13-mečiams tai pirmasis sezonas varžantis 11 prieš 11 žaidėjų, todėl nenuostabu, kad sezonas buvo banguotas, o prie bangavimo prisidėjo ir beveik 5 mėnesių pertrauka lygoje šaltuoju metų laiku. Visgi įsimintinų akimirkų netrūko, o 7-ių pergalių iš eilės serija viduryje sezono įkvėpė komandą kautis dėl aukščiausių vietų Lietuvos jaunučių lygos U13 divizione.

Per 28 rungtynes šiame sezone pavyko iškovoti 63 taškus ir laimėti 3-čią vietą Lietuvos pirmenybėse. Į priekį praleistos dvi Vilniaus futbolo mokyklos – „Vilniaus BFA” su 66 taškais ir „Vilnius Football Academy” su 72 taškais sąskaitoje, nedidelis skirtumas iki lyderių rodo, kad kova dėl medalių vyko iki paskutinių turų. Įspūdingą formą komanda demonstravo po žiemos pertraukos atnaujinus sezoną, tada buvo iškovotos, net 7 pergalės iš eilės, o bendras įvarčių santykis per šias rungtynes buvo 18-3. 

Puolime komanda pelnė 59 įvarčius ir gana ženkliai atsiliko nuo lyderių, tačiau gynybos rodikliai buvo geriausi visoje lygoje – 19 praleistų įvarčių per 28 rungtynes. BE1 NFA U13 šiame sezone per vienerias rungtynes daugiausiai buvo praleidę 3 įvarčius, o patiems buvo pavykę pelnyti 6 ir net 7 įvarčius. Labiausiai reiktų išskirti komandos puolėją Džiugą Vyšniauską, kuris buvo viena pagrindinių figūrų komandos puolime, o 4-ojo turo rungtynėse per 15 minučių sugebėjo pelnyti 3 įvarčius. 

Šia komanda didžiuojamės ypatingai, kadangi visi jos nariai Kaune užaugę jaunuoliai, o skatinti jaunųjų futbolininkų tobulėjimą Kaune – viena iš mūsų pagrindinių užduočių. Dėkojame komandos treneriams Edmundui Pukiui ir Mariui Jakštui už jaunųjų futbolininkų tobulėjimą ir gražias akimirkas šį sezoną, negalime nepaminėti ir sportininkų tėvelių indėlio – be jūsų palaikymo ir pagalbos tokių rezultatų nepasiektume!

PIRMYN, BE1!