16-mečiams šis sezonas buvo permainingas: pasitaikė puikių atkarpų, tačiau buvo ir nuviliančių, o sezono didžiausias pasiekimas – 3-čia vieta Lietuvos „Samsung Galaxy Watch” elitinėje lygoje U16. 

Paskutinėse rungtynėse BE1 NFA pasiekė saldžią pergalę 4-1 prieš šio sezono lygos čempionus – Vilniaus „FK Žalgirį”. 

Šį sezoną Lietuvos pirmenybėse BE1 NFA U16 per 28 rungtynes iškovojo 53 taškus ir nuo pirmų dviejų komandų lygoje atsiliko 8-niais ir 13-lika taškų. Puolime pavyko pelnyti 62 įvarčius – tai ketvirtas geriausias rezultatas lygoje, o gynyboje praleisti 37 įvarčiai – antras geriausias rezultatas lygoje. 

Įspūdingiausias sezono rungtynes 16-mečiai sužaidė 9-tame ture, kai net 9-0 sutriuškino „Talentų FA-FK Riteriai” komandą. Vilius Kondrotas šiame susitikime užfiksavo įspūdingą pasiekimą – pelnė 3 įvarčius per pirmąsias 23 rungtynių minutes. 

Komanda šiemet varžėsi ir Baltijos jaunimo futbolo lygoje, kur sėkmingai pasirodę grupių etape užėmė 2-tą vietą tarp 6 komandų grupėje ir pateko į atkrintamąsias varžybas. Deja, ketvirtfinalio etapas susiklostė nesėkmingai – nusileista „Klaipėdos FM” komandai. Pirmame ketvirtfinalio susitikime svečiuose pavyko išsivežti pergalę 2-1 ir pusfinalis atrodė ranka pasiekiamas, tačiau atsakomosiose rungtynėse namuose buvo patirtas pralaimėjimas 0-2 ir komandos kelias Baltijos lygoje skausmingai nutrūko ketvirtfinalyje. 

Nepaisant šios nesėkmės BE1 NFA U16 komanda šiame sezone buvo viena geriausių komandų tiek Lietuvos pirmenybėse, tiek Baltijos lygoje, o skaudžios nesėkmės komandą užgrūdins ir kitą sezoną labiau subrendę vaikinai pasieks dar didesnių pergalių! 

Dėkojame komandos vyriausiajam treneriui Marcos Pina Utrilla ir visam jo štabui už puikų sezoną, taip pat žaidėjų tėveliams už palaikymą viso sezono metu!

PIRMYN, BE1!