbą ir vertę visuomenei.

Be to, projektas yra vertas dėmesio ne tik dėl jo sveikatos priežiūros iniciatyvų, bet ir dėl to, kad jis yra puikus pavyzdys bendradarbiavimui tarp viešojo ir privačiojo sektorių bei rodo, kaip tokie projektai gali būti sėkmingai finansuojami ir administruojami per Visuomenės sveikatos stiprinimo fondą ir Sveikatos apsaugos ministeriją. Šis modelis gali būti naudingas kitiems panašiems sveikatos gerinimo projektams visoje šalyje.